reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Dziękuję Wam wszystkim! Lekarka w wywiadzie podczas przyjęcia na oddział na moje pytanie czy jest jakaś szansa powiedziała ze nie ma bo na tym etapie ciąży widać już ręce i nogi dziecka. Nie robię sobie już nadzieji ze coś się zmieni. Od 2 tygodni czułam niepokój. Dolegliwości nagle ustały, nie czułam tej ciąży :(
Ta nasza służba zdrowia to żenada...współczuję Ci. Jesteś pewna ze chcesz tam zostać? Nie lepiej poczekać z tydzień i pójść ponownie na usg? Ech..
 
reklama
Mama - nie wiem czy to dobra rada, ale nie musisz godzić sie na zabieg...
Tule Cie mocno... Czasem personel jest okrutny dla walczących o utrzymanie ciazy lub w trakcie poronienia... Nie rozumiem dlaczego :( Przecież dla kobiety to tragedia...
Masz prawo do psychologa w szpitalu. Nie moga Ci go odmówić. Mysle, ze warto skorzystac, szczegolnie przy takich zimnym traktowaniu...
Mocno tule :(
 
Ja też nie będę sie zastanawiać u mnie w pracy tez nikt nie podziękuje a co najwyżej dowali..siedzenie na 3 działkach od poniedziałku w zastępstwie nie bardzo mi sie podoba. Też chyba poproszę lekarza od początku. Ja akurat jestem w państwowce tam sie dzieje wszystko...i juz sie nauczyłam ze mie warto.
Alela i an-ia nawet się nie zastanawiajcie czy iść czy nie. Odpoczywajcie, korzystajcie z chwil samotności i ciszy, spijcie ile się da!
Po porodzie wszystko zmienia się o 360 stopni, nawet to czy możecie iść do toalety hehehe nie wspominając o długich kąpielach. Nawet nie przypuszczacie, że można wziąć prysznic w 2 minuty[emoji13] [emoji28]

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chcę pracować jak najdłużej, bo w tym momencie mam umowę do 30.09 - próbną... :o i jak powiem że jestem w ciąży i mi przedłużą, to w sumie zrobią mi trochę łaskę. I mam plan pracować najdłużej jak się da, o ile zdrowie pozwoli.

Dziewczyny, zrobiły mi się dwie aphty w ustach...jedna taka ogromna na migdałku. Boli mnie jak cholera... pędzlowalam sobie odrobiną aphtinu, nie połykałam leku. Znacie jakieś domowe sposoby albo coś? Nie chcę zaszkodzić dziecku :(
Fiotel gencjanowy, balsam szostakowskiego, a dezaftan nie lepszy? Aphtin to lipa.

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mama2raz szczerze? Poszłabym z stamtąd i poczekała tak jak dziewczyny pisza, Kontrolowala. bym bete a później lekarz. Pisalam tu nie dawno o przypadku mojej koleżanki która też raptem puste jajo w dniu zabiegu gin jednak zauważyła zarodek, nawet nie chce myśleć co by było jakby go nie zauważyła. Trzymam mocno za Ciebie kciuki Kochana.

Ja tam praca sie nie przejmuje, mam zwolnienie od początku ciszy że względu na wcześniejsze zagrożenia

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
mama2raz- trzymam kciuki, żeby się zdarzył cud i był zarodek, może poczekaj jeszcze tak jak dziewczyny radzą.
Zjadłam kolację i tak mnie zaczął naparzać brzuch...............eh
 
Mamo2raz jak czytam co piszesz, to mnie ciary przechodzą. Pierwsze co pomyślałam to ucieczka z tamtąd i kontrola bhcg. A może faktycznie owu przesunąła się i ciaza nie jest na takim etapie, że byłoby widać nóżki, rączki itp. Trzymam kciuk, wierzę, że będzie dobrze.

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też mnie to właśnie zastanawia u Mamy2raz tym bardziej że pisała że ciąża moze być młodsza 2tyg bo tak z Synkiem miała. No ciężka sprawa. Ja jednak zarzadalabym kontrolnych badań i ewentualnie za tydzień je powtórzyła

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry