reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja sie niestety naczytalam o poronieniach miedzy 13. a 16. tygodniu, ze spokoju mi to nie daje. Masakra. Internet powinien byc zabroniony w ciazy!
Tak bardzo chcialabym sie wyluzowac i po prostu cieszyc sie ta ciaza, no ale jakos nie moge😢
Taaaak! Wyłączyć, zabrać, zakopać!
8 lat temu z córką w ciąży nie czytałam nic. A teraz jak debil jakis.
Ale to po tych stratach człowiek tak czyta, żeby niby sie uspokoic, a daje to odwrotny skutek 🤷‍♀️
 
reklama
Ja sie niestety naczytalam o poronieniach miedzy 13. a 16. tygodniu, ze spokoju mi to nie daje. Masakra. Internet powinien byc zabroniony w ciazy!
Tak bardzo chcialabym sie wyluzowac i po prostu cieszyc sie ta ciaza, no ale jakos nie moge😢
Niestety my wszystkie dopóki nie urodzimy będziemy się martwić... Taka nasza natura... Szczególnie po poronieniach jak ktoś już przeszedł.. Ja też się martwię.. Ale nie mam wpływu tak naprawdę. Czekam do prenatalnych i musi być dobrze....
 
Ja sie niestety naczytalam o poronieniach miedzy 13. a 16. tygodniem, ze spokoju mi to nie daje. Masakra. Internet powinien byc zabroniony w ciazy!
Tak bardzo chcialabym sie wyluzowac i po prostu cieszyc sie ta ciaza, no ale jakos nie moge😢
Wiem, co czujesz bo ja mam to samo tylko, ze sie naczytalam o okresie 8-11 tydzien, ze kobiety bedac na wizycie wszysyjo bylo ok a potem się okazywało, ze kilka dni po plod sie zatrzymał...
 
Jakbym dzis miala w rekach detektor tentna to bym sobie zbadala.jakos tak dlugo od ostatniej wizyty.wogole
Ja sie niestety naczytalam o poronieniach miedzy 13. a 16. tygodniem, ze spokoju mi to nie daje. Masakra. Internet powinien byc zabroniony w ciazy!
Tak bardzo chcialabym sie wyluzowac i po prostu cieszyc sie ta ciaza, no ale jakos nie moge😢
Ja czytalam ze np zarodki ktore maja wady genetyczne w ponad 80% poronia sie w pierwszym trymestrze,kolejne procenty poronia sie w drugim trymestrze,matka natura niby wie co robi,nie jest to pocieszenie,ciekawa jestem ile ciaz takich super zdrowych sie poronilo
 
Wiecie ze tu u mnie mozna wynajac domowe usg,chyba nawet nie jest takie drogie.nazywa sie babywatcher,rozdzielczosc nie powala ale mozna zobaczyc czy bejbi sie rusza itpmoze w pl tez takie cos jest.
 
Wpadam tylko wrzucić zdjęcia, doczytam was jak już będę w łóżku. Dzisiaj pełny serwis, pierwsze zdjęcie brzucha, które zrobiłam i zdjęcie z usg. Niestety nie mam zdjęcia całego dziecka. 13+2
20200922_184402.jpeg
20200922_183904.jpeg
 
Witam,
Jestem tu nowa. Dziewczęta, może to nie jest odpowiednie miejsce, ale proszę podnieście mnie trochę na duchu. Jesteśmy z mężem w 10 tygodniu i 6 dniu, jest to nasza pierwsza ciąża. Udało się w 2 cyklu starań. Wszystko niby jest ok, tzn było do ostatniej wizyty u gina, wtedy 8+3, nastepna wizyta za 2 tygodnie. Ciążę przechodzę "bezobjawowo" i to mnie martwi, na tyle, że, zaczynam schizowac czy oby na pewno wszystko jest ok :( czy któraś z Was jest moze w podobnej sytuacji? Tzn przechodzi na tym etapie ciazy bez kompletnie zadnych objawow ? Wiem, ze kilka z Was na pewno napiszę, że powinnam się cieszyć, ze nie wiszę nad toaleta itp, ale niestety to mnie wgl nie przekonuje :(
Tak w sumie miałam w podobnym terminie, wymioty, ale nie częste od ok. 9-10 tygodnia :) teraz chętnie bym się ich pozbyła. Ja też jest w pierwszej ciąży i często się boje i łapie panikę :)
 
reklama
Pyszka!!! Ja myślę sobie oooo dziś nie nachodzi mnie tak raz ciach głod, zjadlam przed 18 i juz bym KOOONIA zjadła 🤣😝, mam ostani (mój) kawałek pizzy, a jak nie starczy skubnę mężowi 😋🤣😜!

Miszcz!
Kobiety ja musze pracować 8h, w ubiegłym tygodniu wspierałam swój dział i zarezerwowalam zamówienie na innego klienta, dzis prezo pyta: co o tym sądzisz, a ja What(?) Jakie było pytanie... i improwizję 😂! Jednego @ pisze 15 min, zapisuje w kalendarzu co mam zrobić, bo za nic nie będę pamiętać na następny dzień, zmieniam spodnie, zdejmuje z powrotem zakaldam te same 🤣🤣🤣!


Ha mnie też swedzi! A dzis cycki też 😜!
Dobra idę jeść 😋😋😋!
Ja w pracy od początku ciąży popłakałam się już dwa razy. Ogólnie pewnie bym tego nie zrobiła ale teraz jakoś tak wyszło. Przy ludziach, raz przy prezesie...no jak głupia.
Mnie nic nie swędzi... 😒
 
Do góry