reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Będę jak na szpilkach do 20 :( Wcześniejsze ciąże, która kończyły sie poronieniem z pustym jajem płodowym nie przekraczały mi bety 4 tysiace, mam nadzieję, że dzisiaj będzie dużo więcej..
Mam dzisiaj 5+6, kto miał jaką bete na takim etapie ciąży? Wiem, że się nie porównuje, bo każda ciąża jest inna, ale lubię sobie tak porównywać :)
 
Będę jak na szpilkach do 20 :( Wcześniejsze ciąże, która kończyły sie poronieniem z pustym jajem płodowym nie przekraczały mi bety 4 tysiace, mam nadzieję, że dzisiaj będzie dużo więcej..
Mam dzisiaj 5+6, kto miał jaką bete na takim etapie ciąży? Wiem, że się nie porównuje, bo każda ciąża jest inna, ale lubię sobie tak porównywać :)
Ja w 4+5 miałam 230 bete
 
Dziewczyny ja już po wizycie po pierwszym USG! 😃
Wszystko jest na miejscu, widać pęcherzyk, ciałko żółte i już nawet zaczęła się akcja bicia serduszka ❣ Nie słyszałam, ale widziałam na USG 🤩 jejuuu mega się ekscytuje tym bardziej, że to moja pierwsza ciąża, dalej w to niedowierzam 🤩
U mnie jest 5+5 dni i termin wypada na 02.04 czyli tak jak w appce 😃
Kolejna wizyta pójdę 02.09 robiąc wcześniej badania krwi ;)
Ale się cieszę!
Trzymam kciuki za resztę mamusiek i czekam na dobre wieści - testy i usg 🤩
Super, gratulacje🙂! To na kolejnej wizycie już możliwe, że usłyszysz serduszko? 😍
 
Będę jak na szpilkach do 20 :( Wcześniejsze ciąże, która kończyły sie poronieniem z pustym jajem płodowym nie przekraczały mi bety 4 tysiace, mam nadzieję, że dzisiaj będzie dużo więcej..
Mam dzisiaj 5+6, kto miał jaką bete na takim etapie ciąży? Wiem, że się nie porównuje, bo każda ciąża jest inna, ale lubię sobie tak porównywać :)
To trzymamy dziś kciuki, żeby wszystko było dobrze! Ja nigdy nie robiłam sobie bety, więc nie podpowiem.
 
Będę jak na szpilkach do 20 :( Wcześniejsze ciąże, która kończyły sie poronieniem z pustym jajem płodowym nie przekraczały mi bety 4 tysiace, mam nadzieję, że dzisiaj będzie dużo więcej..
Mam dzisiaj 5+6, kto miał jaką bete na takim etapie ciąży? Wiem, że się nie porównuje, bo każda ciąża jest inna, ale lubię sobie tak porównywać :)
2707 jakoś tak (
Hej dziewczyny, ja trochę z innej beczki. Ostatni okres miałam od 6 do 10 lipca, owulacja raczej w okolicach 22 lipca, przynajmniej na to wskazywał śluz i testy. Wczoraj test z ledwo widoczną kreską i Beta na poziomie 28mIU/ml, dzisiaj test już bardziej wyraźny. Martwi mnie ta niska beta, jutro nie mam jak zrobić, bo pracuję. Zrobić dzisiaj? W załączniku zdjęcia testów (różowy z wczoraj, biały z dzisiaj). Wybaczcie panikę ale to mój pierwszy raz. Zobacz załącznik 1158891
kochana moja pierwsza beta w dniu miesiączki 9 🤪 nie wiem czy ktoś miał mniejsza , aktualnie jestem w 7tc5 i serduszko ładnie bije 😀
Betę robiłam co 48 h ładnie przyrastala to się liczy 😀
 
Dzisiaj juz mozna bylo zrobic zdjecie mojego cienia:) ja to bym chciala zeby wszystko na juz bylo wiadomo:) wiec niesmialo, ale chyba sie tu u Was zadomowie:)
Widać, widać. Ja wczoraj nie wytrzymałam i jeszcze raz zrobiłam wieczorem, ale nie mam pojęcia, czy to, co widziałam, to kreska, czy moje imaginacje. Więc teraz czekam do poniedziałku.
 
reklama
Będę jak na szpilkach do 20 :( Wcześniejsze ciąże, która kończyły sie poronieniem z pustym jajem płodowym nie przekraczały mi bety 4 tysiace, mam nadzieję, że dzisiaj będzie dużo więcej..
Mam dzisiaj 5+6, kto miał jaką bete na takim etapie ciąży? Wiem, że się nie porównuje, bo każda ciąża jest inna, ale lubię sobie tak porównywać :)
Ja byłam na usg przed wczoraj i właśnie wyszło 5+6 i widoczne serduszko, zanikający drugi pęcherzyk ciążowy i beta pewnie gdzieś koło 30-40 tysięcy, bo 5 dni wcześniej badałam i beta była prawie 21 tysięcy, ale u mnie okazało się, że był bliźniak tylko niestety zanikł, dlatego pewnie beta taka duża
 
Do góry