reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Tak gdzieś tam wspomniałam ze najważniejsze ze Julia cala i zdrowa także córeczka :) a coś o mnie hmm, pomijając już te moje rewolucje ciazowo zdrowotne. Nazywam się Monika mam 26 lat od 4 lat mieszkam na wsi koło Niepołomic, wcześniej w Tychach. Ogólnie jestem strasznie zwierzolubna, moją pasją są psy dlatego też mam ich az 3 + kot. Przez lata to one były dla mnie najważniejsze i nie wyobrażałam sobie życia innego niż Zawody, wystawy, wyprawy w góry czy wielogodzinne wyprawy do lasu oczywiście z psami. Urlopu z psami, wycieczkami nad rzekę z psami wycieczkami rowerowymi z psami i wszystkiego co tylko się da. Widać człowiek musi dojrzeć do pewnych decyzji dlatego długo odwlekalam rozmowy o dziecku ale w końcu i mnie to dopadło. Na tą chwilę nie mogę się doczekać mojej córeczki, i naszych wspólnych już prawdziwie rodzinnych wypraw i wyjazdów [emoji7] wiem ze to szaleństwo psy kot dziecko, ale ja tak właśnie wyobrażałam sobie swoje życie dawno dawno temu, dlatego cieszę się ze trafiłam na faceta który podziela moją pasję, bo właściwie to tak się poznaliśmy, dzięki psom.... :)

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
:) ja tez lubie zwierzaczki.
aktualnie mam psiaka u rodziców i u siebie drugiego ;)
i tez wszedzie gdzie nie jedziemy to z naszą Happy :)
jeszcze niedlugo córa dolaczy do naszych eskapad i bedzie cudnie <3 ah ten moj maz ma przerabane :d
on sam i my trzy baby :d
 
reklama
No to tak jak mój :) ja, Julia, 3 suki no i kocica. Same baby [emoji23]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Planuje w Żeromskim :) właściwie to szpital miałam już wybrany zanim w ogóle zaszlam w ciążę :)

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Planuje w Żeromskim :) właściwie to szpital miałam już wybrany zanim w ogóle zaszlam w ciążę :)

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
ja Kopernik tam rodziłam synka ale ostatnio jest nawał kobiet i problem z miejscami i właśnie mysle nad drugim szpitalem na wszelki wypadek i chyba też Żeromski [emoji6]

 
1485080807378.jpeg

Wyspana, śniadanie do łóżka, no i to... można powiedzieć ze dzień zaczął się miło :)

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • 1485080807378.jpeg
    1485080807378.jpeg
    305,4 KB · Wyświetleń: 538
reklama
Do góry