reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Taki palant mi sie trafil... Ja mam naderwana lekatke, mialam miec zabieg ale ze względu na ciążę nie moge go miec a ten mi wypisuje skierowanie na rezonans bo go ciaza nie interesuje... Dzisiaj skladam skarge na niego... Nie moge sie otrzasnac z tej wizyty

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
O matko ... rezonans w ciazy, masakra
 
reklama
Dziewczyny kazda z was robi badania prenatalne? Moja gin pow mi ze wysle mnie ok 20tyg na nie

Ja robię tylko usg genetyczne, tak standardowo :)


c55fdqk336xmqsdb.png
 
Chyba stoi mi w miejscu ten suwaczek
emoji6.png

Wiecie jaka jestem zla. Koleżanka do mnie dzwonila ze była świadkiem jak przedszkolanka do mojej córy która płakała tekst typu ' powinnas siedzieć z matką w domu a nie w przedszkolu ' jak koleżanka wyłoniła się na widok, przedszkolance zrobiło sie glupio zostawiła płacząca Zuzie i poszla do dzieci.
W tej chwili mają drzemke w pkolu ale zaraz ide po mała i sobie porozmawiam z baba.

3jgxsek2cju1kis7.png

:realmad:no powiem Ci że ja bym porozmawiała z tą Panią że pora chyba pracę zmienić.


Dziewczyny kazda z was robi badania prenatalne? Moja gin pow mi ze wysle mnie ok 20tyg na nie

Przy poprzedniej ciąży nie robiłam żadnych prenatalnych badań, teraz tylko ze względu na wiek i plus że u mnie są refundowane
 
Taki palant mi sie trafil... Ja mam naderwana lekatke, mialam miec zabieg ale ze względu na ciążę nie moge go miec a ten mi wypisuje skierowanie na rezonans bo go ciaza nie interesuje... Dzisiaj skladam skarge na niego... Nie moge sie otrzasnac z tej wizyty

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Możesz zmienić lekarza? Iść prywatnie i to jak najszybciej? Chociaż by po to żeby dostać zwolnienie ?
Rezonans w ciazy?! Co za konowal Ci się trafił!!!

3jgxsek2cju1kis7.png
 
jagoda malina - mam 27 lat... moja gin wysłała mnie tylko na USG genetyczne. Właśnie się zapisałam w dokładnie 12 tc na 5.10. Cena to 200 zł, a jak sprawdzałam to wszędzie jest podobnie z kwotą. Po prostu się zastanawiałam, czy robić te testy PAPPA i inne, ale chyba skoro pani doktor nie kazała, to sobie daruję...
Ja już nic nie rozumiem. Mój gin zapisał mnie na kolejną wizytę na fundusz na 29 września. Powiedział że będzie wtedy badanie genetyczne. Nic nie mówił o jakieś opłacie za nie.. a mam 26 lat [emoji6]

3jgxsek2cju1kis7.png
 
reklama
I to lekarz?! A, i kazal mi schudnac zeby nie obciazac kolana! Gdzie mowie ze w ciazy oschudzanie?troche slabo. A on dalej, ciaza to nie choroba... Ja doskonale o tym wiem. Ale odchudzac sie nie bede i na rezonans tez nie pojde.
Podkresle ze nie jestem osoba z nadwaga.. Ale jak to stwierdzil, kilka kg mniej kolanu nie zaszkodzi a dziecko i tak sie rozwinie.....[emoji33]

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Wiesz co az mnie nerwy noszą jak czytam coś takiego. I jak tacy lekarze mogą prowadzić ciążę i leczyć kobiety!!!! Zmień lekarza jak najszybciej a te teksty co gadal pusc w nie pamięć bo szkoda tylko Twoich nerwów!!

3jgxsek2cju1kis7.png
 
Do góry