reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Wiecie może jaki ser jest w kąskach serowych w Ikei? Zjadłam dwa, zdawało mi się że tam jest żółty, ale się zorientowalam że wygląda i smakuje na inny.
 
Wiecie może jaki ser jest w kąskach serowych w Ikei? Zjadłam dwa, zdawało mi się że tam jest żółty, ale się zorientowalam że wygląda i smakuje na inny.
Jaki by nie był to po obróbce termicznej nie będzie już niebezpieczny, nie martw się. Choć przy kąskach stawiałabym jednak na któryś z gatunków sera żółtego 😉
 
Macie jakiś sprawdzony sposób na ból głowy? Nie chce łykać tabletek chyba że to ostateczność. Zdrzemnełam się z synem i wstałam z bólem, teraz poleguje z głową przy poduszce bo tak boli :(
 
Macie jakiś sprawdzony sposób na ból głowy? Nie chce łykać tabletek chyba że to ostateczność. Zdrzemnełam się z synem i wstałam z bólem, teraz poleguje z głową przy poduszce bo tak boli :(
Ja niestety nie... w 1 ciazy słyszałam o metodzie rozgryzania 5 ziarenek czerwonego pieprzu... ale na takie porządne migrenowe bóle nic mi to nie pomagało... w tej ciazy juz 2 razy miałam taka migrenę, ze na wieczór po 1 tabletce Apapu łykałam 😟
 
reklama
Ja niestety nie... w 1 ciazy słyszałam o metodzie rozgryzania 5 ziarenek czerwonego pieprzu... ale na takie porządne migrenowe bóle nic mi to nie pomagało... w tej ciazy juz 2 razy miałam taka migrenę, ze na wieczór po 1 tabletce Apapu łykałam 😟
Jeśli nie przejdzie do wieczora to wezmę tabletke. Narazie skroń posmarowałam amolem😅 taki babciny sposób
 
Do góry