reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Witam! Jestem również nowa, przyszła mamusia jeszcze kwietniowa:)4 tydzień, termin 27.04:)To pierwsza ciąża, jeszcze nie możemy się nacieszyć i uwierzyć. Test pozytywny,dzisiaj wizyta u lekarza potwierdziła, choć zarodka jeszcze nie było widać na usg.
Pozdrawiam
 
reklama
Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa. Zrobiłam w poniedziałek 4 testy i wyszły pozytywne. Dopiero 23 mam wizytę u lekarza. Czy to nie za późno? To moja pierwsza ciążą i bardzo się denerwuje. Mam bóle w podbrzuszu, podobnie jak na @. Z mnich obliczeń wychodzi że zaczął się 6tc.
To tez moja pierwsza ciąża,4 tydzień a bole jak na @ są, dzisiaj sie dowiedziałam,że to normalne takze bez obaw!:)
 
Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa. Zrobiłam w poniedziałek 4 testy i wyszły pozytywne. Dopiero 23 mam wizytę u lekarza. Czy to nie za późno? To moja pierwsza ciążą i bardzo się denerwuje. Mam bóle w podbrzuszu, podobnie jak na @. Z mnich obliczeń wychodzi że zaczął się 6tc.
To tez moja pierwsza ciąża,4 tydzień a bole jak na @ są, dzisiaj sie dowiedziałam,że to normalne takze bez obaw!:)
 
hej :) prawdopodobnie też w kwietniu zostane mamą! Zrobiłam 2 testy i na obu są dwie kreski, jednak druga za każdym razem jest bledsza. Dlatego nie jestem pewna czy napewno jestem w ciąży, ale za kilka dni ide na wyziyte do ginekologa, wiec wszystko się wyjasni:). Dodaje zdjecie testów, jak uważacie dziewczyny?? :)
Gratuluję!!;)
 
Asinka - ja mialam lekka niedoczynność - TSH ok. 3,6. Bralam Eurhyrox 25 w ciazy. No a w ciazy strasznie skoczyly mi przeciwciala. Teraz musze zapisać się do endokrynologa, bo choc hormony i przeciwciala w normie, to pewno znowu skocza.

MamaNS - ja tak mialam z synkiem, ze mialam w brzuchu uczucie jak na rozwolnienie. Teraz przyszly mi mdlosci i juz pare razy mnie przeczyscilo. To chyba dobry znak ;)

Nikusia - jeny... tez mnie orgazmy wybudzaly prawie codziennie... Mi się ryczec chcialo, bo ciaza zagrozona (stawianie sie macicy, skracająca sie troszke szyjka) zakaz seksu, a tu erotyczne sny [emoji13]

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Witam nowe kwietniowki :-)

Co do tego kiedy pójść pierwszy raz do ginekologa to jest to sprawa indywidualna , wiadomo jak wszystko jest oki to wystarczy 7tc , ale jest tu dużo dziewczyn które poroniły albo mają inne problemy i muszą brać rożne tabletki które przepisuje gin to muszą iść wcześniej do ginekologa , wiec mówienie albo krytykowanie innych kiedy powinny albo kiedy nie powinny iść do gina jest :-/ tak jak pisałam sprawa indywidualna .... na mojej karteczce od gina nawet było napisane żeby udać się do gina w razie strachu że coś jest nie tak .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aktualnie łykam Prenatal uno,magnez i duphaston

f2w33e3k96ygyz81.png

 
reklama
Asinka - ja mialam lekka niedoczynność - TSH ok. 3,6. Bralam Eurhyrox 25 w ciazy. No a w ciazy strasznie skoczyly mi przeciwciala. Teraz musze zapisać się do endokrynologa, bo choc hormony i przeciwciala w normie, to pewno znowu skocza.

MamaNS - ja tak mialam z synkiem, ze mialam w brzuchu uczucie jak na rozwolnienie. Teraz przyszly mi mdlosci i juz pare razy mnie przeczyscilo. To chyba dobry znak ;)

Nikusia - jeny... tez mnie orgazmy wybudzaly prawie codziennie... Mi się ryczec chcialo, bo ciaza zagrozona (stawianie sie macicy, skracająca sie troszke szyjka) zakaz seksu, a tu erotyczne sny [emoji13]

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
A już myślałam,ze coś było ze mna nie tak [emoji14]

Napisane na CHM-U01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry