reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Nie taka niska :). Jeśli testy wychodza coraz ciemniejsze to i beta pewnie rośnie. Ja zrobiłabym pojutrze. Na pewno będzie duży przyrost. Dzisiaj to zdecydowanie za wcześnie - będziesz się denerwowała że za mało urosło.
Nic się nie martw !
Moje bety 40
Potem 110
Ostatnio 240 ..
Po tej 240 na usg poszłam to pokazał się pęcherzyk 2,3mm..to było 2 dni temu . tez się denerwuje No ale nic nie zrobimy , trzeba czekać 💞 mam usg powtórzyć za tydzien
Kochana jak owulacja miałam 22 i stosunek 23 i q poniedziałek beta mi wyszła 6. Okres powinien być wczoraj. Dalej nie mam. Dzisiaj idę betę powtórzyć, więc jeżeli ktoś ma mała betę to ja :D
Zastanawiam się tylko czy w takiej sytuacji jest sens iść do ginekologa, bo mam tak czy siak na dziś wyznaczoną wizytę kontrolną. Co sądzicie?
 
reklama
Zastanawiam się tylko czy w takiej sytuacji jest sens iść do ginekologa, bo mam tak czy siak na dziś wyznaczoną wizytę kontrolną. Co sądzicie?
Pewnie nie będzie jeszcze nic widać. Ale sama rozumiem co znaczy czekanie na wizytę :) jeśli miałoby Cię to jakoś ustpokoic to idź tylko nie nastawiaj się że coś będzie widać. Pewnie tylko pęcherzyk ciążowy -, to też już coś
 
Chyba pójdę, bo w pracy niejednokrotnie w ciągu dnia mam kontakt z chemioterapią, dlatego chyba tak bardzo mi zależy by jak najszybciej pójść do lekarza. Na pewno nie dostanę zwolnienia na podstawie pęcherzyka, ale może doktor coś doradzi by zmniejszyć ryzyko.
 
Chyba pójdę, bo w pracy niejednokrotnie w ciągu dnia mam kontakt z chemioterapią, dlatego chyba tak bardzo mi zależy by jak najszybciej pójść do lekarza. Na pewno nie dostanę zwolnienia na podstawie pęcherzyka, ale może doktor coś doradzi by zmniejszyć ryzyko.
A to gdzie pracujesz,jaki kto? tak z ciekawości?
 
Chyba pójdę, bo w pracy niejednokrotnie w ciągu dnia mam kontakt z chemioterapią, dlatego chyba tak bardzo mi zależy by jak najszybciej pójść do lekarza. Na pewno nie dostanę zwolnienia na podstawie pęcherzyka, ale może doktor coś doradzi by zmniejszyć ryzyko.
Mi się wydaje, że nawet pęcherzyka nie będzie widać. Skoro wczoraj mialas betę 28 to dziś tjak będzie 70-90 to super. Standardowo widać od 1000, ale wiadomo są odstępstwa i zależy od sprzętu jaki ma lekarz w gabinecie. Trzymam kciuki, ale nic się nie martw nawet jak nic nie zobaczy!!!
 
W pierwszej ciazy bylam pierwszy raz u lekarza jakos 6dni po planowanym okresie(z pozytywny testem ciazowym). Jak to moja gonekolog wtedy powiedzial-wy mlode dziewczyny to teraz nalepiej byscie zaraz po stosunku chcialy potwierdzic ciaze😂( nie bylo to chamskie, w fajnym kontekscie to powiedziala, ze do dzisiaj sie smieje z tego😛). Tak woec za dwa tygodnie musialam ponownie isc na wizyte. Powiedziala mi, ze najlepiej na pierwsza wizyte ok 7tygodnia przychodzic, zeby byla pewnosc, ze serce juz slychac:) teraz zamierzam isc wlasnie jak bede w okolicy 7tygodnia.
Chyba faktycznie masz rację. Przejdę się za tydzień, w między czasie zmierzę jeszcze betę i zobaczymy. 😀😍
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry