reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Do mnie zus pewnie wpadnie,ale mysle ze pod zly adres bo chyba wpadaja na zameldowania wiec pierwszy raz mnie na pewno nie zastana.

Ja wizyta dopiero za tydzień [emoji17] ale juz 2 minely wiec leci

f2w33e3ked0rvfua.png
Jak zameldowania to do mnie tez nie trafia[emoji14]
 
reklama
Ja też się stresowałam ciążą z synkiem, ale wtedy byłam już po 2 nieudanych próbach...
Teraz myślę, że jak wtedy się udało to teraz też musi :)
Właśnie się dowiedziałam, że szefostwo sobie wymyśliło, że za krótko pracujemy, więc teraz 10 godzin to minimum. A ja po 6 h wczoraj dostałam już małych plamień. Jak tak chcą, to na zwolnienie idę wcześniej. Szczególnie, że wg zaleceń lekarza mam zwolnić tempo. W w domu i tak staram się oszczędzać.
 
Ja też się stresowałam ciążą z synkiem, ale wtedy byłam już po 2 nieudanych próbach...
Teraz myślę, że jak wtedy się udało to teraz też musi :)
Właśnie się dowiedziałam, że szefostwo sobie wymyśliło, że za krótko pracujemy, więc teraz 10 godzin to minimum. A ja po 6 h wczoraj dostałam już małych plamień. Jak tak chcą, to na zwolnienie idę wcześniej. Szczególnie, że wg zaleceń lekarza mam zwolnić tempo. W w domu i tak staram się oszczędzać.
Nie ma sensu sie poświęcać...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Boli tylko nie wiem co bardziej... Czy serce czy brzuch który właśnie roni moje dziecko.
Jestem po rozmowie z psychologiem. Nie jest mi jakoś lepiej z tego powodu. Powiedziała mi jedną ważną rzecz. Ze po badaniach genetycznych mogę zarejestrować dziecko w USC i pochowac. Po czm będzie mi się należał macierzyński 8 tygodni. Nie wiem co robić
 
Boli tylko nie wiem co bardziej... Czy serce czy brzuch który właśnie roni moje dziecko.
Jestem po rozmowie z psychologiem. Nie jest mi jakoś lepiej z tego powodu. Powiedziała mi jedną ważną rzecz. Ze po badaniach genetycznych mogę zarejestrować dziecko w USC i pochowac. Po czm będzie mi się należał macierzyński 8 tygodni. Nie wiem co robić
Podobno tak można..słyszałam o takim przypadku.
 
Boli tylko nie wiem co bardziej... Czy serce czy brzuch który właśnie roni moje dziecko.
Jestem po rozmowie z psychologiem. Nie jest mi jakoś lepiej z tego powodu. Powiedziała mi jedną ważną rzecz. Ze po badaniach genetycznych mogę zarejestrować dziecko w USC i pochowac. Po czm będzie mi się należał macierzyński 8 tygodni. Nie wiem co robić
[emoji29] nie wiem co mam Ci napisać..

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też się stresowałam ciążą z synkiem, ale wtedy byłam już po 2 nieudanych próbach...
Teraz myślę, że jak wtedy się udało to teraz też musi :)
Właśnie się dowiedziałam, że szefostwo sobie wymyśliło, że za krótko pracujemy, więc teraz 10 godzin to minimum. A ja po 6 h wczoraj dostałam już małych plamień. Jak tak chcą, to na zwolnienie idę wcześniej. Szczególnie, że wg zaleceń lekarza mam zwolnić tempo. W w domu i tak staram się oszczędzać.
Oja... idź na zwolnienie kobieto i odpoczywaj

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry