reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Dla mnie zdecydowanie za wczesnie.
Caly czas mam mysli ze nie uda mi sie donosic tej ciazy. Za duzo wszystkiego sie powtarza z pierwszej pewnie dlatego. I jakos nie wierze ze mnie moze spotkac jeszcze kiedyś takie szczescie... mam jedno cudne dzieciatko ile mozna miec jeszcze takich szczesc?
Nie znioslabym widoku nowych ubranek gdyby coś bylo nie tak... strasznie sie przywiazalam do mysli ze bede mama po raz drugi, codziennie prosze Boga zeby nie zabieral mi tego Dzieciatka. Przeciez ja je juz kocham...
No ale jesli bedzie wszystko dobrze to po poznaniu plci bede cos zbierala bo jak nedzie dziewczynka to duuuuzo rzeczy mam

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom

Mam dokładnie identyczne mysli i tylko czekam od wizyty do wizyty :) za tydzień w piątek prenatalne a 6.12 juz jestem umówiona na polowkowe i chyba wtedy zacznę juz wszystko pomału szykować. Musimy urządzić pokój dla maluszka no i jak bedzie dziewczynka to tylko przejrzeć ubranka ewentualnie cos dokupić a jak chłopiec to będę musiała wszystko sprzedać i kompletować wszystko od nowa :)



w5wqio4py03s1fij.png
 
reklama
Hej. Ja dziś w pracy.
Salatka, adziorek ja też mam złe przeczucia. Już 3 dzień boli mnie podbrzusze. Czuję tam taki ucisk jakby , nie umiem tego określić. Zaczynam się martwić bardzo. Ostatnie usg miałam ponad 2 tygodnie temu:-( do kolejnego jeszcze 11 dni:-( masakra jakaś. Nospa nie pomaga wcale.
Zła jestem na siebie że maleństwu funduje ciągły strach i nerwy ale nie potrafię nad tym zapanować.
 
Hej. Ja dziś w pracy.
Salatka, adziorek ja też mam złe przeczucia. Już 3 dzień boli mnie podbrzusze. Czuję tam taki ucisk jakby , nie umiem tego określić. Zaczynam się martwić bardzo. Ostatnie usg miałam ponad 2 tygodnie temu:-( do kolejnego jeszcze 11 dni:-( masakra jakaś. Nospa nie pomaga wcale.
Zła jestem na siebie że maleństwu funduje ciągły strach i nerwy ale nie potrafię nad tym zapanować.
Ojej też nie lubię jak do wizyty jeszcze tyle czasu a tu mnie dziwnie boli brzuch i nie wiem jak to zinterpretować... jeżeli naprawdę masz obawy i ten ból jest dla ciebie nowy i dziwny to zadzwoń do gina i się zapytaj czy możesz wpaść bo się jednak niepokoisz...
Ja też często czuję jak nie ucisk to rozpieranie albo skurcze jak przed miesiączką... ale myślę że to wszystko ma tak być, każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na to wszystko co się teraz dzieje.
 
Mam dokładnie identyczne mysli i tylko czekam od wizyty do wizyty :) za tydzień w piątek prenatalne a 6.12 juz jestem umówiona na polowkowe i chyba wtedy zacznę juz wszystko pomału szykować. Musimy urządzić pokój dla maluszka no i jak bedzie dziewczynka to tylko przejrzeć ubranka ewentualnie cos dokupić a jak chłopiec to będę musiała wszystko sprzedać i kompletować wszystko od nowa :)



w5wqio4py03s1fij.png
W grudniu bedziemy w polowie ciazy juz?[emoji5] ja nawet nie licze... wiem kiedy termin porodu i wiem ze do kwietnia jest jeszcze daleko...

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Ja dziś w pracy.
Salatka, adziorek ja też mam złe przeczucia. Już 3 dzień boli mnie podbrzusze. Czuję tam taki ucisk jakby , nie umiem tego określić. Zaczynam się martwić bardzo. Ostatnie usg miałam ponad 2 tygodnie temu:-( do kolejnego jeszcze 11 dni:-( masakra jakaś. Nospa nie pomaga wcale.
Zła jestem na siebie że maleństwu funduje ciągły strach i nerwy ale nie potrafię nad tym zapanować.
Ja dopiero co bylam na usg. Widzialam maluszka ale nie slyszalam serduszka bo byl jeszcze za malusi. Wcale nnie ta wizyta nie uspokoila. Wcale. Nastepna 11 wiec juz niedlugo.
Jak narazie to przez te dwa tyg musze sprzedac swoj stary tel zeby miec kase na wizyte(dluga historia)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Ja dziś w pracy.
Salatka, adziorek ja też mam złe przeczucia. Już 3 dzień boli mnie podbrzusze. Czuję tam taki ucisk jakby , nie umiem tego określić. Zaczynam się martwić bardzo. Ostatnie usg miałam ponad 2 tygodnie temu:-( do kolejnego jeszcze 11 dni:-( masakra jakaś. Nospa nie pomaga wcale.
Zła jestem na siebie że maleństwu funduje ciągły strach i nerwy ale nie potrafię nad tym zapanować.
Jakies bole moga byc. Ja np teraz nie mam zadnych ale z cora brzuch bolal czesto ale jak cie cos niepokoi to mozezadzwon do swojego lekarza

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W grudniu bedziemy w polowie ciazy juz?[emoji5] ja nawet nie licze... wiem kiedy termin porodu i wiem ze do kwietnia jest jeszcze daleko...

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja sie niestety musiałam juz rozpisać na wizyty do końca roku bo u mojej lekarki straszne oblężenie i teraz brak terminów juz na listopad :/ miałam szczęście bo babeczka przedemna sie wypisała i tak mam wizytę 7.10 i dopiero 18.11 ale w miedzy czasie i tak gdzieś pójdę zeby spr czy jest wszystko ok :) jak dla mnie przerwa miedzy wizytami max 3tyg :) a poza tym moge znów mieć problem ze skradająca szyjka wiec musze tez tego pilnować :(



w5wqio4py03s1fij.png
 
Ja sie niestety musiałam juz rozpisać na wizyty do końca roku bo u mojej lekarki straszne oblężenie i teraz brak terminów juz na listopad :/ miałam szczęście bo babeczka przedemna sie wypisała i tak mam wizytę 7.10 i dopiero 18.11 ale w miedzy czasie i tak gdzieś pójdę zeby spr czy jest wszystko ok :) jak dla mnie przerwa miedzy wizytami max 3tyg :) a poza tym moge znów mieć problem ze skradająca szyjka wiec musze tez tego pilnować :(



w5wqio4py03s1fij.png
Moglabys urodzic wczesniej tak?
Musi byc dobra ta twoja gin

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry