reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Uff to dobrze:-) czasami mnie właśnie tak silniej zakłuje w podbrzuszu a do pobolewań się przyzwyczaiłam już nawet.

Ja narazie sprzątam normalnie. Nawet nie pomyślałamam w sumie o tych detergentach. Od dziś niech mi mąż pomaga he he. Dzis mu to oznajmie:-)

Aal czekam na info. Trzymam kciuki cały czas.
 
Z wszelką chemią trzeba uważać. Ja mam remont i zakaz malowania, lakierowania i wszelakiej chemii przynajmniej do 13 tc. Cifem i domestosem operuje małżon :) I niech tak zostanie nawet na stałe :D

Termin mam na tydzień przed 35 urodzinami...stara jestem.
 
Powiedziałam właśnie kierownikowi w pracy o ciąży, przyjął to z uśmiechem, więc jest dobrze.
Ja beę rodzić 3 miesiące przed 36 urodzinami , więc jeszcze starsza jestem :)
 
Powiedziałam właśnie kierownikowi w pracy o ciąży, przyjął to z uśmiechem, więc jest dobrze.
Ja beę rodzić 3 miesiące przed 36 urodzinami , więc jeszcze starsza jestem :)
I jak się czujesz? Ja w pierwszej ciąży czułam się dużo lepiej i miałam mniejszy brzuch. Myslę, że teraz jest kiepsko ze mna bo jestem starsza
 
Hej :),
Dawno się nie odzywałam, ale musiałam nabrać sił :). Wypuścili mnie ze szpitala w pt, dostałam l4 i mam dużo odpoczywać. Teraz jest już lepiej :).
Ja mam tak, że jak zaczyna mnie boleć brzuch to musze szybko coś zjeść i przestaje :)
 
Z wszelką chemią trzeba uważać. Ja mam remont i zakaz malowania, lakierowania i wszelakiej chemii przynajmniej do 13 tc. Cifem i domestosem operuje małżon :) I niech tak zostanie nawet na stałe :D

Termin mam na tydzień przed 35 urodzinami...stara jestem.

To ja troszkę młodsza jestem, mam termin 2 tygodnie po 34 urodzinach ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :),
Dawno się nie odzywałam, ale musiałam nabrać sił :). Wypuścili mnie ze szpitala w pt, dostałam l4 i mam dużo odpoczywać. Teraz jest już lepiej :).
Ja mam tak, że jak zaczyna mnie boleć brzuch to musze szybko coś zjeść i przestaje :)

Mam to samo :) A jak dzidziuś? Odpoczywaj odpoczywaj :)))
 
reklama
Do góry