reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Do mojego wiecznie burczacego żołądka doszły lekko wrażliwe piersi. Czasem czuje napięcie w dole brzucha. Dziś jedząc burgera z mięsem czułam zapach ryby .. mąż nie czuł :)
 
reklama
Do mojego wiecznie burczacego żołądka doszły lekko wrażliwe piersi. Czasem czuje napięcie w dole brzucha. Dziś jedząc burgera z mięsem czułam zapach ryby .. mąż nie czuł :)
Mi też wciąż coś rybą pachnie/śmierdzi :p Mąż się ze mnie śmieje... I mam odruch wymiotny, jak ktoś pije przy mnie alkohol. :o
 
dziewczyny macie jakies objawy? Oprocz braku @? kiedy Wam sie zaczely?

Ja przed @ pierwszy raz w życiu miałam zgagę. To mnie lekko zastanowiło, poza tym miałam przez parę dni uczucie jak by infekcji ale nic takiego nie było. Zrobiłam test dwa dni przed @ i zobaczyłam dwie kreski :) Póżniej przez 3 dni męczył mnie okropny ból glowy, a że już wiedziałam o ciąży to nie brałam żadnych tabletek.
Teraz z objawów mam bolące piersi (jak tylko przychodzę z pracy to ściągam stanik), bolący chwilami brzuch. Trochę mdli mnie rano, wypijam dużo wody i często siusiam. No i w nocy budzę się średnio co dwie godziny tak bez powodu.
 
Ja przed @ pierwszy raz w życiu miałam zgagę. To mnie lekko zastanowiło, poza tym miałam przez parę dni uczucie jak by infekcji ale nic takiego nie było. Zrobiłam test dwa dni przed @ i zobaczyłam dwie kreski :) Póżniej przez 3 dni męczył mnie okropny ból glowy, a że już wiedziałam o ciąży to nie brałam żadnych tabletek.
Teraz z objawów mam bolące piersi (jak tylko przychodzę z pracy to ściągam stanik), bolący chwilami brzuch. Trochę mdli mnie rano, wypijam dużo wody i często siusiam. No i w nocy budzę się średnio co dwie godziny tak bez powodu.
Ze spaniem mam podobnie - też się budzę, nie zasnę inaczej niż na brzuchu... Teraz chyba jeszcze spokojnie mogę tak spać... gorzej będzie jak Bobasek będzie większy. Trzeba się przyzwyczaić...
 
Cześć dziewczyny!
Jestem świeżynką i na forum i w temacie ciąży
smile.png
W końcu zebrałam się w sobie, żeby do was dołączyć! Widze, że nie tylko ja wariuję ze stresu
biggrin.png

Ostatnią @ miałam 25 lipca i pierwszy raz staraliśmy się z mężem o dzidzie. Obaw pełno, zwłaszcza że mam hashimoto.... Tym bardziej jest mi ciężko ogarnąć że wygląda na to że się udalo, CHYBA. Nie wytrzymałam i zrobiłam testy sikane we wtorek i wyszły dwie blade kreseczki, znalazłam w aptece takie które już wykrywają w moczu hcg gdy wynosi zaledwie 10, a nie jak inne - 25. Poleciałam do lab zrobić betę i wyszła 49 (w ten wtorek)! Dziś byłam zrobić ponownie i wyniki jutro.... oszaleje do tego czasu :p i cały czas mam wrazenie że @ niedługo nadejdzie - ma być za 3 dni. Jakoś nie wyobrażam sobie że nie nadejdzie
biggrin.png


Któreś z was mają niedoczynność tarczycy lub hashimoto?

Po jakim czasie warto iść na pierwsza wizytę do gin?

Pozdrawiam wszystkie wyczekujące!
biggrin.png
smile.png
 
olala- witaj :-)

Ja przy moich dwóch ciążach chodziłam do faceta gina i było super , delikatny ;-) zawsze miał czas wytłumaczył , uspokoił odpowiadał na najgłupsze pytania nie czułam się przy nim skrępowana , a teraz chodzę do ginekologa narazie dwóch obie kobiety i już taka zadowolona nie jestem .

Co do objawów to ja mam mdłości , czasami wymioty , cycki pieką , swędzą muszę je smarować i milion razy nieraz wstaje siku w nocy :-/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
assinkaa- witaj i gratuluje :-) mi tez testy i beta wyszła pozytywna jeszcze przed@ :-) co do tego kiedy pójść idź kiedy chcesz , wiadomo ze na początku nic nie widać dopiero w 5tc można na usg zobaczyć pęcherzyk


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny!
Jestem świeżynką i na forum i w temacie ciąży
smile.png
W końcu zebrałam się w sobie, żeby do was dołączyć! Widze, że nie tylko ja wariuję ze stresu
biggrin.png

Ostatnią @ miałam 25 lipca i pierwszy raz staraliśmy się z mężem o dzidzie. Obaw pełno, zwłaszcza że mam hashimoto.... Tym bardziej jest mi ciężko ogarnąć że wygląda na to że się udalo, CHYBA. Nie wytrzymałam i zrobiłam testy sikane we wtorek i wyszły dwie blade kreseczki, znalazłam w aptece takie które już wykrywają w moczu hcg gdy wynosi zaledwie 10, a nie jak inne - 25. Poleciałam do lab zrobić betę i wyszła 49 (w ten wtorek)! Dziś byłam zrobić ponownie i wyniki jutro.... oszaleje do tego czasu :p i cały czas mam wrazenie że @ niedługo nadejdzie - ma być za 3 dni. Jakoś nie wyobrażam sobie że nie nadejdzie
biggrin.png


Któreś z was mają niedoczynność tarczycy lub hashimoto?

Po jakim czasie warto iść na pierwsza wizytę do gin?

Pozdrawiam wszystkie wyczekujące!
biggrin.png
smile.png
Ja idę na pierwszą wizytę 23 sierpnia i to będzie 7tc i 5dz. Termin obliczyłam narazie na podstawie ostatniej @. Ja do tej pory chodziłam do kobiety i jestem bardzo zadowolona. Miła i nie ma dla niej głupich pytań, przy tym jest delikatna. Kiedy jej powiedziałam, że chcemy się starać o dzidziusia to właśnie mi powiedziała, że najlepiej poczekać trochę i przyjść na wizytę z USG ok 7 tygodnia, bo powinno już być widać serduszko... No chyba, żeby działo się coś niepokojącego...
 
reklama
Do góry