reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Nawet nas nie poinformowalyscie o usunieciu z forum. Gdyby nie to ze na forum otwartm zrobil sie szum to myslalabym ze poprostu cos mi nie działa i nie mogę sie zalogować.
Wstyd dziewczyny!
Wstydzić się można podglądać innych a to chyba się działo na zamkniętym wątku...
Fajne dla Was i nie trzeba pisac- blogi [emoji6]
Można czytać i czytać i czytać i nic więcej [emoji4]

uwo9qqmzuq58q22u.png
 
U mnie poza typowymi dolegliwościami takimi jak przesypianie całych dni na początku ciąży i mdłości właściwie cały szereg dolegliwości. Skoki ciśnienia przez co często padalam z nóg w efekcie mam połamane zęby (tak walnelam twarzą o schody) przez jakiś czas okropne bóle kostne głównie nogi, niedoczynność tarczycy, zapalenie dziąseł, problemy z zebami ciąg dalszy, o migrenach nawet nie wspominam. Ostatnio plamienia, opryszczka. W poniedziałek mam obciążenie glukoza więc mam nadzieję ze chociaż to wyjdzie dobrze

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
U mnie poza typowymi dolegliwościami takimi jak przesypianie całych dni na początku ciąży i mdłości właściwie cały szereg dolegliwości. Skoki ciśnienia przez co często padalam z nóg w efekcie mam połamane zęby (tak walnelam twarzą o schody) przez jakiś czas okropne bóle kostne głównie nogi, niedoczynność tarczycy, zapalenie dziąseł, problemy z zebami ciąg dalszy, o migrenach nawet nie wspominam. Ostatnio plamienia, opryszczka. W poniedziałek mam obciążenie glukoza więc mam nadzieję ze chociaż to wyjdzie dobrze

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
juz blizej niz dalej, musimy wytrzymac ;)
ja prawdopodobnie bede marcówką jednak :p
termin na 31.03/1.04
ale cc planowe na 24.03
 
Nawet nas nie poinformowalyscie o usunieciu z forum. Gdyby nie to ze na forum otwartm zrobil sie szum to myslalabym ze poprostu cos mi nie działa i nie mogę sie zalogować.
Wstyd dziewczyny!
Ale zaraz z tego co widzę to dopiero twój 3 post i konto jest od dziś ...To znaczy że nie było Cię na zamkniętym forum .. Jak możesz wiedzieć czy moderatorki nie ostezegaly ze tak się może stać i nie było rozmowy na ten temat :-) ?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No tak bliżej niż dalej a po mnie w dalszym ciągu ledwie widać ze jestem w ciąży. Nawet brzuch jakiś nie taki jak powinien [emoji14] przeglądając mamy lipcowe widziałam większe brzuchy niż mój [emoji23]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry