reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Ja właśnie jestem ciekawa jak kwietniowe mamy przechodzą ciąże. To moja pierwsza ciąża i na wiele rzeczy i dolegliwości nie byłam przygotowana, wiadomo każdy powie coś od siebie o porodzie, dolegliwościach itp itd, ale ja na prawdę mam wrażenie ze mam jakiegoś pecha. Ciągle coś mi dolega i właściwie dobrym samopoczuciem cieszylam się jakoś do 15 tygodnia ciąży. Od tamtej pory ciągle coś [emoji23] ja to już się boję z domu wychodzić a wizyty u lekarzy i badań to już nawet mój kalendarz nie ogarnia [emoji23]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
ja tez przed ciąża sobie myslalam... aaa bułka z masłem :D 9 miesiecy, rosnie brzuch, chodze sobie podgladac maluszka i tyle :D a tu niestety... plecy bola, pod biustem uciska... slabo sie robi... brzuch twardnieje :p eh :D juz sie nie moge doczekac aż bubu wyskoczy na swiat :)

Aaa jeśli wziąć pod uwagę koszmarne zmęczenie i senność na początku, mdłości i bóle pleców ze względu na rodzaj wykonywanej pracy to tak, cierpię prawie od początku :)

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

a czym sie zajmujesz? :)
 
ja tez przed ciąża sobie myslalam... aaa bułka z masłem :D 9 miesiecy, rosnie brzuch, chodze sobie podgladac maluszka i tyle :D a tu niestety... plecy bola, pod biustem uciska... slabo sie robi... brzuch twardnieje :p eh :D juz sie nie moge doczekac aż bubu wyskoczy na swiat :)



a czym sie zajmujesz? :)
ja mam czasem lęki że nie ogarne wszystkiego po porodzie przy Małej ale tez juz wolalbym miec ją przy sobie i tulic <3
ale dla jej dobra niech jeszcze te dwa miesiace posiedzi ;)
 
stokrotka = biedronka :) szuka dramy dziewczyna i nowe konto zakłada... jeszcze jak ktos zauwazyl,ze konto od dzis to nagle sobie profil zablokowała.. sama sie wstydz kobieto ! i nie prowokuj innych :) jestes wrecz przykrą osobą i ja na przyklad dodaje Cie do ignorowanych bo widać jak zajęta jestes ze terazz sie wykłócasz i tworzysz nowe konta żeby ''powiekszyc'' grono niezadowolonych :) smieszne
 
stokrotka = biedronka :) szuka dramy dziewczyna i nowe konto zakłada... jeszcze jak ktos zauwazyl,ze konto od dzis to nagle sobie profil zablokowała.. sama sie wstydz kobieto ! i nie prowokuj innych :) jestes wrecz przykrą osobą i ja na przyklad dodaje Cie do ignorowanych bo widać jak zajęta jestes ze terazz sie wykłócasz i tworzysz nowe konta żeby ''powiekszyc'' grono niezadowolonych :) smieszne
ja juz wrzucilam na luz ;) po co nasze dzieciaczki stresowac :p
 
Pracowałam na produkcji i niestety dużo siedzenia przy maszynie z częstym wstawaniem, dzwiganiem, schylaniem. Ogólnie robiłam do 10tc i już wtedy miałam okropne bóle pleców . A odkąd zaczęłam mieć omdlenia poszłam na L4

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Pracowałam na produkcji i niestety dużo siedzenia przy maszynie z częstym wstawaniem, dzwiganiem, schylaniem. Ogólnie robiłam do 10tc i już wtedy miałam okropne bóle pleców . A odkąd zaczęłam mieć omdlenia poszłam na L4

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
zdrowie maluszkow i nasze najwazniejsze.
ja na l4 szybko poszlam bo mimo ze fakt nie mialam zaswiadczenia jeszcze bo to bylo w 5 tc i serduszka nie bylo widac ale powiedzialam ze jestem w ciazy i ze niedlugo zapewne dostane to zaswiadczenie to powiedzieli mi ze dopoki nie mam to ich to nie obchodzi mam przyjsc na dostawe na noc.. 5 ton w trzy osoby do przerzucenia.. moglam pracowac ale w ciagu dnia, nie na dostawach...
i poszlam po l4 do przychodni zwyklej bo nie chcialam ryzykowac i dobrze zrobilam bo z czasem wyszla mi anemia i niewydolnosc szyjki i gdybym na to l4 po zlosci nie poszla to nie chce myslec co by bylo..
 
No ja akurat w pracy problemów nie miałam bo jak tylko dowiedzieli się o ciąży pilnowali żebym nie przesadzala z noszeniem itp. No ale ja jak to ja. Ile dawalam radę tyle robiłam jakoś głupio mi było pracować na innych warunkach widząc jak dziewczyny zapieprzaja. Dopiero jak zaczęłam mieć okropne sennosci i zmęczenie zdecydowałam się przenieść na inny wydział gdzie praca była lżejsza i bez nocek z tym ze porobilam tam raptem 2 tygodnie bo potem już miałam akcje z omdleniami i polamanymi zębami. Większe problemy sprawiał mój pierwszy ginekolog który nie chciał mi wystawić L4 kiedy tego potrzebowałam bo wszystko tłumaczył "urokami ciąży"

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
No ja akurat w pracy problemów nie miałam bo jak tylko dowiedzieli się o ciąży pilnowali żebym nie przesadzala z noszeniem itp. No ale ja jak to ja. Ile dawalam radę tyle robiłam jakoś głupio mi było pracować na innych warunkach widząc jak dziewczyny zapieprzaja. Dopiero jak zaczęłam mieć okropne sennosci i zmęczenie zdecydowałam się przenieść na inny wydział gdzie praca była lżejsza i bez nocek z tym ze porobilam tam raptem 2 tygodnie bo potem już miałam akcje z omdleniami i polamanymi zębami. Większe problemy sprawiał mój pierwszy ginekolog który nie chciał mi wystawić L4 kiedy tego potrzebowałam bo wszystko tłumaczył "urokami ciąży"

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
mi tez ginekolog nie chcial dac.. przez miesiac bylam na l4 od rodzinnego.. a tez mi sie zdarzylo zemdlec kilka razy.
na szczescie bez wiekszych skutkow.. bo raz w sklepie jak zapach ryb poczulam (maz mnie chwycil i na ziemii polozyl) i dwa razy w domu to sama zdazylam sie polozyc ale dalej miewam zawroty glowy.. no i okazalo sie ze to przez niedokrwistosc. na poczatku jak bralam zelazo to mi sie troche poprawily wyniki i samopoczucie a teraz stoja w miejscu.. chyba córa mi wszystkie pierwiastki i witaminy podkrada :p zwiekszenie dawki niewielw pomaga ale 2 miesiace jeszcze i Amelciak bedzie z nami :)
 
reklama
mi tez ginekolog nie chcial dac.. przez miesiac bylam na l4 od rodzinnego.. a tez mi sie zdarzylo zemdlec kilka razy.
na szczescie bez wiekszych skutkow.. bo raz w sklepie jak zapach ryb poczulam (maz mnie chwycil i na ziemii polozyl) i dwa razy w domu to sama zdazylam sie polozyc ale dalej miewam zawroty glowy.. no i okazalo sie ze to przez niedokrwistosc. na poczatku jak bralam zelazo to mi sie troche poprawily wyniki i samopoczucie a teraz stoja w miejscu.. chyba córa mi wszystkie pierwiastki i witaminy podkrada :p zwiekszenie dawki niewielw pomaga ale 2 miesiace jeszcze i Amelciak bedzie z nami :)
Amelia piekne imie :) moja siostrzenica ma tak na imie, duzo zdrobnien i kochana i zdolna dziewczya z Niej :)
 
Do góry