reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dla mnie Bujak to must have ,poprzednie dziecko wieczorem usypialo tylkow bujaku przy włączonych wibracjach na maksa dla mnie to bylo wybawienie bo inaczej dramat sie rozgrywał. Teraz wymyśliłam sobie ze chcialabym kupic ten bujak taki 4moms bardzo mi się podoba.
Po za tym zadne otulacze jakies te kokony uważam ze to zmarnowanie pieniędzy,mi się to nigdy nie przydało 🤷‍♀️
Pozbyłam się go. Młoda podnosiła rączki w odruchu moro przy bujaniu nawet najmniejszym. Niestety nie dla nas.
No ja właśnie dzisiaj ugoszcze racuchami mamę :) u mnie bez jabłek, ale za to z domowymi powidłami 🤗😋😍
Synek zażyczył sobie muffinek. Kolegów na spraszał na 16 i będę miała małpi gaj. Muszę coś więcej przygotować na tych glodomorow kochanych. Może właśnie racuchy? 🤔🙂
Dziewczyny, potrzebuję pomocy, bo mój chłop dziś chyba ma gorszy dzień...
Słuchajcie zaczął mi dziś pisac, ze przez moje hashimoto moze urodzić się chore dziecko i co dalej.. 😫
Weź go wałkiem pacnij w łeb! Bzdury!!
Pewnie sam tam siedzi i głupie myśli plączą mu się po głowie.
O czyżby w końcu zaczęto się przejmować kobietami w ciąży, czyżby zauważono że ciąża to też ogromne obciążenie dla psychiki ??? Jeśli tak to super, naprawdę krok w dobrą stronę.
Tak, od tego roku lekarz ma obowiązek dwa razy (! 😁) wypytać się o Twoje samopoczucie. Na pdst takiej ankiety. W dobrą stronę to idzie, ale jeszcze na czworaka, że tak się wyrażę 😄
 
Pozbyłam się go. Młoda podnosiła rączki w odruchu moro przy bujaniu nawet najmniejszym. Niestety nie dla nas.

Synek zażyczył sobie muffinek. Kolegów na spraszał na 16 i będę miała małpi gaj. Muszę coś więcej przygotować na tych glodomorow kochanych. Może właśnie racuchy? 🤔🙂

Weź go wałkiem pacnij w łeb! Bzdury!!
Pewnie sam tam siedzi i głupie myśli plączą mu się po głowie.

Tak, od tego roku lekarz ma obowiązek dwa razy (! 😁) wypytać się o Twoje samopoczucie. Na pdst takiej ankiety. W dobrą stronę to idzie, ale jeszcze na czworaka, że tak się wyrażę 😄
Ja go pacnę jak wróci..
Tym bardziej, że mam zakaz denerwowania się i stresowania, bo tak jak powiedział mi lekarz, wtedy przez to hashimoto moj organizm sam się atakuje. Jak to w ogóle brzmi 😱
Wszystko będzie dobrze. W tym roku same cuda się będą zdarzać 😘🤗
Musi byc. Ja to przyjmuje tak, ze to na pewno cud, dziecko ma się urodzić w kwietniu, w miesiącu kiedy urodzila sie moja zmarła siostra. Ona czuwa nade mną z batem. Jestem pewna! 🥰
 
Co do kuchni to u nas będzie aneks kuchenny w salonie. Myślę żeby dziecko wtedy mieć na podłodze na macie, czy też w kokonie albo w dostawce na kółkach.

A takie pytanie dla mam mających już większe dzieci.:) Co robicie z dzieckiem, gdy musicie iść do toalety, także na dłużej, wziąć prysznic itp. a jesteście z nim same?
I nie chcę być taką mamą, która mówi, że nie ma nawet jak iść skorzystać :p

Czy zostawiacie na macie/w łóżeczku? Czy bierzecie ze sobą? Myślałam o tym żeby brać np. Na tetrze dziecko w kokonie do łazienki :p
 
Co do kuchni to u nas będzie aneks kuchenny w salonie. Myślę żeby dziecko wtedy mieć na podłodze na macie, czy też w kokonie albo w dostawce na kółkach.

A takie pytanie dla mam mających już większe dzieci.:) Co robicie z dzieckiem, gdy musicie iść do toalety, także na dłużej, wziąć prysznic itp. a jesteście z nim same?
I nie chcę być taką mamą, która mówi, że nie ma nawet jak iść skorzystać :p

Czy zostawiacie na macie/w łóżeczku? Czy bierzecie ze sobą? Myślałam o tym żeby brać np. Na tetrze dziecko w kokonie do łazienki :p
Ja młodą bralam w foteliku ze sobą. I ja bylam spokojna i ona bo widziala mame
 
Hej dziewczyny :) Przez różnicę czasu w ogóle nie mogę za Wami nadążyć 🤣 W pracy nie mogę czytać, a po pracy jestem koci flak 😉 Zadzwoniłam dziś do laboratorium, bo już mi się po nocach śnił ten raport z Harmony. No i okazało się, że wynik już jest i że mi wyślą na maila. Sprawdzilam, jak tylko wróciliśmy z małżem z pracy. Ryzyko trisomii niskie!!! W moim wieku to kolejny cud. Gin mi powiedział, że Harmony to test: Tak - Nie. Są tylko dwa wyniki: wysokie ryzyko i niskie. Jak ryzyko jest niskie to 99,9% że dziecko zdrowe 🥰🥰🥰🥰🥰 Tańczę z radości!!! (Ale leżąc na kanapie 🤣). No i do tego druga cudowna wiadomość. To dziewczynka!!!! 💗💗💗💗💗💗 Muszę się jeszcze umówić na USG anatomiczne i już się nie mogę doczekać 😁
Super gratulacje... Zazdroszczę wiedzy o płci...
 
Co do kuchni to u nas będzie aneks kuchenny w salonie. Myślę żeby dziecko wtedy mieć na podłodze na macie, czy też w kokonie albo w dostawce na kółkach.

A takie pytanie dla mam mających już większe dzieci.:) Co robicie z dzieckiem, gdy musicie iść do toalety, także na dłużej, wziąć prysznic itp. a jesteście z nim same?
I nie chcę być taką mamą, która mówi, że nie ma nawet jak iść skorzystać :p

Czy zostawiacie na macie/w łóżeczku? Czy bierzecie ze sobą? Myślałam o tym żeby brać np. Na tetrze dziecko w kokonie do łazienki :p
U mnie jak był mniejszy to zostawiłam go na podłodze, na macie, w zabawkach, ja się głównie myje jak mój już wróci z pracy, a teraz to jak idę to niestety ale zawsze mam drzwi otwarte od toalety, raz mała małpka przyjdzie raz nie bo się np bawi, więc niestety tak to u mnie wygląda, a jeśli chodzi o prysznic to myślę że Bujaczek na te chwile będzie odpowiedni, a teraz mały nieraz do mnie wejdzie i stoi przed prysznicem i coś tam kombinuje i tyle 😜🤷🏼‍♀️
Super gratulacje... Zazdroszczę wiedzy o płci...
A co tam u Ciebie tak mniej się tutaj udzielasz? 🤔
 
U mnie jak był mniejszy to zostawiłam go na podłodze, na macie, w zabawkach, ja się głównie myje jak mój już wróci z pracy, a teraz to jak idę to niestety ale zawsze mam drzwi otwarte od toalety, raz mała małpka przyjdzie raz nie bo się np bawi, więc niestety tak to u mnie wygląda, a jeśli chodzi o prysznic to myślę że Bujaczek na te chwile będzie odpowiedni, a teraz mały nieraz do mnie wejdzie i stoi przed prysznicem i coś tam kombinuje i tyle 😜🤷🏼‍♀️
A co tam u Ciebie tak mniej się tutaj udzielasz? 🤔
Tylko właśnie w ogóle nie planuję kupować bujaczka :p
 
reklama
U mnie jak był mniejszy to zostawiłam go na podłodze, na macie, w zabawkach, ja się głównie myje jak mój już wróci z pracy, a teraz to jak idę to niestety ale zawsze mam drzwi otwarte od toalety, raz mała małpka przyjdzie raz nie bo się np bawi, więc niestety tak to u mnie wygląda, a jeśli chodzi o prysznic to myślę że Bujaczek na te chwile będzie odpowiedni, a teraz mały nieraz do mnie wejdzie i stoi przed prysznicem i coś tam kombinuje i tyle 😜🤷🏼‍♀️
A co tam u Ciebie tak mniej się tutaj udzielasz? 🤔
Jakoś szkoła dzieci zajmują dużo czasu.. Czytam was na bierzaca. Po prenatalnych chciałam się odezwać... Narazie jest wszystko ok.... Dziękuję że pytasz. 😊
Teraz czekamy na info czy nie zamkną synowi szkoły.. Bo jakiś chłopak mial pozytywny test.. Wszystko na wariackich papierach...
 
Do góry