reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

1475742452474.png

Ja widze takie rzeczy nie wiem nawet gdzie sa takie opcje o ktorych piszecie[emoji5]

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1475742452474.png
    1475742452474.png
    24,3 KB · Wyświetleń: 625
reklama
Witam wszystkie mamy.nie udzielałam się wcześniej ale czytam Was codziennie praktycznie od samego początku. Przeżywałam wszystkie straty i cieszyłam się ze wszystkich pozytywnych wieści razem z Wami, przez cały ten czas. Widzę, że piszecie tu coraz mniej- pewnie jesteście teraz bardziej na prywatnym wątku i w związku z tym postanowiłam się odezwać, licząc po cichu na zaproszenie "tam" [emoji5] . brakowałoby mi codziennych wieści od Was, miłoby było dalej Was podczytywać i być może nieraz coś od siebie wtrącić ( gdyby kogokolwiek to interesowało).
Tak krótko o sobie: jutro kończe 13 tydzień ciąży.mam już 4letnią córeczkę.
Pozdrawiam

Napisane na HUAWEI Y530-U00 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@salatkaOwocowa wchodzisz na strone glowna
Screenshot_2016-10-06-11-17-09.png
i pozniej masz tak: forum, subskrybcje, nieprzeczytane, ciągniesz ten pasek dalej i masz bierzesz udział, wchodzisz w to i powinnaś mieć forum ktore obserwujesz :)
Screenshot_2016-10-06-11-17-23.png


Prościej juz nie umiem wytlumaczyc xd

ckai43r886icswaj.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2016-10-06-11-17-09.png
    Screenshot_2016-10-06-11-17-09.png
    20,6 KB · Wyświetleń: 686
  • Screenshot_2016-10-06-11-17-23.png
    Screenshot_2016-10-06-11-17-23.png
    108,5 KB · Wyświetleń: 649
Ide joo_asia twoją ścieżka ale u mnie widac tylko brak wątków niestety

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Rene spróbuj tak: wejdz w nieprzeczytane (to ten sam pasek co bierzesz udzial). Tam szukaj kwietniowe mamy 2017forum, jak juz znajdziesz wejdz na wątek, w prawym gornym rogu bedziesz mieć plusa kliknij na niego pojawi sie haczyk. A potem wejdz w subskrypcja (w tej samej linii co nieprzeczyt, bierzesz u.) I tam będzie wątek, bynajmniej ja tak mialam, powodzenia [emoji12]

 
Hey Dziewczyny! O raju, tu już wątki prywatne a ja dopiero chciałam dołączyć... Jestem świeżo po badaniach prenatalnych i jakoś dopiero teraz zaczynam się cieszyć na spokojnie;)! Termin mam na 18 kwietnia, jestem już mamą dwulatka. No i po raz drugi mam cukrzycę ciążową, więc dorota37 - jak co to łączę się w bólu, masz dietę ułożoną z tymi WW?
Pozdrawiam Kwietniówki;)
 
Saszowata nikt mi konkretów nie podał,mam unikać cukrów prostych-słodyczy i owoców i właściwie to tyle. I sama nie wiem co o tym myślec -jem ciemny chleb ,chuda wedlinke,pomidory ,nabiał jakiś ,mięso gotowane.Nikt ani mnie nie skierował do diabetologa i nie wiem czy to wystarczy ,czy musze cos wiecej robic.Dietę jaka miałam stosowana w szpitalu przez 2 dni nie wiem czy mozna nazwac cukrzycowa.
 
reklama
Dorota A jak Ci wyszła krzywa cukrowa? Fakt, jeśli nie dostaniesz skierowania do diabetologa to tak naprawdę nie będziesz wiedziała na czym stoisz, i czy mierzyć cukry czy nie... Pogadaj ze swoim ginekologiem!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry