reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Fajny pomysł z ta grupa zamkniętą. Będzie nam swobodniej rozmawiać.

oar83e3kwb829h8w.png

zem3df9hb2pkv46d.png
 
Tak trzeba dodac sie do grupy aby dzialalo.

Mi w aplikacji dziala tylko ten glowny watek Kwietniowe Mamy 2017 FORUM. Na komputerze kliknelam zeby obserwowac.
Te inne watki lista, zachcianki i usg nie dziala mi w telefonie. Nie widze tego. Tylko na kompie. Bo rozumiem joo_asia ze tam tez utworzylas, w tej prywatnej grupie te watki?


uwo9yx8danzxt9q9.png
 
Moja w 36. Bardzo bylo widac po niej ze potrzebowała jeszcze tego czasu w brzuszku. Ciagle bylo jej zimno. Urodzila sie w czerwcu, byl upal a polozne kazaly mi przygotowac polarowy pajacyk jak wychodzilysmy ze szpitala bo ciagle kichala.
A Twoja corcia nie miala zadnych problemów?

W 3dobie okazalo sie ze ma ubytek w przegrodzie międzyprzedsionkowej tzw ASD II. Ubytek był dość duży na takie małe serduszko bo miał 9mm ale naszczescie po 2 latach sie zarósł. Byłyśmy pod stała opieka cudownego kardiologa który wolał dac więcej czasu zeby to sie zarosło niż robić od razu operacje bo napoczatku bardzo wolno zarastało. Corka naszczescie nie miała żadnych objawów typu bezdech czy siniejace usta rozwijała sie prawidłowo :)



w5wqio4py03s1fij.png
 
reklama
Do góry