reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Właśnie napisałam do gina czy moja pappa już jest do odbioru i czekam na wieści. Jak nie napiszę to chyba i tak zadzwonię na recepcję się dowiedzieć czy może jednak leży...chciałabym już dziś ja odebrać bo tak jakoś się nastawiłam a i mój lekarz ma dziś dyżur w razie co może udałoby mi się o coś podpytać :)
 
reklama
Ja wczoraj potłukłam piwo mężowi na podłogę i to jeszcze takie 0,75l. Myślałam wcześniej, że ten zapach mi nie przeszkadza, ale jednak jak cała podłoga tak dawała, nawet po umyciu zapach się unosił, to mi to śmierdziało [emoji14]


Fajnie, mam podobnie :)


Przecież 7 dni to jest tydzień czyli 9+7 to to samo co 10+0



To rajstopy ciążowe? Polecasz?



Pytałam o to wczoraj ginekolog, która robiła mi usg. Twierdzi, że nie ma to związku z tym że miałabym teraz okres, że to ze względu na współżycie, ale nie ma przeciwskazań. My też wcześniej często się kochaliśmy, więc to pewnie dlatego że ten raz był dużo mniej spokojny. Trzeba trochę zwolnić [emoji14] może u Ciebie też?


Wow, pierwszy raz widzę dzieciątko ułożone w ten sposób. Jakby sobie stało :D
Dziewczyny, ja wiem, że jeszcze wcześnie, ale pytanie do bardziej doświadczonych mam.
Co uważacie za must have w wyprawce a co jest kitem? Gniazdka? Bujaczki? Etc... Moje koleżanki nie za bardzo są mi w stanie pomóc... Jedyne czym się kierują to chyba jak wydać miliony monet.... Jedyna słuszna strona to bebe concept.. No a ja jeszcze nie stworzyłam maszynki do pieniędzy [emoji23] z dzieckiem ich nie urodzę [emoji23]
Możesz poczekać i na bieżąco kupowac/zamawiać. Tak lepiej, nie straci sie niepotrzebnie kasy. Albo polować na okazje, ja tak robie :-)
Pytała któraś o bankowanie krwi pępowinowej. Ja jestem na nie. W żadnej ciąży nie zdecydowałam się na to i obecnie też nie planuję. Jak dla mnie ilość minusów przeważa nad ewentualnymi plusami. Nie mówiąc już, że zaleca się późne odpępowienie dziecka, w sensie dopiero kilka minut po porodzie.

@Dorota991 - bujaczki bardziej szkodzą niż pomagają, spytaj jakiegokolwiek fizjoterapeuty. Gniazda nigdy nie miałam i nie zamierzam, choć np moja znajoma sobie chwaliła. Możesz tak samo sobie dziecko otulić dziecko poduszką do spania dla kobiet w ciąży. Generalnie moim zdaniem im mniej tym lepiej. Lepiej zainwestować w dobry materac dla dziecka, wózek, chustę (o ile chcesz nosić), niż w drogie bezsensowne gadżety.
A wyglądają jak rajstopy? To są spodnie dżinsowe z hm
Własnie w apce wyskoczyło mi żeby pomyśleć nad imieniem [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
A wy już myślałyście?
Dziewczynka chcialabym Laura albo Larysa maz nie :-) dla chłopca nie mam. Jak dla mnie to możemy wybrać nawet po porodzie, nie ma ciśnienia
 
Dziewczyny, ja wiem, że jeszcze wcześnie, ale pytanie do bardziej doświadczonych mam.
Co uważacie za must have w wyprawce a co jest kitem? Gniazdka? Bujaczki? Etc... Moje koleżanki nie za bardzo są mi w stanie pomóc... Jedyne czym się kierują to chyba jak wydać miliony monet.... Jedyna słuszna strona to bebe concept.. No a ja jeszcze nie stworzyłam maszynki do pieniędzy 😂 z dzieckiem ich nie urodzę 😂
Dla mnie Bujak to must have ,poprzednie dziecko wieczorem usypialo tylkow bujaku przy włączonych wibracjach na maksa dla mnie to bylo wybawienie bo inaczej dramat sie rozgrywał. Teraz wymyśliłam sobie ze chcialabym kupic ten bujak taki 4moms bardzo mi się podoba.
Po za tym zadne otulacze jakies te kokony uważam ze to zmarnowanie pieniędzy,mi się to nigdy nie przydało 🤷‍♀️
 
Kciuki zacisniete :-)Ten kalifat to na netflixie? Ja to w ogóle antyfilmowa jestem, telewizji nie mam, netflixa nie oglądam, za to książki uwielbiam.
tak Kalifat na Netflixie :)
Ja dzisiaj mam dzień porządków, bo lepiej się czuję, a poza tym pogoda taka ładna, że grzech nie zrobić prania 😂😂😂 mama niedługo przyjedzie zająć się naszym gagatkiem żebyśmy na spokojnie mogli pojechać na te prenatalne badania :)
 
Widzialam ten bujak na żywo. Jakis taki malo przytulny mi sie wydawał
Dla mnie Bujak to must have ,poprzednie dziecko wieczorem usypialo tylkow bujaku przy włączonych wibracjach na maksa dla mnie to bylo wybawienie bo inaczej dramat sie rozgrywał. Teraz wymyśliłam sobie ze chcialabym kupic ten bujak taki 4moms bardzo mi się podoba.
Po za tym zadne otulacze jakies te kokony uważam ze to zmarnowanie pieniędzy,mi się to nigdy nie przydało [emoji2368]
 
reklama
Do góry