reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Hej, cieszę się, że po wizytach u Was ok, ja mam usg 21 listopada. Mam nadzieję, że wewnątrz okej :) najważniejsze, że już normalnie funkcjonuję, zero dłości, biust prawie bezbolesny, ospałości też uż się pozbyłam. Oby tak dalej i niech już nie wracają te atrakcje. Kupujecie już coś powoli dla dziecka?
 
reklama
Joooasiu ja mam nadzieję że mnie ta depresja jesienna jakoś ominie...

Co do zakupów hmmm właśnie miałam zacząć, nie mam zupełnie niczego... myślę że już tak konkretnie zacznę jak już będę znała płeć, choć i tak nie będę się kierować tylko typowo różowym czy niebieskim kolorem.
 
Ja jeszcze nic nie kupowałam. Znając nas to po połowie ciąży pojedziemy na zakupy do jakiejś hurtowni i zrobimy duże zakupy. Wiadomo, że mam też wypatrzone rzeczy, które nie są dostępne stacjonarnie więc pewnie będą hurtowo paczki przychodzić. Póki co to musiałoby mi coś bardzo mocno wpaść w oko :) no i wiadomo, że poczekam na poznanie płci :)
 
Ja miałam takie ataki... u mnie to nerwica :hmm:uaktywnia się to wtedy jak przeżywam duży stres... ostatni raz miałam to jak bardzo dużo pracowałam i byłam wykończona fizycznie i psychicznie a najgorzej jak zdawałam egzamin magisterski... miałam taką zrytą babkę że przez nią w szpitalu wylądowałam... to było straszne.
Budziłam się z takim niepokojem i serce albo biło jak szalone albo się dławilo że myślałam że stanie do tego zimne poty cała się częsłam i nie mogłam swobodnie oddychać...okropne czułam się jak wariatka.
Mam to gdzieś od 4 lat...nigdy wcześniej coś takiego nie miałam. Teraz nad tym panuję i w stresowych sytuacjach zachowuję spokój i się wyciszam...

Nie straszcie mnie :/
Nigdy tak nie miałam, dziś mam to samo, leżę w łożku okno szeroko otwarte i staram się głęboko oddychać.
Do tego głowa mi pęka jak by mi ktoś ściskał w imadle
Jutro o 9.00 mam wizytę u mojej gin i USG :), pogadam z nią i zobaczę maleństwo :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie straszcie mnie :/
Nigdy tak nie miałam, dziś mam to samo, leżę w łożku okno szeroko otwarte i staram się głęboko oddychać.
Do tego głowa mi pęka jak by mi ktoś ściskał w imadle
Jutro o 9.00 mam wizytę u mojej gin i USG :), pogadam z nią i zobaczę maleństwo :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Koniecznie powiedz o tym lekarzowi! Nie chciałam wspominać słowa "nerwica", ale Ninka ma rację. Najważniejsze zachowaj spokój :)

ckai43r886icswaj.png
 
Próbowałam znowu doczytać ...nie dam rady. Chciałam sprawdzić co u Was jak wizyty i znowu dupa blada :( , głowa mi pęka. Mam nadzieje ze u Was wszystko dobrze i mam nadzieje ze jutro bede w lepszej formie, doczytam i bede mogła sie pochwalić zdjęciem maleństwa :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
może to coś z cisnieniem skoro masz takie bóle głowy hmmm.. nie wiem nie znam sie :( i nie chce Cie stresowac niepotrzebnie kochana.. odpocznij ! mam nadzieje, że ginekolog będzie miała jakis pomysł i że bedzie wszystko okej ;* trzymam kciuki za wizyte i czekam na fotki maluszka <3
 
Nie straszcie mnie :/
Nigdy tak nie miałam, dziś mam to samo, leżę w łożku okno szeroko otwarte i staram się głęboko oddychać.
Do tego głowa mi pęka jak by mi ktoś ściskał w imadle
Jutro o 9.00 mam wizytę u mojej gin i USG :), pogadam z nią i zobaczę maleństwo :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie chcę cię straszyć... nie musisz mieć tego co ja ale dla pewności skonsultuj to z twoim lekarzem... tak dla pewności, może to nic takiego ale lepiej żebyś o tym wspominała lekarzowi.
To fajnie masz że zobaczysz jutro swoje maleństwo... ja dopiero we wtorek.
 
ja jutro rano jade ale na badanie grupy krwi :D bo ostatnio przez moje roztrzepanie dałam babce w laboratorium skierowanie na morfologie mocz itp i zamiast na grupe krwi to na usg heh... dzis mialam to zalatwic ale leń ze mną wygrał... a jutro już musze to zalatwic zeby do srody na wizyte dotarly wyniki :p
a w sobote na 8:10 jestem zapisana na USG... nie moge sie doczekać....
 
reklama
Ja na razie tylko sobie tak obczajam co mi sie podoba, xo, bym chciala i wgl ale mysle ze zaczne kupować po nowym roku, szybciej raczej nie.
Dzisiaj dotarła do, mnie paczka startowa z bebilo z przytulanka sensoryczna dla malucha :) mozecie sie zerejestrowac u nich na stronie to tez do was dojdzie;) najbardziej spodobała mi sie teczka, taka fajna akurat na moje wszystkie wyniki Bobo [emoji16]

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Do góry