reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Hej dziewczyny. Jutro zaczynam 12 tydzien. Postanowilam do Was wrocic, mam nadzieję że jeszcze mogę?
Z dzidziulkiem mam nadzieje że wszystko ok, na wizytę czekamy jeszcze 2tyg :/

ckai9jcgs36qh1uk.png
 
reklama
Tak trzeba dodac sie do grupy aby dzialalo.

Mi w aplikacji dziala tylko ten glowny watek Kwietniowe Mamy 2017 FORUM. Na komputerze kliknelam zeby obserwowac.
Te inne watki lista, zachcianki i usg nie dziala mi w telefonie. Nie widze tego. Tylko na kompie. Bo rozumiem joo_asia ze tam tez utworzylas, w tej prywatnej grupie te watki?


uwo9yx8danzxt9q9.png
Widocznie reszte tez trzeba obserwowac i powinno dzialac :) Watek jest prywatny, cala grupa jest prywatna, sprawdzalam, bo sie wylogowalam i nic nie widac :) Na razie kazda moze dolaczyc, pozniej moderator bedzie akceptowal i juz :)

ckai43r886icswaj.png
 
Hej!
Ja tam w nocy probowalam dołączyć i chyba nawet mi sie udalo; p
Ja dzisiaj przezylam kolejna noc z bolem zęba... Zaraz dzwonie do dentysty.. To będzie w sumie juz jest moja zmora w ciazy.... Spalam na lodzie, bo walczyłam zeby nie brac zadnej tabletki..
Niestety ale to genetycznie tak mam.. Moja babcia, mama, siostra straciły zeby w ciazy... Tylko ze ja to zaraz biegne do tego dentysty, bo jednak nie chce byc szczerbata a tak młodym wieku... ;)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Super :) witamy ponownie :) a jak sie czujesz? Za 2tyg masz prenatalne czy juz jestes po?



w5wqio4py03s1fij.png
Za 2tyg prenatalne. Ogólnie to już co raz lepiej. Jeszcze czasami zrobi mi sie nie dobrze albo brzuch pobolewa ale tak jak by mniej. Tylko piersi bolace w dalszym ciagu.

Wczoraj przyszedl do mnie moj zamowiony rogal w nocy troche sie z nim szamotalam ale ogolnie lepiej mi sie spalo;)

ckai9jcgs36qh1uk.png
 
Cześć Dziewczyny :) Obserwuję Was od paru tygodni i wreszcie zdecydowałam się dołączyć. Z tego co zauważyłam będę chyba najstarsza :) Jutro zaczynam 12 tydzień, w czwartek badania prenatalne i oczywiście ogromny stres. To moje pierwsze dziecko i tym bardziej się niepokoję. Póki co jest wszystko dobrze, w zeszły czwartek maluch miał ponad 3 cm i serduszko pięknie biło. Trzymajcie kciuki za geriatryczną mamę :)
 
Joasia najpiej Ty wyślij zaproszenia do tej zamkniętej grupy. Ja niestety też jej na aplikacji nie widzę. Za nie długo lukne na kompie
 
reklama
W aplikacji tez jej nie widzę albo nie umiem otworzyć. Tylko przez przeglądarkę. Może się przyzwyczaje ale ta aplikacja jest wygodna a tam na razie nie.

oar83e3kwb829h8w.png

zem3df9hb2pkv46d.png
 
Do góry