reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Witajcie,

postanowiłam się wreszcie przywitać :) Czytam Was już od dłuższego czasu, ale jakoś nie mogłam się zebrać, żeby dołączyć :) Na forum udzielałam się odrobinę ponad 3 lata temu, jak byłam w ciąży z moim Synkiem ( Październikowe Mamy 2013) a teraz jestem w drugiej ciąży, z terminem na około 24 kwietnia :) Niedawno byłam na badaniach, mały Szkrab ma 4,5 cm ( nie licząc nóg), więc już było co oglądać :) 12 października mam genetyczne i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :) To chyba tyle jak na początek :)
Pozdrawiam serdecznie!!
 
Saszowata nikt mi konkretów nie podał,mam unikać cukrów prostych-słodyczy i owoców i właściwie to tyle. I sama nie wiem co o tym myślec -jem ciemny chleb ,chuda wedlinke,pomidory ,nabiał jakiś ,mięso gotowane.Nikt ani mnie nie skierował do diabetologa i nie wiem czy to wystarczy ,czy musze cos wiecej robic.Dietę jaka miałam stosowana w szpitalu przez 2 dni nie wiem czy mozna nazwac cukrzycowa.

Hej. Sledzę was od dłuższego czasu. Tylko nie nastawiałam się jeszcze na ciąże bo jestem po 3 niepowodzeniach. Aktualnie 13 tydzień. Co do wyżej postu to się mogę wypowiedz można jeść owoce w cukrzycy ale nie więcej niż 2 WW na owoc i to max 2 razy w ciągu doby. A wiem bo mam cukrzyce typ 1. I mnie prowadzi dobra diabetolog + dietetyczka. I przede wszystkim dużo nabiału i białka zwierzęcego unikać mleka wysoko procentowego można w niewielkich ilościach mleko 0.5%. Aha i unikać banana winogron i arbuza. Bo te owoce mają wysokie IG
 
reklama
Do góry