reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
No tak bliżej niż dalej a po mnie w dalszym ciągu ledwie widać ze jestem w ciąży. Nawet brzuch jakiś nie taki jak powinien [emoji14] przeglądając mamy lipcowe widziałam większe brzuchy niż mój [emoji23]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
nic tylko sie cieszyc ;)
mi wszystko idzie w brzuch i biust :p
jak bym zalozyla luzny sweter to wygladalabym jakbym sie przejadla :p
 
Tak zdecydowanie w biust. Mi już poszło z C na E. Ciągle słyszę ze większą zmianę widać na cyckach niż na brzuchu [emoji23]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Tak zdecydowanie w biust. Mi już poszło z C na E. Ciągle słyszę ze większą zmianę widać na cyckach niż na brzuchu [emoji23]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
hah tak jak ja ;d mi tez jakos z c do e.. ledwo je mieszcze w biustonosze ale nie chce juz nowych kupowac bo te piersi zaraz zmaleją :p
 
Tak zdecydowanie w biust. Mi już poszło z C na E. Ciągle słyszę ze większą zmianę widać na cyckach niż na brzuchu [emoji23]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Zazdroszcze [emoji23] na moj widok juz kolejki rozstepuja sie niczym morze czerwone [emoji23]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mąż nie prosi o pamiątkowe zdjęcie ? Mój już coś tak wspomina bo wie ze takie jak teraz to już chyba nigdy nie będą [emoji23] no mi jeszcze troszkę w uda poszło, ale prawda jest taka ze ja się jeszcze mieszcze w spodnie sprzed ciąży.... zmieniłam na luzniejsze bo musiałam pod brzuchem zapinac i było mi nie wygodnie.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Mąż nie prosi o pamiątkowe zdjęcie ? Mój już coś tak wspomina bo wie ze takie jak teraz to już chyba nigdy nie będą [emoji23] no mi jeszcze troszkę w uda poszło, ale prawda jest taka ze ja się jeszcze mieszcze w spodnie sprzed ciąży.... zmieniłam na luzniejsze bo musiałam pod brzuchem zapinac i było mi nie wygodnie.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Na mnie sweterki ciążowe przestaja sie dopinac [emoji23]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Swoją drogą ja się spoedziewalam gigantycznego brzucha. Może i jestem drobniutka i malutka no ale ojciec dziecka.... byłam przygotowana na olbrzyma w brzuchu a tu jakiś taki mikro brzuszek :)

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry