reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ja na razie tylko sobie tak obczajam co mi sie podoba, xo, bym chciala i wgl ale mysle ze zaczne kupować po nowym roku, szybciej raczej nie.
Dzisiaj dotarła do, mnie paczka startowa z bebilo z przytulanka sensoryczna dla malucha :) mozecie sie zerejestrowac u nich na stronie to tez do was dojdzie;) najbardziej spodobała mi sie teczka, taka fajna akurat na moje wszystkie wyniki Bobo [emoji16]

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

wlasnie widzialam to jakis czas temu...:) tak szybko dochodzi czy trzeba coś nakłamac troszeczke? bo widze dopisek ''Pamiętaj, że Paczkę dla Maluszka możesz otrzymać tylko raz. Przesyłka powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu miesiąca od dnia ukończenia przez Twoje dziecko 6. miesiąca życia.''
:D i nie wiem co tam im wpisac :O nie chcialabym czekac az tyle :D
 
reklama
wlasnie widzialam to jakis czas temu...:) tak szybko dochodzi czy trzeba coś nakłamac troszeczke? bo widze dopisek ''Pamiętaj, że Paczkę dla Maluszka możesz otrzymać tylko raz. Przesyłka powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu miesiąca od dnia ukończenia przez Twoje dziecko 6. miesiąca życia.''
:D i nie wiem co tam im wpisac :O nie chcialabym czekac az tyle :D
Dlatego ja troszke oklamalam i jakos po dwóch tyg byla u mnie;) e tam czekac jeszcze rok?, nie wiadomo czy to za rok bedzie; p

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Salatka muszę Ci powiedzieć że jest ciężko. 8 godzin by mi szybko zlecialo ale 12 to już dla mnie hardcore. Dobrze, że codziennie nie pracuje.

Milkchocolate ale masz super z tymi wizytami. Chodzisz co dwa tygodnie czy akurat tak wypadło?

Pesca odliczam dni do II trymestru już. Dzis 10+1 więc już bliżej jak dalej. Liczę na przypływ energii.
Ja nie wiem czy i 8 bym dala rade[emoji5]

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To u mnie na odwrot.. Wlasnie dostałam opierdziel czemu sprzatam, ze przeciez w sobote wszystko by ogarnął a ja to nie mogę poczekac dwoch dni z kurzem na polce... Ja ogolnie lubię sprzatac; p tylko nie mam ostatnio energii:)
Wszystko mi podaje, przynosi codzinnie porcje owoców, robi większe zakupy a jak spie to jeszcze przyjdzie mnie przytulić :)to tak chyba na poczatku z rej radosci, bo to nasze takie upragnione Bobo....

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Cud miod tez tak chcę [emoji5]

W pierwszej ciazy tez tak mialam dobrze a teraz jest calkowicie obojetny... no trudno... kiedyś będzie zalowal... np jak bedzie chory a ja bede wymagala zeby robil to co zawsze lub dwa razy tyle. Wtedy mu sie odwdziecze[emoji5]

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, postaram się dzisiaj Was nadrobic. Mam core w domu przeziębiona i nie mam czasu na spokojnie poczytać co u Was. <br />Dzisiaj miałam wizytę u gin. Dzidziulek zdrowy wszystko rozwija sie na te chwilę bardzo dobrze [emoji6] z usg ma ponad 7cm [emoji6] zdjęcie w odpowiednim wątku[emoji6] <br />Zostawiam po buziaku dla każdej i zmykam do córy [emoji8]
Jaki juz duzy Twoj Bobasek[emoji5]

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, cieszę się, że po wizytach u Was ok, ja mam usg 21 listopada. Mam nadzieję, że wewnątrz okej :) najważniejsze, że już normalnie funkcjonuję, zero dłości, biust prawie bezbolesny, ospałości też uż się pozbyłam. Oby tak dalej i niech już nie wracają te atrakcje. Kupujecie już coś powoli dla dziecka?
Dla mnie zdecydowanie za wczesnie.
Caly czas mam mysli ze nie uda mi sie donosic tej ciazy. Za duzo wszystkiego sie powtarza z pierwszej pewnie dlatego. I jakos nie wierze ze mnie moze spotkac jeszcze kiedyś takie szczescie... mam jedno cudne dzieciatko ile mozna miec jeszcze takich szczesc?
Nie znioslabym widoku nowych ubranek gdyby coś bylo nie tak... strasznie sie przywiazalam do mysli ze bede mama po raz drugi, codziennie prosze Boga zeby nie zabieral mi tego Dzieciatka. Przeciez ja je juz kocham...
No ale jesli bedzie wszystko dobrze to po poznaniu plci bede cos zbierala bo jak nedzie dziewczynka to duuuuzo rzeczy mam

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry