reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Miałam właśnie badanie. Niestety ale nie obejdzie się bez zabiegu. Ciąża owszem młodsza bo pecherzyk wskazuje na 7t4d a powinno być 9t0d. Ale nie rozwinął się w niej zarodek Jest Puste jajo płodowe. Pobrali krew (chyba ze 3 litry) w tym również beta. Lada chwila powinnam zacząć krwawic bo na USG widać już było jak coś tam się złuszcza.
Dziękuję Wam za wsparcie. Niestety nie jest mi dane być mamą2raz [emoji17] nie mam już łez... I będzie mi ciężko zdecydować się czy chcę nią być. Mam zdrowego ośmiolatka w domu więc jest co robić :)
Niestety to nie koniec moich problemów bo niestety ale jak wrócę po zwolnieniu (które już trwa miesiąc)do pracy to dostanę wypowiedzenie. Eh szkoda gadać.
 
reklama
Dziękuję Wam jeszcze raz! U mnie już nie będzie kolejnego razu.
Rośnijcie w siłę przyszłe kwietniowe mamuśki. Trzymam kciuki za wasze dzidziulki.
 
mama2raz- może jak trochę ochłoniesz, postarasz się jeszcze raz o dzidzię. Trzymam za to kciuki.
Bardzo mi przykro, ale masz dla kogo wstać rano i uśmiechnąć się.
 
Mama2raz tak mi przykro [emoji17] nie wiem nawet co mam napisac.
A w pracy moze nie bedzie tak zle i nie bedzie wypowiedzenia

f2w3rjjgnek3k5rq.png
 
Bozia zdecydowała za mnie.
Nie wiem czy się zdecyduję na następne podejście. Ciężko mi.
Będzie wypowiedzenie bo wściekli ze poszłam na zwolnienie. Niestety taka firma...
 
Moniczek - moj gin na terminy z USG kazal nie patrzec (bo to statystyka). Trzymalismy sie tego z OM. Co i rusz sie zmienial termin na aparacie.

Co do l4 od początku ciazy, by nabierac sil. To zalezy od kobiety. Pamiętajcie, ze przez minimum rok będziecie zdane na laske i nielaske meza ;) Szczególnie pierwsze miesiące swiat bedzie musial krecic sie wokol dziecka. Nieraz siedzi sie zamkniętym w 4 scianach. Towarzystwo sie zmienia. Tematy rozmow sie zmieniaja. Nastroje w domu bywaja rozne w goracych okresach. Moze warto poprzebywac jeszcze trochę z ludzmi i poczerpac co najlepsze? :D Bo wiecie z l4 to nie jest tak, ze mozna latac, szalec na miescie. Kontrole sie zdarzaja, a prawnie masz zwolnienie lekarskie, czyli musisz siedzieć/lezec w domu.
Ja bylam na zwolnieniu od 5 tc (z realnego zagrozenia ciazy) i o ile w mojej pracy byla straszna atmosfera, to naprawde po czasie dostawalam w glowe od siedzenia w domu.
 
Mama2raz - daj sobie czas... Nie mysl teraz o tym czy bedzie czy nie kolejny maluch... Teraz masz za silne emocje. Ja po 2 poronieniu nie bylam sobie w stanie przypomniec co dzialo sie, co robilam w pracy, w domu w ciagu 2 tyg... A po pierwszym prawie rok odchorowywalam psychicznie, dlatego uwazam, ze naprawdę warto porozmawiać z psychologiem, poprosic o skierowanie/rozmowe juz w szpitalu.
Masz dziecko w domu. Pewno będziesz probowac przy nim walczyć ze swoimi emocjami, chowac je. Porozmawiaj z psychologiem, powinno pomoc przejsc trudny czas...
 
reklama
Moniczek - moj gin na terminy z USG kazal nie patrzec (bo to statystyka). Trzymalismy sie tego z OM. Co i rusz sie zmienial termin na aparacie.

Co do l4 od początku ciazy, by nabierac sil. To zalezy od kobiety. Pamiętajcie, ze przez minimum rok będziecie zdane na laske i nielaske meza ;) Szczególnie pierwsze miesiące swiat bedzie musial krecic sie wokol dziecka. Nieraz siedzi sie zamkniętym w 4 scianach. Towarzystwo sie zmienia. Tematy rozmow sie zmieniaja. Nastroje w domu bywaja rozne w goracych okresach. Moze warto poprzebywac jeszcze trochę z ludzmi i poczerpac co najlepsze? :D Bo wiecie z l4 to nie jest tak, ze mozna latac, szalec na miescie. Kontrole sie zdarzaja, a prawnie masz zwolnienie lekarskie, czyli musisz siedzieć/lezec w domu.
Ja bylam na zwolnieniu od 5 tc (z realnego zagrozenia ciazy) i o ile w mojej pracy byla straszna atmosfera, to naprawde po czasie dostawalam w glowe od siedzenia w domu.
Wiesz co ja w poprzedniej ciąży bylam od początku na zwolnieniu że względu na bóle podbrzusza, później miałam założony szew Herveta bo skracala i wydluzala mi się szyjka. Nie miałam nic na zwolnieniu napisane tego symbolu że muszę leżeć w łóżku, w gin mi powiedziała że mam w wolnych chwilach leżeć i uważać na siebie. Latalam normalne po mieście oczywiście uważając na siebie bardzo, leżałam też duzo. Do głowy nie dostałam [emoji6] teraz też jestem na zwolnieniu. Ale przy mojej 2latce jest co robić a i tak leże kiedy mogę [emoji6]

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry