reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Mam to samo. Od kilku dni katar i głowa pęka oczy bolą. Wczoraj mi lekarka powiedziała że tylko sól fizjologiczna i morska. Ja mam do tego jeszcze węzły chłonne które już zaczynają bolec. Nie nawidze jesieni. Muszę już patrzeć za jakąś czapka bo będzie bolało.
Oooo, akurat mam to w domu. Mnie też zaraz węzły chłonne biorą :/ Pij dużo soków z wit c! Ja ostatnio mam faze na malinowy mojej babci i jest lepiej z gardłem :)

ckai43r886icswaj.png
 
reklama
Ma któraś z Was problemy z zatokami?? Jak sobie radzicie? U mnie jak zwykle - przychodzi jesień i się zaczyna :( A niebardzo wiem co mogę wziąć...



ckai43r886icswaj.png

Moja siostra ma ciagle problemy z zatokami. Oprócz lekow bardzo pomaga jej plukanie nosa preparatami typu isonasin czy fixin.
Musialabys zapytac w aptece czy mozna to stosowac w ciazy
 
Co do samopoczucia raz lepiej raz gorzej. Choć najbardziej męczące jest wstawanie jak nie trzeba o 6 rano. Kiedy to 4latka jeszcze spi i wstaje okolo 9 a ja wtedy umieram z niewyspania [emoji4]. U mnie raczej mdłości choc narzekać nie mogę no i jasna sprawa czasem pobolewa brzuch. Choć ostatnio pod wieczór zgięło mnie w pół ze tylko nospa i spać. Nie wiem co to bylo ale bol zlokalizowany w okolicy konca mostka,zeber jakby żołądek :/

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do samopoczucia raz lepiej raz gorzej. Choć najbardziej męczące jest wstawanie jak nie trzeba o 6 rano. Kiedy to 4latka jeszcze spi i wstaje okolo 9 a ja wtedy umieram z niewyspania [emoji4]. U mnie raczej mdłości choc narzekać nie mogę no i jasna sprawa czasem pobolewa brzuch. Choć ostatnio pod wieczór zgięło mnie w pół ze tylko nospa i spać. Nie wiem co to bylo ale bol zlokalizowany w okolicy konca mostka,zeber jakby żołądek :/

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Uuuu... Ja to mam zawsze pobudke o 4 do lazienki i pozniej usnac ciezko [emoji23] A co do brzucha to może gazy albo coś, ja często tak mam :/ Albo coś zjadłaś :)

ckai43r886icswaj.png
 
Przepraszam, że wczoraj nic już nie pisałam, ale bardzo późno wróciłam do domu i z tych emocji padłam. Z dzidziusiem wszystko ok :).
Zrobił mi się krwiak i on może być przyczyną plamienia albo od pon badania :(. Na szczęście z dzidziusiem jest super:). Teraz przez tydzień mam ciągle leżeć w łóżku.
W pon na badaniach prenatalnych lekarz mi powiedział, że wygląda jemu na dziewczynkę, a wczoraj mój lekarz ze to chłopczyk. A więc na razie pozostaje to zagadka :)
 
Ma któraś z Was problemy z zatokami?? Jak sobie radzicie? U mnie jak zwykle - przychodzi jesień i się zaczyna :( A niebardzo wiem co mogę wziąć...

ckai43r886icswaj.png
Ja mam okropne problemy po ciąży z synem. Robię trzy razy dziennie inhalacje solą fizjologiczna i raz dziennie irigasin jest bezpieczny dla kobiet w ciąży więc śmiało możesz kupić. Nie lubię tego robić, ale przynosi ulgę :)
Witajcie. Można dołączyć? Ja aktualnie 12 tc ,jest to mijs 3 ciąża. Pierwsza poród sn druga cc w 28 tc i po mcu finał tragiczny. Nadzieję skupiam na tej ciąży ze nie będzie powtórki. Za tydz mam prenatalne

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj :)

hchy3e3k9yjb23r2.png
 
Oooo, akurat mam to w domu. Mnie też zaraz węzły chłonne biorą :/ Pij dużo soków z wit c! Ja ostatnio mam faze na malinowy mojej babci i jest lepiej z gardłem :)

ckai43r886icswaj.png
Ja sama robiłam malinowy w tym roku ale jakoś mnie odrzuca od malin. Muszę chyba czarna porzeczka kupić przynajmniej jest kwaśna to wypije że smakiem.
 
reklama
Rene witamy!! Kazda nowa osobka cieszy na forum :) współczuję Wam dziewczyny z tymi zatokami.. Ja odpukać raz w życiu mialam chore zatoki i nigdy więcej... Wspolczuje alergikom i ludziom, ktorzy maja problemy bo to uciążliwe jest mega... Najgorzej wlasnie, ze nie mozna w ciazy zbyt wiele zdziałać..
Ja juz po badaniach, tyle tych próbek, szok:p
Co do czapki właśnie dzisiaj o tym myslalam. Nigdy nie nosiłam czapek bo do tej pory nie znalazlam zadnej w ktorej czułabym sie dobrze.. Mam okrągła twarz i jakas masakra. Ale w tym roku, muszę cos zakupic bo, jak, mi, bedzie zimno, to i Maluszkosi a tak byc nie moze [emoji14]
Z przesądów do plci.. Niby ciąża mi sluzy a podobno jak sie pięknieje to chlopiec.. Na poczatku jadlam kapustę kiszona i kwaśne -podobno chłopiec. Aaale.. Teraz mam ochote i na slodkie a to niby na dziewczynke xD dodatkowo 'podobno' jesli najpierw byl stosunek i plemnik czekak na owulacje to dziewczynka.. U mnie tak bylo, ale czy wierze w którekolwiek z tych??;) na razie 50/50. Trzeba czekać xD

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Do góry