reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ja idę na pierwszą wizytę 23 sierpnia i to będzie 7tc i 5dz. Termin obliczyłam narazie na podstawie ostatniej @. Ja do tej pory chodziłam do kobiety i jestem bardzo zadowolona. Miła i nie ma dla niej głupich pytań, przy tym jest delikatna. Kiedy jej powiedziałam, że chcemy się starać o dzidziusia to właśnie mi powiedziała, że najlepiej poczekać trochę i przyjść na wizytę z USG ok 7 tygodnia, bo powinno już być widać serduszko... No chyba, żeby działo się coś niepokojącego...
No na poczatku chyba nie ma co iść bo sam pęcherzyka i wiecej stresu. Ja pierwsza ciaze mam i nie wiedzialam nic ale poszlam 6w4d i juz serduszko pieknie bilo.

f2w33e3k96ygyz81.png
 
reklama
Ale teraz coraz trudniej mi wytrzymac do 30.08...dzisiaj sie fatalnie czuje bo boli mnie wszystko w brzuchu.calym brzuchu i jakby mnie 2 razy przeczyscilo,a nic takiego nie zjadlam...a sama macica to jakby mnie momentami szczypala..jak nie przejdzie to sie chyba wybiore do rodzinnego i ciekawe co mi powie...

f2w33e3k96ygyz81.png
 
Ale teraz coraz trudniej mi wytrzymac do 30.08...dzisiaj sie fatalnie czuje bo boli mnie wszystko w brzuchu.calym brzuchu i jakby mnie 2 razy przeczyscilo,a nic takiego nie zjadlam...a sama macica to jakby mnie momentami szczypala..jak nie przejdzie to sie chyba wybiore do rodzinnego i ciekawe co mi powie...

f2w33e3k96ygyz81.png
Ja też mam czasami takie uczucie w brzuchu, jakbym zaraz szybko musiała biec do toalety.. ale tak jak Ty nie miałam... Może się denerwujesz i to przez to... hmmm...
 
A mnie wydeło! Wyglądam jak w 4- 5 miesiącu!!!
Spodnie mnie cisną! Nawet adresowe muszę pas pod brzuchem mieć! Kurde why tak szybko?! [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]



 
Witam Was

Ja dziś byłam u gin, na razie widać pęcherzyk, a zarodka jeszcze nie. W sumie zapisałam się do gin miesiąc temu, a wyszło, że w ciąży jestem to mi na szybko usg zrobiła, żeby podpatrzeć czy już coś widać.
Za dwa tygodnie kolejna wizyta.

Ja poza bolącym brzuchem jak na okres nie mam innych objawów, raz zrobiło mi się słabo w sklepie.
 
reklama
I mam nadzieje, że tak zostanie, bo w ciąży z synem wymiotowałam stale do 6 miesiąca, a i w 9tym kilka razy mi się zdażyło :(
 
Do góry