reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Cześć Dziewczyny :) Obserwuję Was od paru tygodni i wreszcie zdecydowałam się dołączyć. Z tego co zauważyłam będę chyba najstarsza :) Jutro zaczynam 12 tydzień, w czwartek badania prenatalne i oczywiście ogromny stres. To moje pierwsze dziecko i tym bardziej się niepokoję. Póki co jest wszystko dobrze, w zeszły czwartek maluch miał ponad 3 cm i serduszko pięknie biło. Trzymajcie kciuki za geriatryczną mamę :)
Hej :)
Witamy i oczywiście trzymamy kciuki :)
 
reklama
Witamy ponownie i nowe i stare mamuśki hehe
Jakos tak jest ze ta zamknieta nie chce dzialac w aplikacji... Ale dlaczego to juz nie mam, pojecia...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Hej dziewczyny
Ja cały czas źle się czuje, chodzę do pracy, ale naprawdę resztką sił. Jeszcze październik przechodzę i myślę, że w listopadzie zrobię sobie już wolne.
Już niedługo mam prenatalne, trzymajcie kciuki :)
W ogóle to chyba jakąś lekką depresję mam, nic mnie nie cieszy, ciągle zmęczona jestem, i najchętniej jak wracam z pracy to walnęłabym się w łóżko i spała.
Dziś mąż mnie na zakupy zabiera, żeby mi humor poprawić.
 
Witamy ponownie i nowe i stare mamuśki hehe
Jakos tak jest ze ta zamknieta nie chce dzialac w aplikacji... Ale dlaczego to juz nie mam, pojecia...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Bo to jest grupa, a nie forum... Żeby zrobić temat zamknięty na forum musiałabym być jego moderatorem. Musicie się zapisać do grupy, obserwować wątki i będą normalnie powiadomienia pojawiały się w aplikacji :) Inaczej zrobić się nie da. Chciałyście forum prywatne i jest, ja ze swojej strony zrobiłam tak, jak najlepiej umiałam :)
 
Bo to jest grupa, a nie forum... Żeby zrobić temat zamknięty na forum musiałabym być jego moderatorem. Musicie się zapisać do grupy, obserwować wątki i będą normalnie powiadomienia pojawiały się w aplikacji :) Inaczej zrobić się nie da. Chciałyście forum prywatne i jest, ja ze swojej strony zrobiłam tak, jak najlepiej umiałam :)
Pewnie, to juz nie Twoja wina tylko zasad dzialania aplikacji;)
Dla mnie to nie problem, zaden;)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry