reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
dzien doberek, przyjmiecie mnie? :)
Ola, syn trzylatek, poronienie jesienia zeszlego roku.
malo we mnie optymizmu po poronieniu, ale mam nadzieje ze tym razem bedzie dobrze.
koncowka czwartego tygodnia, jeszcze nie zdazylam suwaczkow machnac :D
 
Zdecydowanie jestem tez za lekarzem mężczyzna,bo jedna to mnie wtedy gimnazjalistke straszyla na wstepie ze nigdy nie zajde w ciaze i kazala mame poprosić, a ja ryczalam jak nie wiem co,a druga to mnie tak zbadala ze myslalam ze mi tam wszystko roztargala,bo podobno ja oklamalam ze nigdy nie wspolzylam...blony nie mialam i to ja do tego przekonalo..nigdy nie zapytala czy nie uprawiam jakiegos sportu -w tym przypadku intensywna jazda konna, który mogl mi "zlikwidowac" ja. Później po tym badaniu czytalam duzo i nawet przy skoku przez kozła na wf mozna stracic blone jak sie ma cienka...

f2w33e3k96ygyz81.png
ja tez wole faceta lekarza...
w sumie nie mam zadnych przygod zwiazanych z lekarzami ale lepiej mi sie dogadac z obecnym lekarzem facetem...
 
dziewczyny macie jakies objawy? Oprocz braku @? kiedy Wam sie zaczely?
Ja zaczelam duzo sikac w sumie jakos rowno z terminem miesiaczki,no moze dzień po i tak sie trzymalo prawie miesiac,a teraz chodze mniej i w nocy juz nie zwykle. Cycuszki to mnie bolaly od przed @ spodziewanej,ale to norma,ale sie zmienily jakos początkiem 4tc o tak sb rosna troszke i dalej bolą ale mniej.brzuch boli codziennie od spodziewanej @
Ja jeszcze szybko robie sie glodna,ale dziubne jak ptak i juz nie moge,a jak jestem glodna to zdeka mi niedobrze...

f2w33e3k96ygyz81.png
 
Mnie dzis zaczelo delikatnie mdlic, w okolicy zaplodnienia mialam paskudna zgage, no i od paru dni bardziej zmeczona jestem. Od soboty pakuje w siebie dzikie ilosci sledzia po kaszubsku i cebuli do wszystkiego. Chyba mi przynajmniej przeziebienie nie grozi ;)
A, i prawie codziennie w lewej skroni mnie lupie


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dziewczyny macie jakies objawy? Oprocz braku @? kiedy Wam sie zaczely?
Hej :) Mnie bolą piersi i widać już na nich niebieskie żyłki. Boli mnie też brzuch, dziwne uczucie.. trochę jak na @, czasami mocniej ale da się przeżyć. Trochę mnie mdli, ale na szczęście nie wymiotuje. Wkurza mnie mój ulubiony perfum. Często chodzę siusiu i chce mi się cały czas pić. No i wciąż bym spała najchętniej. Poza tym mam "sucho"... :) No i zdarza mi się płakać bez powodu. :p Oby tak dalej, bo do tej pory jest całkiem spoko. :) A jak reszta?
 
Do góry