reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Tez o tym myślę ale jak rozmawiałam z mama to mowila ze mam nie myć ze jak maz nie umyje to ona sama przyjedzie mi umyć haha Mamy trzeba słuchać :p
Zdania są podzielone. Niby można ale nie wiem jak wy, ale mi się już zdarzyło że jak coś wysoko sięgałam z szafki i mi się rozciągnął tak jakby brzuch to mnie zaraz zabolało i później czułam to ciagniecie więc jestem ostrożna.
Ja też nie myje w ciąży, wczoraj w czasie gdy byłam na wywiadowce tesciowa mi umyla🥰
 
reklama
[QUOTE="Patii_666, post: 20106608, member" aa no i jeśli mogę coś dodac od siebie, to ja będę kupowała najtańsza gondole a potem dobra spacerówkę, dlatego że dziecko w gondoli jest z 5miesiecy max, ja z synem kupiłam wózek za 1600 2w 1i po8miesiacach był do dupy trzeszczał, urwał mi się metal na dole do torby, ciężko się jeździło mimo że mieszkam w mieście, dla mnie tragedia, więc teraz najtańsza gondola potem dobra spacerówka!
Koleżanki (które mają małe dzieci) polecały mi to samo. Ponoc te spacerówki 2w1 zrobione z gondoli są strasznie ciężkie i później i tak kupowały kolejne lżejsze. Jednak ja jak się rozglądałam po necie to zauważyłam że ciężko jest znaleźć sama gondole. Wszędzie tylko widzę 2w1, 3w1 hmmm
[/QUOTE]
Akurat Bebetto kupiłam 2w1. Nie wiem czy można kupić sama gondolę. Możliwe, że tak. Cybex możesz kupić sama gondolę, sama spacerówkę lub sam stelaż 😉 minus to cena. Jakość bardzo dobra, serwis też. Dlatego myślę o tym Gazelle dla dzieci rok po roku.
 
U Nas sprawdziły się wszystkie możliwe grajki wiszące nad głową [emoji1751][emoji1751] strzał w 10 to była huśtawka elektryczna i rożek mała uwielbiala być ściśnięta no i stado smoczków bo miała strasznie silny odruch ssania. Oczywiście najlepszą zabawką była matka grzechocząca nad wózkiem grzechotkami [emoji23][emoji23][emoji1751]
A co do wózków to odrzuciłam wszystkie z wielkimi spacerówoami mieszkamy w mieście zim teraz praktycznie nie ma więc im mniejszy i lżejszy tym lepiej. Rozważam mutsy Igo albo nexo , maxi Cosi Stella lub cybex balios no i bardzo podoba mi się stokke crusi ale spacerówka mi nie leży [emoji6] jeszcze dużo czasu na przemyślenia mamy.

A na pewno planuje kupić dostawke do łóżka na pierwsze miesiące i też poważnie przemyśle zakup kokonu [emoji4]
 
A ja jestem zadowolona ze swojego wózka 2 w 1. Kupiliśmy taki z dużą spacerówką i jeździ się tym super do teraz. Na wyjazdy mam taką zwykłą spacerówkę i to jest dla mnie tragedia - nie dość, że małej nie jest wygodnie to ciężko się to pcha.
 
Imiona wybieracie :) u Nas robocze to Leon i Nina. ( Stary Leonem załamany, i chyba modli się o córkę :p )

Nad kokonem myślę, do szpitala juz zabiorę laktator, po przejściach z nawałem nie chcę tego powtarzać. Smoczek - nie zalecane i pierworodny miał nie używać - jeszcze w czasie pobytu w szpitalu kazałam kupić, i wyparzony dostarczyć. I jeszcze awanturę zrobiłam, bo przyniósł mi okrągły ( zalecany przy kp, a ja chcialam płaski i kauczukowy a nie lateksowy - jechał dwa razy :)

Ja chodzę do lekarza na nfz- ale pośpiech na wizycie spowodował, że zapisałam się prywatnie. Badania bede robić na nfz, Wizytę mam 13.10, na prenatalne czeka się ok 3-4 tygodni a ja nie dostałam skierowania, słabo troszkę, i nie wiem czy ona zapomniała, bo ja przez ten pęd zapomniałam zapytać.

Ale mnie rozbolal dzis brzuch :( i niewiem czy to od macicy czy od jelit czy wogole od blizny na zmiane pogody :( no spa nie pomogła :(
skontaktuj się z lekarzem albo na ip
 
reklama
Imiona wybieracie :) u Nas robocze to Leon i Nina. ( Stary Leonem załamany, i chyba modli się o córkę :p )

Nad kokonem myślę, do szpitala juz zabiorę laktator, po przejściach z nawałem nie chcę tego powtarzać. Smoczek - nie zalecane i pierworodny miał nie używać - jeszcze w czasie pobytu w szpitalu kazałam kupić, i wyparzony dostarczyć. I jeszcze awanturę zrobiłam, bo przyniósł mi okrągły ( zalecany przy kp, a ja chcialam płaski i kauczukowy a nie lateksowy - jechał dwa razy :)

Ja chodzę do lekarza na nfz- ale pośpiech na wizycie spowodował, że zapisałam się prywatnie. Badania bede robić na nfz, Wizytę mam 13.10, na prenatalne czeka się ok 3-4 tygodni a ja nie dostałam skierowania, słabo troszkę, i nie wiem czy ona zapomniała, bo ja przez ten pęd zapomniałam zapytać.


skontaktuj się z lekarzem albo na ip
Eee mysle ze po odpoczynku przejdzie :) poki nie ma krwawień plamień itp nie panikuje :)
 
Do góry