reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Ja z synem doszłam do 72 kg z wagi wyjściowej 55 kg, ale folgowałam sobie. Teraz waż 61 kg, mam nadzieje nie przytyć więcej niż 12 -13 kg.
 
Aaasinka witaj, ja mam niedoczynność tarczycy. To moja druga ciąża, o pierwszą staraliśmy się z 5 lat z przerwami i nie jakoś mocno intensywnie. Teraz zaskoczyłam w drugim cyklu i też się martwię czy wszystko ok ze względu na tarczyce. Ja od początku ciąży biorę jodid200 plus euthyrox 125, byłaś już u endo? Ja idę we wtorek.

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja non stop biegam siku :p poza tym czuję się jak przed @ - bolą piersi i brzuch z dołu, ale tak jakoś inaczej + jest jakoś tak niedobrze. I z wielkiego śpiocha (jak wstałam przed 9-10 czułam jak po nieprzespanej nocy) stałam się rannym ptaszkiem :p
 
Ja z synem doszłam do 72 kg z wagi wyjściowej 55 kg, ale folgowałam sobie. Teraz waż 61 kg, mam nadzieje nie przytyć więcej niż 12 -13 kg.
Ja mam wyjściową wagę wiekszą niż u ciebie na końcówce[emoji14]heheeh
Choć wszyscy mówią że nie wyglądam na swoją wagę!



 
ania.orz, ja mam dopiero początki przygody z tarczyca i biore euthyrox 37,5. Wg moich obliczeń jestem w 4 tc i tsh mi skoczyło do 4,0 co mnie przeraża.... ale pani dr uspokaja i ide do niej dopiero w przyszły piątek... a Ty który tc i jakie masz wyniki?
 
A mnie bolą sutki, modle się żeby nie przyszly mdłości za tydzień lub dwa[emoji33] wcześniej pobolewał mnie brzuch, ale teraz łykam 2 magnez i jest trochę spokoju. Oczywiście latam do wc jak opętana i ciagle chce mi się pić i dziąsła mi krwawią [emoji16] ale wszystko to lepsze niż wymioty, o tak zdecydowanie tak [emoji3]

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak wczoraj jeden gin mnie nastawił optymistycznie tak dzsiejsza wizyta u mojego już totalnie na odwrót. On uznał że jednak już serduszko powinno być i skoro go nie ma to mam podejrzenie pustego pęcherzyka i generalnie zamiast zaświadczenia o możliwości ćwiczenia kazał siedzieć na tyłku :/
sama nie wiem do końca co myśleć i komu bardziej wierzyć. W kaźdym razie nawet usłyszałam dziś że lepiej nie mówić nic rodzicom, więc no totalnie odwrotnie niż co usłyszałam wczoraj. Także przyznam że mam mieszane uczucia i nie wiem co myśleć. Pytałam mojego dzisiejszego gin czy jest sens prywatnie jednak iść za kilka dni na usg jeszcze czy czekać te 2 tygodnie na umówione to stwierdził że czekać. Ale kto jak nie wy wiecie najlepiej że w takiej sytuacji 2 tygodnie to masakra wyczekiwać co i jak. Co według was powinnam zrobić? Oprócz tego że mieć nadzieje of kors że wszyztko ok. Iść dodatkowo, czy rzeczywiście czekać?
W teorii ostatnią miesiączke miałam 9.07,ale mam dłuższe cykle ok 31dni plus bankowo teraz owulacje miałam jak na jeszcze dłuższy cykl, na 33-34 dni. Więc ciąża może być dobrych kilka dni młodsza niż podejrzewa gin ten dzisiejszy. Co myślicie, zwłaszcza te, które już mają maluchy?
Ja tez ostatnia miesięczke mialam 9.07 przy cyklach 28 dniowych ..jutro ide do gina dam znac co u mnie ;) zobaczymy co moj powie i czy u mnie bedzie juz cos widać. Nie martw sie na zapas. Ja bym poszla za tydzień na Twoim miejscu ;) jestem zdania ze powinno sie poznać kilka opinii lekarzy.
 
Ostatnia edycja:
igusiaid witaj!

ni_kusia tak samo uważam. Ja miałam zawsze ginekolożki kobiety, tzn jedną - teraz dopiero zmieniłam jak jestem w ciąży, na inną. Tej mojej gin zawdzięczam wszystko - wytropienie u mnie wielkiego mięśniaka macicy w wieku zaledwie 21 lat, operowała mnie własnymi rękami i prowadziła szmat czasu. Dzięki niej mam prawie niewidoczną bliznę jak po cesarce i zero uszczerbku na macicy :) Także to chyba zależy od człowieka...ta moja nowa ginekolożka też jest bardzo spoko osobą :)

Olala1978 witaj - tym razem na pewno będzie dobrze!

salatkaowocowa - mnie ciągnie jak na okres non stop, bolą piersi, biały śluz ciągnący (duuużo), sikam nieco częściej niż zwykle i piję w kółko i jestem płaczliwa :D Czyli generalnie podobnie jak Alcarin ;)

aasinkaa o Ty szczęściaro! Za pierwszym razem...no no! Super, gratulacje, jak wyszły dwie kreski to raczej na 100% ciąża, testy się nie mylą w tę stronę :)

Alcarin - ja bym nie wytrzymała do 7 tygodnia :p

mama2raz - ja wyglądam jak w 4 miesiącu już od wielu lat - mam wystający brzuch, choć gruba raczej nie jestem...taka uroda :p Więc sądzę że ludzie prędko nie zauważą, bo się przyzwyczaili, że zawsze mam balonik :p
 
reklama
Do góry