reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Kurcze też bym chciała córce dla równowagi w domu,🤣 a w środku czuje ze będzie chłopak bo za bardzo chce dziewczynkę.. plus zero objawów.. a na dziewczynkę to niby się rzyga itd.. Ale to różnie bywa.. 😜
Wymioty, albo właśnie mdłości są na dziewczynke i dziwne mieszanki jeśli chodzi o jedzenie xD gdzieś też słyszałam, że właśnie bardzo duže przyrosty bety na początku mogą zwiastowač dziewczynke :p :D
 
Ja tak pytam, bo ja nie mam chyba żadnych objawów. I się zastanawiam, czy jestem w tej ciąży, czy nie. Ale mam faktycznie napady głodu. Bardziej mam takie przeczucie, że to może być ciąża. No nic, dam znać w poniedziałek. W ogóle to mam dylemat, bo niedługo mój tata ma urodziny i zjeżdża się cala rodzinka, i chciałabym kupić test sobie, żebym wiedziała, czy mogę pić czy nie 😀
Jestem teraz u rodziców i nie wiem jaka wymówkę znaleźć, żeby podskoczyć gdzieś po ten test... A nie chcę na razie nic mówić rodzicom, nawet mężowi jeszcze w sumie nie powiedziałam o swoich podejrzeniach.
 
Ja tak pytam, bo ja nie mam chyba żadnych objawów. I się zastanawiam, czy jestem w tej ciąży, czy nie. Ale mam faktycznie napady głodu. Bardziej mam takie przeczucie, że to może być ciąża. No nic, dam znać w poniedziałek. W ogóle to mam dylemat, bo niedługo mój tata ma urodziny i zjeżdża się cala rodzinka, i chciałabym kupić test sobie, żebym wiedziała, czy mogę pić czy nie 😀
Jestem teraz u rodziców i nie wiem jaka wymówkę znaleźć, żeby podskoczyć gdzieś po ten test... A nie chcę na razie nic mówić rodzicom, nawet mężowi jeszcze w sumie nie powiedziałam o swoich podejrzeniach.
No to mów że np głowa cię boli i wzięłaś tabletki i nie będziesz mieszać.. A po test to wymyśl coś nw tabletki, cokolwiek.. 🤣To że nie mamy objawow o niczym nie świadczy, powinnyśmy się cieszyć, bo jak bym miała wymioty i złe samopoczucie to bym poległa przy moim dwu latku..
 
No to mów że np głowa cię boli i wzięłaś tabletki i nie będziesz mieszać.. To że nie mamy objawow o niczym nie świadczy, powinnyśmy się cieszyć, bo jak bym miała wymioty i złe samopoczucie to bym poległa przy moim dwu latku..
Ja przy moim 10miesięczniaku też, tymbardziej, że on jest na mnie uwieszony praktycznie cały dzień i ciągle jest tylko "mama" i "mama", jakby ojca w domu nie było :p :p także ja się bardzo cieszę, że moje dolegliwości są minimalne i nie przeszkadzają mi funkcjonować w miarę normalnie :) :D
 
Ja przy moim 10miesięczniaku też, tymbardziej, że on jest na mnie uwieszony praktycznie cały dzień i ciągle jest tylko "mama" i "mama", jakby ojca w domu nie było :p :p także ja się bardzo cieszę, że moje dolegliwości są minimalne i nie przeszkadzają mi funkcjonować w miarę normalnie :) :D
A chodzi już sam? No ja ci powiem ze ja mam wątpliwości jak sobie poradzę jak mój będzie miał 2,5 a się dzidzia urodzi, ale u ciebie to hardcor jak dla mnie 🤣
 
Ja mam dwie córeczki i nie miałam jakiś mdłości strasznych może raz zwymiotowałam w pierwszej ciąży i tydzień mi niedobrze było a w drugiej jeden poranek miałam taki ze mi niedobrze było a potem ok, ale często miałam jakieś bóle głowy a pod koniec takie cyrki ahh jak zs długo stałam to mi się w głowie kręciło, w drugiej ciąży to pod koniec córka się tak układała ze mi pół ciała drętwiało masakra źle to wspominam, ale mam nadzieję że Teraz będzie syn bo się śmiejemy z mężem my 3 psy dwa też suczki haha a on taki rodzinek :) a czuję się narazie super
 
Ja mam dwie córeczki i nie miałam jakiś mdłości strasznych może raz zwymiotowałam w pierwszej ciąży i tydzień mi niedobrze było a w drugiej jeden poranek miałam taki ze mi niedobrze było a potem ok, ale często miałam jakieś bóle głowy a pod koniec takie cyrki ahh jak zs długo stałam to mi się w głowie kręciło, w drugiej ciąży to pod koniec córka się tak układała ze mi pół ciała drętwiało masakra źle to wspominam, ale mam nadzieję że Teraz będzie syn bo się śmiejemy z mężem my 3 psy dwa też suczki haha a on taki rodzinek :) a czuję się narazie super
Myślę że wszędzie jakaś równowaga sie należy heh😜, ja miałam cuudowna ciąże, zero objawów, synek jakoś mi nigdzie nie naciskał i jeszcze jak już miałam skurcze porodowe to jeździliśmy od sklepu do sklepu płytek do kuchnia szukac🤣także liczę że i ta będzie dla mnie łaskawa..
 
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie, moja poziomeczka ma 0,5 cm biło serduszko i wszystko ok [emoji76][emoji178] Jest jedna[emoji16]! Mi lekarz wyliczył termin porodu na 26.03.2021, ale ze miewam dłuższe cykle aplikacja pokazuje na 01.04.2021 zobaczymy kiedy maleństwo wyskoczy [emoji85] zostanę tutaj z wami:-)! [emoji178]
Gratulacje :-)

Mi odeszły wody jakoś tydzień przed terminem. To było jakoś o 1.30, i nic się nie działo, więc o 9 lekarz zaordynował oksytocynę. Cesarkę zrobili mi dobę później.
Tak sobie myślę czy te wspomagane porody nie kończą się właśnie gorzej niż te typowo naturalne.
Tydzień chodziłaś bez wód? To można tak? Mojej kuzynce ostatnio powiedzieli, że od czasu kiedy wody zaczęły się sączyć w ciagu 24 h powinna urodzic, jak nie to wywołają
W końcu w domu [emoji1787] beta wyszła 14. Niby przyrost jest ponad 100% bo wcześniej była 6, ale mam wrażenie, że taka mała :( chociaż z córką 2 dni po terminie okresu mialam 23.
Idziesz do przodu, trzymam kciuki &&&
Ja tak pytam, bo ja nie mam chyba żadnych objawów. I się zastanawiam, czy jestem w tej ciąży, czy nie. Ale mam faktycznie napady głodu. Bardziej mam takie przeczucie, że to może być ciąża. No nic, dam znać w poniedziałek. W ogóle to mam dylemat, bo niedługo mój tata ma urodziny i zjeżdża się cala rodzinka, i chciałabym kupić test sobie, żebym wiedziała, czy mogę pić czy nie [emoji3]
Jestem teraz u rodziców i nie wiem jaka wymówkę znaleźć, żeby podskoczyć gdzieś po ten test... A nie chcę na razie nic mówić rodzicom, nawet mężowi jeszcze w sumie nie powiedziałam o swoich podejrzeniach.
Moze na spacer wyjdź i znajdź do apteki



Ja dwie ciąże i porody przeszłam spokojnie. Nic mi nie dokuczało, żadnych wymiotów, opuchlizn, luz. Myślałam ze jestem stworzona do chodzenia w ciąży i rodzenia, ale ta trzecia ciąża mówi ze chyba jednak nie [emoji23] dobija mnie zmeczenie, mogłabym leżeć cały dzień.
A co do płci, to ja mam dwie córki, obie ciąże bez wielkich zachcianek, słodyczy dużo jadłam żadnych mdlosci, wymiotow, zgagi
 
Do góry