reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

W innych kraja typu Szwecja norma jest ze dzieci rodzi sie po 30 roku,w Polsce jakas taka presja.Mam kuzynke w Kanadzie i wszystkie jej kolezanki rodzily po 30,najpier sie naumialy zawodow,znalazly dobra posade i tworzyly rodziny,tez jest to jakis sposob
W Polsce dalej jest w modzie, że kobiety miejsce jest w kuchni przy garach i najlepiej gdyby usługiwała mężowi, choćby nie wiem jakim byłby tyranem. Totalne średniowiecze i zacofanie.
Jak słyszę argumenty, ze dziecko musi mieć ojca, po co rozwód. A kij tam, że to alkoholik, tłucze żonę, grunt, ze ojciec i zarabia.. grrr 🤬
 
reklama
a my właśnie zamawiamy pizzę. Jestem ciągle, ale to ciągle, głodna. Nigdy tak nie miałam.
Pyszka!!! Ja myślę sobie oooo dziś nie nachodzi mnie tak raz ciach głod, zjadlam przed 18 i juz bym KOOONIA zjadła 🤣😝, mam ostani (mój) kawałek pizzy, a jak nie starczy skubnę mężowi 😋🤣😜!
Pierwszy trymestr pierwszej ciąży też przechodziłam bezobjawowo. Teraz za to chyba się to spotęgowało, bo mdłości, senność, brak apetytu i mały rozum, na niczym się nie mogę skupić. Dziś biegiem wracałam ze sklepu z synem bo sobie przypomniałam że warzyw nie wyłączyłam. Całe szczęście się nie przypaliły😅
Miszcz!
Kobiety ja musze pracować 8h, w ubiegłym tygodniu wspierałam swój dział i zarezerwowalam zamówienie na innego klienta, dzis prezo pyta: co o tym sądzisz, a ja What(?) Jakie było pytanie... i improwizję 😂! Jednego @ pisze 15 min, zapisuje w kalendarzu co mam zrobić, bo za nic nie będę pamiętać na następny dzień, zmieniam spodnie, zdejmuje z powrotem zakaldam te same 🤣🤣🤣!

Ech chyba wszystkie sie boimy. Ja z utęsknieniem czekam na 13 tydzień i wtedy przynajmniej ryzyko poronienia spada. Chociaz czytalam ze juz w 11 tc jest mniejsze.....ale hmmm to tez statystyki. Jedno jest pewne brzuch mnie swędzi....wiec rośnie dzidzia😁
Ha mnie też swedzi! A dzis cycki też 😜!
Dobra idę jeść 😋😋😋!
 
No to jak serce bilo i wtedy nie mialas objawow,a mysle ze to byl jakos szczyt produkcji hormonalnej,to juz pozniej hcg spada albo raczej nie rosnie wiec jak dla mnie to objawy juz sie nie pojawia bo to przewaznie reakcja na ta burze.
Oby !
Co do bety... bylam na tyle zdesperowana ze poleciałam ja zrobić dokladnie 16 i 18 września aby zobaczyć czy wlasnie wrasta, mając świadomość, że juz na tym etapie wzrost juz może być wolniejszy...taka ze mnie panikara:(
 
Ja tez bym pewnie nie sprawdzala bo w uk nie bada sie tsh w ciazy jesli nie zleci rodzinny,prywatna ginekolog powiedziala ze dobrze zebym sprawdzila bo za wysokie tsh moze powodowac kretynizm?
Tak czytam o tym i czy ja dobrze rozumiem ze jak ma sie niedoczynnosci to tsh jest wysokie?
To prawda, ale TSH musialoby byc chyba przez dluzszy czas na bardzo wysokim poziomie.
Dlatego tak wazna jest tez sublementacja jodu (jest w wiekszosci preparatow dla ciezarnych).
I tak, niedoczynnosc oznacza wysokie TSH :)
 
Witam,
Jestem tu nowa. Dziewczęta, może to nie jest odpowiednie miejsce, ale proszę podnieście mnie trochę na duchu. Jesteśmy z mężem w 10 tygodniu i 6 dniu, jest to nasza pierwsza ciąża. Udało się w 2 cyklu starań. Wszystko niby jest ok, tzn było do ostatniej wizyty u gina, wtedy 8+3, nastepna wizyta za 2 tygodnie. Ciążę przechodzę "bezobjawowo" i to mnie martwi, na tyle, że, zaczynam schizowac czy oby na pewno wszystko jest ok :( czy któraś z Was jest moze w podobnej sytuacji? Tzn przechodzi na tym etapie ciazy bez kompletnie zadnych objawow ? Wiem, ze kilka z Was na pewno napiszę, że powinnam się cieszyć, ze nie wiszę nad toaleta itp, ale niestety to mnie wgl nie przekonuje :(

Spokojnie, u mnie też praktycznie bezobjawowo, schizy są normalne. Też je mam co kilka dni. Ale nie daj się, nerwy nie są dobre dla malucha 😘

A ja! Mdłosci mialam tylko z głodu! Utrzymuje mi sie senność, dziś apogeum, mimo ze spalam 8.5h, usnełam w pracy 😂🙈! Żadnych wymiotow, apetyt dopisuje, wzdecia co 2 dzień, wrażliwość na zapachy, a śmietniku dostaje torsji! Zatem to jest mało to co tu Dziewczyny opisują.
10 t to już oczywicie ze organizm się adoptuje do ciąży, a Ty jutro masz już 11+0! Ha!
Zatem witaj i gratulacje ❤👍! będzie dobrze 😃!

Śmietnik 🤮🤮🤮

Mówisz maly rozum. Ja pamietam, w listopadzie jak okazalo sie ze jestem w ciąży od początku czulam się jakoś nie tak. Podświadomie czułam ze cos jest zle. Wrecz mialam wrażenie ze tracilam zdrowy rozum. Kawe zalewałam zimnym mlekiem, jak rozmawialam przez telefon to sie po prostu rozłączałam i po chwili do mnie dochodziło co zrobilam. Mialam okropnie dziwne napady. No i wyszło, że bylam w ciazy pozamacicznej.
Teraz od początku czulam pomimo strachu, ze w koncu sie udało. Teraz moj mozg normalnie funkcjonuje nie wspominając oczywiście o schizowaniu i paranojach 😁

Pół biedy sobie zalać zimnym mlekiem.... Ja taką wydalam klientowi w kawiarnii 🙈😂
 
W Polsce dalej jest w modzie, że kobiety miejsce jest w kuchni przy garach i najlepiej gdyby usługiwała mężowi, choćby nie wiem jakim byłby tyranem. Totalne średniowiecze i zacofanie.
Jak słyszę argumenty, ze dziecko musi mieć ojca, po co rozwód. A kij tam, że to alkoholik, tłucze żonę, grunt, ze ojciec i zarabia.. grrr 🤬
W duzych miastach juz raczej nie....oboje rodzicow pracuje,rzadko kiedy kobieta siedzi w domu z dzieckiem 😊
 
Pyszka!!! Ja myślę sobie oooo dziś nie nachodzi mnie tak raz ciach głod, zjadlam przed 18 i juz bym KOOONIA zjadła 🤣😝, mam ostani (mój) kawałek pizzy, a jak nie starczy skubnę mężowi 😋🤣😜!

Miszcz!
Kobiety ja musze pracować 8h, w ubiegłym tygodniu wspierałam swój dział i zarezerwowalam zamówienie na innego klienta, dzis prezo pyta: co o tym sądzisz, a ja What(?) Jakie było pytanie... i improwizję 😂! Jednego @ pisze 15 min, zapisuje w kalendarzu co mam zrobić, bo za nic nie będę pamiętać na następny dzień, zmieniam spodnie, zdejmuje z powrotem zakaldam te same 🤣🤣🤣!


Ha mnie też swedzi! A dzis cycki też 😜!
Dobra idę jeść 😋😋😋!
Cycki to standard swędzą i bolą codziennie nie proporcjonalnie do wzrostu😂
 
reklama
Do góry