reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Ja sie budze co noc o 1 na siku i potem godzine lub dwie nie moge zasnac
W ciazy z corka tez tak mialam... I jeszcze syndrom niespokojnych nog.
Znam to... teraz jeszcze tego nie mam ale z corka to tragedia... co wieczor meczarnia bo musialam nogami ruszac... a budzenie tez mi pozno przyszlo bo dopiero w 8 mies a teraz juz...

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A imiona... hmm dziewczynka to Zosia, Mija, albo Viktoria a dla chłopca mam tylko Maximilian... ale to tylko takie wstępne jeszcze nic nie jest zadecydowane...
 
SalatkaOwocowa to u Was by nie pasowało[emoji14]u nas by bylo ok ale bliska kolezanka ma juz Olka malutkiego i nie wiem, waham się.
Może jednak ten Staś :)
Ania.orz to może będą dwie Igi z kwietniówek :)
No u nas Olek odpada[emoji5] Stas mi sie.podoba ale Stanislaw juz nie i jak wybrac imie?[emoji5]
Podoba mi sie Maks ale mezowi napewno nie...

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odebrałam wyniki, jutro wizyta wstępnie wszystkie rozumiem, są w normie tylko nie rozumiem toksmoplazmozy... Moze pomożecie?
IgG X41 <0,130
Niereaktywne <1
Nieokreślone (1-30)
Reaktywne >30
Nie wiem dlaczego ale w wynikach nie ma IgM.. Hm

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dziewczyny, w piątek prenatalne. Tak się boję... bo to jednak 39 lat :( tak dziwnie pokombinowalam, że mam 2 niezależne skierowania. Do 2 różnych poradni. I nie wiem, wykorzystać i iść dwa razy?? Dzwoniłam do NFZ zapytać, czy mozna i Pani (bardzo mila) powiedziała, ze oczywiście. To pierwsze miałabym teraz w piątek (30.09) a drugie 5 października. .. co myślicie??
 
Do góry