reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Czy któraś mnie pobije? Byłam już głodna, ale nie miałam za bardzo co zjeść bez chleba, zjadłam tylko banana od śniadania i poszłam na zakupy. Wracając zrobiło mi się lekko słabo, a czekało mnie 4. Piętro na nogach z torbami. Kilkaset metrów od mojego bloku usiadłam na jakimś schodku - nie ma tam ławek - i odpakowałam chleb oraz ser robiąc sobie na szybko kanapkę i jedząc tam na siedząco :D nawet nie wiedziałam, że tyle ludzi tamtędy chodzi :o ciekawe co sobie musieli pomyśleć :)
 
No ja właśnie dzisiaj ugoszcze racuchami mamę :) u mnie bez jabłek, ale za to z domowymi powidłami [emoji847][emoji39][emoji7]
OMG ale bym zjadła [emoji7][emoji7][emoji7] Teraz wszystko co zakazane bym jadła i jadła , śmieje się że z porodówki będę wyjeżdżać jedząc pizzę i zagryzać lodami po pół rocznej diecie [emoji23][emoji23][emoji1751] trzymam kciuki za dobre wieści po badaniach [emoji3590][emoji4]
 
Widzialam ten bujak na żywo. Jakis taki malo przytulny mi sie wydawał
Moxna do niego dokupić wkładki i zrobic naprawde fajny bujak . Ja duzo czasu spędzam w kuchni wiec napewno na jakiś bujaczek sie zdecyduje, duzo tego jest ale i czasu jeszcze duzo moze wpadnie cos innego w oko 🙂 wózek tez chce sama gondole, dla mnie ta spacerówka to dramat stelaż oddzielnie dupa oddzielnie nieporęczne to .mieszkam w bloku bez windy i nie chce dźwigać niepotrzebnych kg, napewno kupie jakas "jednoczesciowa" leciutka 🙂
 
Ahh czekam na swoją kolej u gin ale coś ma duży poślizg, dostałam ankietę odnośnie stanów depresyjnych itd w ciazy że niby dwie takie ankiety w ciazy hmm szok
O czyżby w końcu zaczęto się przejmować kobietami w ciąży, czyżby zauważono że ciąża to też ogromne obciążenie dla psychiki ??? Jeśli tak to super, naprawdę krok w dobrą stronę.
 
Dziewczyny, potrzebuję pomocy, bo mój chłop dziś chyba ma gorszy dzień...
Słuchajcie zaczął mi dziś pisac, ze przez moje hashimoto moze urodzić się chore dziecko i co dalej.. 😫
Moja rada nie słuchaj bzdur, chore dziecko moze urodzić sie zarówno w 100% zdrowej parze . Teraz co 5kobieta ma problemy z tarczyca, najwazniejsze to brac leki 🤦‍♀️ powiedz mężowi zeby się puknął w czolo, bo wiecej szkody zrobi ci tym stresem niz tymi mądrościami z wujka Google.
 
Dziewczyny, potrzebuję pomocy, bo mój chłop dziś chyba ma gorszy dzień...
Słuchajcie zaczął mi dziś pisac, ze przez moje hashimoto moze urodzić się chore dziecko i co dalej.. 😫
Każdy może urodzić chore dziecko, nawet jakiś gen babci ojca dziecka może mieć wpływ na chorobę u dziecka. Nie przejmuj się. Są choroby przewlekłe i ludzie żyją. Ty z hashimoto, ja mam astmę i zespół jelita drażliwego, już dawno przeszło mi myślenie, że mogę skrzywdzić dziecko dając mu życie. Postaraj się wytłumaczyć mężowi na spokojnie :)
 
reklama
Moxna do niego dokupić wkładki i zrobic naprawde fajny bujak . Ja duzo czasu spędzam w kuchni wiec napewno na jakiś bujaczek sie zdecyduje, duzo tego jest ale i czasu jeszcze duzo moze wpadnie cos innego w oko [emoji846] wózek tez chce sama gondole, dla mnie ta spacerówka to dramat stelaż oddzielnie dupa oddzielnie nieporęczne to .mieszkam w bloku bez windy i nie chce dźwigać niepotrzebnych kg, napewno kupie jakas "jednoczesciowa" leciutka [emoji846]
Widziałam też te wkładki i no jakoś mnie on nie przekonuje. Chciałam kuzynce kupić, jak urodziła. Mi się podoba zwykły bujak nuna leaf dlatego, że jest do 60kg. Chyba kupie i dam swojej 5-latce jak będzie czytać książki.
 
Do góry