reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Krzywa cukrowa- masz na mysli te badania po jedzeniu,w ciągu całego dnia?Jesli tak to na czczo było chyba 86,pózniej po sniadaniu 2 godz 108,po obiedzie 2 godz 100,po kolacji najgorzej bo po 2 godz 128.Tego dnia po raz pierwszy miałam cukier na czczo w normie,bo wcześniej przrzez 2 dni ciut podwyższony ,no i po glukozie 2 godz 159,Jak pójde na kontrolę to poradzę sie tej mojej gin, bo sama nie wiem
 
reklama
@salatkaOwocowa wchodzisz na strone glowna Zobacz załącznik 776766 i pozniej masz tak: forum, subskrybcje, nieprzeczytane, ciągniesz ten pasek dalej i masz bierzesz udział, wchodzisz w to i powinnaś mieć forum ktore obserwujesz :) Zobacz załącznik 776767

Prościej juz nie umiem wytlumaczyc xd

ckai43r886icswaj.png
No prosciej nie mozna bylo wytlumaczyc[emoji5] juz sama zbalazlam ale dziekuje[emoji5]

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dorota jeśli w krzywej przekroczyłeś normę to powinni Cię skierować chociażby zapobiegawczo! Chociaż życzę Ci, żeby Cię ta dieta ominęła;)!
Dziewczyny a można dołączyć na to zamknięte forum?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja wózek mam upatrzony Bebetto murano, a jak będę w Polsce to go sobie obejrzę na żywo w sklepie, na razie wybrałam ten, który mi się wizualnie podoba
Dziś szukaliśmy wózka i to małe porównanie bebetto murano(po prawej) a roan bass soft. Roan bardziej delikatny, lżejszy..
1475782176687.jpg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1475782176687.jpg
    1475782176687.jpg
    124,8 KB · Wyświetleń: 4 289
reklama
Do góry