reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Jesli chodzi o sprzatanie, ja uzywam wszystkiego co do tej pory, lecz domestos tylko do WC. Cala reszta jest, naturalna. Co do, kłucia to bardziej jajnik niz podbrzusze..

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Jesli chodzi o sprzatanie, ja uzywam wszystkiego co do tej pory, lecz domestos tylko do WC. Cala reszta jest, naturalna. Co do, kłucia to bardziej jajnik niz podbrzusze..

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Jajniki też mnie czasem zakłują, bez obaw :) Wszyyyystko się tam zmienia, wię dziwne żeby tych objawów nie było, wtedy bym się martwiła :)

 
Ja do sprzatania lazienki deleguje męża ;) resztę sprzątam ja, ale nie uzywam mocnych detergentow bo jestem alergiczka.

 
Witajcie,
Ja chciałam pierwsze dziecko urodzić przed 30 i się udało miałam 29 lat teraz mam 32 ;)
Sprzątam normalnie , jak jakiś środek mocniejszy to mąż tym się zajmuję.
Co do klucia dolegliwości to czasami coś ukłuje , w pachwinach pociągnie ale to normalne nie ma co się nakrecac i przejmować każdym bodźcem bo zwariujemy ;) pod koniec ciąży będzie ciekawie ;)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam,

mnie dopadła rwa kulszowa tydzień przed tym jak dowiedziałam się o ciąży.
Musiałam zrezygnować z rtg kręgosłupa oraz leków bo zaszkodzą dziecku... Na dodatek nie wiem czy będę mogła chodzić na basen, ponieważ mam ciążę wysokiego ryzyka...
Ale... Chociaż to nieplanowane to fakt, ze jednak udało mi sie zajść w ciąże sprawia, ze mam uśmiech na buzi przez cały dzień. ;)
Trzymajcie kciuki dziewczyny bo wizytę mam dopiero 14.09 a na ostatniej jeszcze nie było słychać serduszka... Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze.. ;)
P.s. Mam 30 lat i to moja pierwsza ciąża więc mega mega mega to przeżywam :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Mocne kciuki &&&&&&&&&&&
 
Milkchocolate, dlatego ja po domu chodzę bez stanika :p Nie wiem co zrobię, jak skonczy mi się zwolnienie...chyba kupię materiałowy. A w ogóle, to ustaw sobie jakiś avatar! :D
Bez stanika to nie radzę, chyba że lubisz cyce do pasa. proponuję kupić stanik sportowy taki do jogi lub aerobiku. Ja chodzę w najwiekszym jaki mam, a śpię w sportowym
 
reklama
Do góry