reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
A ile płacicie i siebie za beta hcg? :)
Ja nie wytrzymałam i przed chwilą poszłam sprawdzić, a cena mnie przeraziła :o
W zeszłym roku we wrzesniu płaciłam za bete 30Zł, a teraz Zaplaciłam 43zł.
U mnie za betę 30 zł, więc w miarę ta cena. ..

Dzisiaj u mnie znowu intensywny dzien. Rano zakupy, potem dwudaniowy obiad, bo mój syn kaszy nie ruszy więc dla niego zupka, teraz ogórki konserwuje, a potem jeszcze ciasto z wiśniami upiekę. Coś czuję że wieczorem już o 20 będę smacznie spać [emoji23][emoji12]
 
Będę jak na szpilkach do 20 :( Wcześniejsze ciąże, która kończyły sie poronieniem z pustym jajem płodowym nie przekraczały mi bety 4 tysiace, mam nadzieję, że dzisiaj będzie dużo więcej..
Mam dzisiaj 5+6, kto miał jaką bete na takim etapie ciąży? Wiem, że się nie porównuje, bo każda ciąża jest inna, ale lubię sobie tak porównywać :)
ja w 5+6 miałam bete 20625. 😊
 
Ja byłam na usg przed wczoraj i właśnie wyszło 5+6 i widoczne serduszko, zanikający drugi pęcherzyk ciążowy i beta pewnie gdzieś koło 30-40 tysięcy, bo 5 dni wcześniej badałam i beta była prawie 21 tysięcy, ale u mnie okazało się, że był bliźniak tylko niestety zanikł, dlatego pewnie beta taka duża
jestem ciekawa co będzie u mnie jak miałam wyższa bete od Ciebie czy czasem nie mam bliźniaków 😂
 
Ja mam siostrę w wieku swojej córki, ile ja bym dała, żeby na stałe u mnie zamieszkała :D Jak córka jest sama, to tylko mama chodz sie bawić, a jak jest moja siostra, to choćby bawiły się cały dzień to dzieci takjakby nie było :D
 
reklama
Do góry