reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Hej, wybierzmy moderatora :) W ogole najlepiej, by to byly 2 osoby, tak w razie co. Tak mysle, co?


Ktora chetna? Ktora ma czas?
Moderator powinien dbać o porzadek, trzymanie sie regulaminu, usuwac zbedne watki, zakladac nowe, kontrolowac liste, byc w kontakcie z adminami. I tyle, zadna filozofia :)
Jestem moderatorem na starym wątku (choc juz nie udzielam sie za czesto...) i jeszcze, gdy ktoras z dziewczyn z listy dlugo sie nie odzywala pisalam zapytanie na priv czy wszystko w porzadku.


Ja bym chciała byśmy umowily sie lojalnie, że jak ktoras obrazi sie czy z jakiegokolwiek powodu po prostu przestanie miec chcec sie udzielac, to by dala komus o tym znac... Bysmy sie nie martwily.

Na poprzednim synkowym forum zniknely tak nagle 2 stale bywalczynie. Wiecie jakie mialysmy mysli? Pisalam bez odpowiedzi...
Jestem za, dobry pomysł... która chętna? :rolleyes2:
 
reklama
Cześć :)
Ale miałam do nadrobienia nie wiem czy wszystko udało mi się doczytać.
Witam nowe mamy, fajnie że nas coraz więcej :)
Nie mam kiedy pisać, dużo teraz szyje a jak nie szyje to snuje się z zamkniętymi oczami po domu i nie mam siły usiąść nawet do kompa. Słyszę tylko jak telefon kilika że coś piszecie.

Mi cera się poprawiła...chyba też przez to że rzuciłam palenie ;)
Senność i zmęczeni od 15.00 nie ustępuje, czasami cały dzień chodzę i ziewam.

Ja czuję że będzie dziewczyna :) lub po prostu bardzo bym chciała żeby była ;)

Powiedzieliśmy dzieciom że będą mieli rodzeństwo :/ nie wiem czy nie za wcześnie, cieszą się bardzo, syn chce za mnie wszystko robić i mnie wyręczać, każe mi leżeć i mówić co potrzebuje :D

Fajnie że same dobre wieści z ostatnich badań, piękne wielkie brzusie i śliczne fasolki
Nie mogę się doczekać mojej wizyty 30.09, w końcu dostanę zdjęcia naszej kijanki i będę mogła się pochwalić.

Niesamowity jest ten strach u nas na forum, ciągle któraś z mam piszę że boi się o ciąże i maleństwo, nie pamiętam tego z czasu ciąży z synem. Strasznie to dziwne...troszkę jak samo nakręcająca się machina...

Ja mam prenatalne USg i pappa 13.10 i powiedziała mi pani w recepcji że nie muszę być na czczo mogę
zjeść duże śniadanie.

Miłego dnia :) dziś bez strachów i obaw ;) z samymi dobrymi przeczuciami
 
Dobrze że nie posluchalas wcześniej tego lekarza i zmniejszyłas tylko dawkę luteiny, no i jak tu ufać lekarza :/ ale cieszę sie bardzo że wszystko dobrze

Ja jak byłam ostatnio w szpitalu jak zaczęłam delikatnie plamić to akurat przyjmował mnie ordynator i stwierdził ze mam grzybice i przepisał mi tabletki fluconazol i globulki clotrimazolum... Naszczescie mam troszkę pojęcia o lekach i fluconazol jest zabroniony w ciąży a globulki clotrimazolum w 1trymestrze. Oczywiście skonsultowałam to z moja gin i przepisała mi natamycyne która jest bezpieczna w ciąży....


ganngox19445go7d.png
 
Witajcie. Można dołączyć? Ja aktualnie 12 tc ,jest to mijs 3 ciąża. Pierwsza poród sn druga cc w 28 tc i po mcu finał tragiczny. Nadzieję skupiam na tej ciąży ze nie będzie powtórki. Za tydz mam prenatalne

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj [emoji1] ja równie dzisiaj zaczynam 12 tyg, termin masz na 5 kwietnia?

Dzisiaj byłam na badaniach i w potem to gin juz nie mogę się doczekać.
Moja kuzynka wczoraj urodziła 2 synka w trybie ekspresowym 2 h , 3 skurcze parte i po robocie,jeju tez tak chce niby mówią ze kolejny poród to łatwiej i szybciej,zobaczymy

 
Zjadłam przed chwilą ta szprotke z puszki bo myślałam ze zwariuję....

Jak zjesz malutko to napewno nic sie nie stanie. Z tymi zakazami to chodzi o to zeby nie przesadzać z ilością :) koleżanka w ciąży jadła sushi bo miała mega chęć na surowa rybę ale max2-3 i tylko wtedy jak wytrzymać juz nie mogła i wszystko było dobrze :)


ganngox19445go7d.png
 
Ale mi brzuchol przez noc wywaliło [emoji7] Już trochę lepiej wygląda, nie jak ciąża spożywcza [emoji23]

Co do moderatora, jak nie będzie chętnych to ja mogę i tak mam mnóstwo wolnego czasu ;)

ckai43r886icswaj.png

ja wczoraj tak sobie głasiałam brzuch pod kolderka i w koncu sie ucieszylam, bo czułam,ze jest wiekszy :D dzis sie obudziłam... no to samo... ale nie wiem czy jak wstawie fote to ktos zauwazy :D bo i tak jest to taki dosc niepozrny pagóreczek :D
 
Witajcie. Można dołączyć? Ja aktualnie 12 tc ,jest to mijs 3 ciąża. Pierwsza poród sn druga cc w 28 tc i po mcu finał tragiczny. Nadzieję skupiam na tej ciąży ze nie będzie powtórki. Za tydz mam prenatalne

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Hej Hej :) witaj wśród nas :) zaciskam kciuki zeby tym razem bylo w porządku :**
 
Dokładnie każda ciąża inna. W ciąży z synem czułam się fatalnie. Teraz porównując do tamtego okresu jest idealnie, ciąża jak z pięknego filmu[emoji14]

2fwa3e3knqytd1p8.png
dqpr3e5ew75wg1jw.png

Hehe to ja mam na odwrót :) w ciąży z corka czułam sie naprawdę dobrze a teraz masakra mdłości, zmęczenie , na nic siły nie mam :/ az ciekawa jestem czy wyjdzie tak ze będziesz miała dziewczynkę a ja chłopczyka haha :)


ganngox19445go7d.png
 
reklama
Hej, wybierzmy moderatora :) W ogole najlepiej, by to byly 2 osoby, tak w razie co. Tak mysle, co?


Ktora chetna? Ktora ma czas?
Moderator powinien dbać o porzadek, trzymanie sie regulaminu, usuwac zbedne watki, zakladac nowe, kontrolowac liste, byc w kontakcie z adminami. I tyle, zadna filozofia :)
Jestem moderatorem na starym wątku (choc juz nie udzielam sie za czesto...) i jeszcze, gdy ktoras z dziewczyn z listy dlugo sie nie odzywala pisalam zapytanie na priv czy wszystko w porzadku.


Ja bym chciała byśmy umowily sie lojalnie, że jak ktoras obrazi sie czy z jakiegokolwiek powodu po prostu przestanie miec chcec sie udzielac, to by dala komus o tym znac... Bysmy sie nie martwily.

Na poprzednim synkowym forum zniknely tak nagle 2 stale bywalczynie. Wiecie jakie mialysmy mysli? Pisalam bez odpowiedzi...

To jak juz jestes kumata w tym wszystkim to moze zostać naszym moderatorem :) ja niestety nie ogarniam takich rzeczy :/


ganngox19445go7d.png
 
Do góry