reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Anjouku nie oburzaj się bo nie ma o co. Tak jak napisałam w internecie nigdy nie jest się anonimowym, nawet na prywatnym forum. To ze napisalas o swoim problemie to dlatego ze chcialas i ja to szanuje. Ale nie każdy chce ujawniać o sobie takie szczegoly, ale to nie znaczy ze ze ma złe intencje i ze nie mozna porozmawiac bez ujawniania danych.
Skoro Ci przeszkadza to że nie do końca chcemy być anonimowe to widać źle trafiłaś [emoji6]
I coś mi się wydaje że dziś w tej sytuacji napisałaś więcej niż przez całą karierę na zamkniętym forum [emoji23]
Można? Mozna...

uwo9qqmzuq58q22u.png
 
Chyba nie ma sensu sie sprzeczac. Dziewczyny mam wrażenie ze stworzylyscie kółko wzajemnej adoracji a nie grupę na forum. A tych co nie chcą ujawniac szczegolow w wlasnego zycia, wyrzuciłyscie nagle z forum bo z tego co wiem nie jestem jedyna. Trudno. Powodzenia.

Ale forum jest po to żeby się udzielać... czytać to można artykuły w internecie, których na temat ciąży jest mnóstwo. Przecież chyba każdy wie do czego służą fora czy mi się wydaje? :)
 
nikt Wam przeciez nie mowi ze macie wrzucac zdjecia, podac adres i nr buta.
zwykle "cześć, dzis bylam na wizycie, badania wszystkie ok, kupilam nowe bodziaki na wyprzedazy, milego dnia wam zycze" wystarczy
 
Jest forum kwietniowe jest, nic nie stoi na przeszkodzie żeby tu pisać. Tak zebraliśmy się w kilka i zrobiliśmy sobie część zamknięta w której ustaliliśmy między sobą zasady, nikt nikomu nie zabrania zrobić podobnie, nie jest to jedyna grupa zamknięta.


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właśnie jestem ciekawa jak kwietniowe mamy przechodzą ciąże. To moja pierwsza ciąża i na wiele rzeczy i dolegliwości nie byłam przygotowana, wiadomo każdy powie coś od siebie o porodzie, dolegliwościach itp itd, ale ja na prawdę mam wrażenie ze mam jakiegoś pecha. Ciągle coś mi dolega i właściwie dobrym samopoczuciem cieszylam się jakoś do 15 tygodnia ciąży. Od tamtej pory ciągle coś [emoji23] ja to już się boję z domu wychodzić a wizyty u lekarzy i badań to już nawet mój kalendarz nie ogarnia [emoji23]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Ja właśnie jestem ciekawa jak kwietniowe mamy przechodzą ciąże. To moja pierwsza ciąża i na wiele rzeczy i dolegliwości nie byłam przygotowana, wiadomo każdy powie coś od siebie o porodzie, dolegliwościach itp itd, ale ja na prawdę mam wrażenie ze mam jakiegoś pecha. Ciągle coś mi dolega i właściwie dobrym samopoczuciem cieszylam się jakoś do 15 tygodnia ciąży. Od tamtej pory ciągle coś [emoji23] ja to już się boję z domu wychodzić a wizyty u lekarzy i badań to już nawet mój kalendarz nie ogarnia [emoji23]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
mam to samo:p tyle ze od poczatku ciazy..
pierwszy trymestr przespałam, w II okazalo sie ze mi sie szyjka skraca i musze lezec a teraz w III nadal musze lezec i a to kregoslup boli a to wskazanie do cc.. skurcze lapia, anemia..
ciagle cos :p
 
mam to samo:p tyle ze od poczatku ciazy..
pierwszy trymestr przespałam, w II okazalo sie ze mi sie szyjka skraca i musze lezec a teraz w III nadal musze lezec i a to kregoslup boli a to wskazanie do cc.. skurcze lapia, anemia..
ciagle cos :p
Aga ja też mam sporą anemie, co Ci przepisał lekarz?

 
Aaa jeśli wziąć pod uwagę koszmarne zmęczenie i senność na początku, mdłości i bóle pleców ze względu na rodzaj wykonywanej pracy to tak, cierpię prawie od początku :)

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry