reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Bez badan potwierdzających? Moze do jutra Ci zrobia.. Nasze nfz, zawsze na wszystko ma czas... :/

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Czekam. Zamknęli mnie w pokoju i czekam.
Wypislalam sterte ankiet i hu. Wie czego jeszcze i czekam...
Nie mam juz łez... [emoji17]
Glowa mi pęka a na oddziale znieczulica...
 
reklama
Zero zainteresowania jakiegokolwiek.
Tylko jedna piguła zapytała mnie czy coś mnie boli? Jak powiedziałam że nie to zrobiła głupią minę i powiedziała to czemu płaczesz?!
 
Hej mam termin na 11.04 i mam nadzieje że dzidziuś poczeka 3 dni i bedę miała prezent na urodziny Jestem w 7 tygodniu, ciąża przebiega książkowo i jestem mega szczęśliwa. To moja pierwsza ciąża i już nie mogę się doczekać przyjścia na świat małego Misia
 
Czekam. Zamknęli mnie w pokoju i czekam.
Wypislalam sterte ankiet i hu. Wie czego jeszcze i czekam...
Nie mam juz łez... [emoji17]
Glowa mi pęka a na oddziale znieczulica...
Trzymamy kciuki :* wiem ze to marne pocieszenie ale jakby było tragicznie źle to by się zajęli tobą a skoro poszli do kogoś innego znaczy że aż tak źle nie jest czyli pośrednio to powinno dać ci nadzieję, trzymaj się ciepło będzie dobrze :*
 
Cześć dziewczyny macie takie chwile ze w ogóle nie czujecie ze jesteście w ciąży?
Bo ja ostatnio mam tak ze nagle czuje się bardzo dobrze.. zero objawów potem znowu te zapachy bolą mnie piersi potem nie bolą dziwne to wszystko.
 
Dziękuję Wam wszystkim! Lekarka w wywiadzie podczas przyjęcia na oddział na moje pytanie czy jest jakaś szansa powiedziała ze nie ma bo na tym etapie ciąży widać już ręce i nogi dziecka. Nie robię sobie już nadzieji ze coś się zmieni. Od 2 tygodni czułam niepokój. Dolegliwości nagle ustały, nie czułam tej ciąży :(
 
Zero zainteresowania jakiegokolwiek.
Tylko jedna piguła zapytała mnie czy coś mnie boli? Jak powiedziałam że nie to zrobiła głupią minę i powiedziała to czemu płaczesz?!
Ja w 1 ciąży miałam tak ze serduszko pojawiło się dopiero pod koniec 8 tyg lekarze nie dawali szans bo niby za długo. .. a jednak mój syn ma teraz 7 lat. Silny jak ...
Powinni jutro zrobić Ci betę i powtórzyć za dzień czy dwa ...
 
reklama
Cześć dziewczyny macie takie chwile ze w ogóle nie czujecie ze jesteście w ciąży?
Bo ja ostatnio mam tak ze nagle czuje się bardzo dobrze.. zero objawów potem znowu te zapachy bolą mnie piersi potem nie bolą dziwne to wszystko.
Mam dokładnie tak samo :-) w jeden dzień mam mdłości a w następny już nie. To chyba normalne ale każda z nas przeżywa ciąże inaczej ;-)
 
Do góry