reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Jeśli oglądałaś tylko na necie to radzę sprawdzić w sklepie. Czasami myślisz to jest ten a później w praktyce coś ci przeszkadza (np. za wysoki, za niski, kosz na zakupy niepraktyczny). Radzę obejrzeć na "żywo". Ja uważam że nie ma wózków idealnych, ale są takie do przyjęcia. Mój np. miał mała gondolę a jak zmieniłam góre na spacerówkę to nie mogłam prawie nic włożyć do kosza pod spodem. Mimo to uważam że był fajny. Skrętne, duże koła, świetna spacerówka z ogromnym daszkiem. Wygodny wózek do jeżdżenia dla mamy i dziecka. Teraz też go będę używała, no przynajmniej gondoli. Będzie ciepło, nie trzeba będzie ubierać w kombinezon i maluch się zmieści. A jeśli spacerówka nadal będzie na chodzie (na razie korzysta inne dziecko) to będziemy jeździć i nią. Mieliśmy TAKO Jumper X.
Oglądałam na necie i czytałam opinie mam. Ale i tak planuje pojechac i spr do sklepu tak jak mowisz. Ja duzego kosza na zakupy nie potrzebuje bo po zakupy jezdze autem bo w poblizu jest tylko jeden maly skepik. Ten wozek ma jedna z większych gondoli i to tez mi się spodobalo :)
 
reklama
Dziewczyny oglądałam i czytałam już o wszystkich możliwych wozkach i fotelikach i raczej juz wybralam :) nie mieszkam w miescie wiec szukalam wozka ktory pokona trudne drogi bo często z mezem po takich spacerujemy: polna, lesna, piskowa, jakies nierówności itp. Wybralam roan marita prestige 2w1 gondola i spacerowka a fotelik maxi cosi citi 2016 ktory ma mozliwosc wpiecia do wozka, spr testy i jest ok. Przeczytałam chyba wszystkie opinie na necie. Za wszystko wyjdzie niecale 2 tys. Nie chcialam wydawac jakichś chorych sum. To moj pierwszy dzidzius, nie liczac dwoch aniolkow w niebie więc na chwilę obecną wybrałam taki zestaw [emoji5] co myślicie???

Ja taki miałam i właściwie ma tylko jedną wadę. Jak przełoży się spacerówkę przodem do kierunku jazdy to robi się trochę mniej stabilny, chyba że już to poprawili. A poza tym bez wad :)


c55fdqk336xmqsdb.png
 
Tak. Bylam do dzisiaj. Mialam zwolnienie do 21 i po kontroli stwierdzil ze ciąża to nie choroba i moge wrocic do pracy.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Ja pier... [emoji34] krew się w żyłach gotuje! Odwołuj się kochana! Może to nie to samo, ale ja mam brata chorego na autyzm i też był pewnego razu na takiej komisji, gdzie lekarz stwierdził, że nagle ozdrowiał i może iść normalnym trybem nauczania jak inne dzieci... Gdyby nie upór mojej mamy to też by nic nie wskórała. Nie daj się! Warto walczyć o swoje :)

ckai43r886icswaj.png
 
Dziewczyny oglądałam i czytałam już o wszystkich możliwych wozkach i fotelikach i raczej juz wybralam :) nie mieszkam w miescie wiec szukalam wozka ktory pokona trudne drogi bo często z mezem po takich spacerujemy: polna, lesna, piskowa, jakies nierówności itp. Wybralam roan marita prestige 2w1 gondola i spacerowka a fotelik maxi cosi citi 2016 ktory ma mozliwosc wpiecia do wozka, spr testy i jest ok. Przeczytałam chyba wszystkie opinie na necie. Za wszystko wyjdzie niecale 2 tys. Nie chcialam wydawac jakichś chorych sum. To moj pierwszy dzidzius, nie liczac dwoch aniolkow w niebie więc na chwilę obecną wybrałam taki zestaw [emoji5] co myślicie???
Jeżeli chodzi o fotelik to polecam bloga osiemgwiazdek, testy ADAC nie są wcale dobrym wyznacznikiem, jak poczytasz zrozumiesz o co chodzi. My synka będziemy wozić do 4rż tyłem do kierunku jazdy :)
powiem tak jak masz duży bagażnik w samochodzie to oki , jeśli chodzi o jakieś podróże to trzeba spakować inne rzeczy a przy dziecku jest tego sporo, ja kupialm w wózek w komisie bo uważam ze szkoda kasy i tak za parę miesięcy dziecko wskakuje do parasolki i tutaj wolałam sobie wybrać fajniejsze ale to moje zdanie [emoji1]

Dokładnie jest problem z pakowanie dużych wózków, mieliśmy przy synku duży i ledwo miescilismy do dużego samochodu w bagażniku. Tylko my często podróżujemy
Jeśli oglądałaś tylko na necie to radzę sprawdzić w sklepie. Czasami myślisz to jest ten a później w praktyce coś ci przeszkadza (np. za wysoki, za niski, kosz na zakupy niepraktyczny). Radzę obejrzeć na "żywo". Ja uważam że nie ma wózków idealnych, ale są takie do przyjęcia. Mój np. miał mała gondolę a jak zmieniłam góre na spacerówkę to nie mogłam prawie nic włożyć do kosza pod spodem. Mimo to uważam że był fajny. Skrętne, duże koła, świetna spacerówka z ogromnym daszkiem. Wygodny wózek do jeżdżenia dla mamy i dziecka. Teraz też go będę używała, no przynajmniej gondoli. Będzie ciepło, nie trzeba będzie ubierać w kombinezon i maluch się zmieści. A jeśli spacerówka nadal będzie na chodzie (na razie korzysta inne dziecko) to będziemy jeździć i nią. Mieliśmy TAKO Jumper X.
Najlepiej znaleźć gdzieś koło siebie hurtownie z wózkami. Wybór jest ogromny. My wzięliśmy wózek 2w1 i już więcej tego błędu nie popelnie :) gondola była super i duża, wózek fajny do prowadzenia. Za to spacerówka porażka w każdej kwestii.. Teraz będziemy kupować oddzielnie gondole (wg. Mnie używaną bo znowu maks 5 miesięcy i będziemy się przenosić) i późniejsze spacerówke i będzie to na pewno Baby Jogger City Mini GT. Mamy ja teraz i oprócz tego że nie można ustawić siedziska na maksa siedzaco to jest idealna :). Wg. Mnie lepiej zainwestować w dobra spacerówke i dobra gondole używana niż zestawy 2w1. Chyba nie znam nikogo kto byłby zadowolony ze spacerówki z zestawu :)

2fwa3e3knqytd1p8.png
dqpr3e5ew75wg1jw.png
 
Jeżeli chodzi o fotelik to polecam bloga osiemgwiazdek, testy ADAC nie są wcale dobrym wyznacznikiem, jak poczytasz zrozumiesz o co chodzi. My synka będziemy wozić do 4rż tyłem do kierunku jazdy :)

Dokładnie jest problem z pakowanie dużych wózków, mieliśmy przy synku duży i ledwo miescilismy do dużego samochodu w bagażniku. Tylko my często podróżujemy

Najlepiej znaleźć gdzieś koło siebie hurtownie z wózkami. Wybór jest ogromny. My wzięliśmy wózek 2w1 i już więcej tego błędu nie popelnie :) gondola była super i duża, wózek fajny do prowadzenia. Za to spacerówka porażka w każdej kwestii.. Teraz będziemy kupować oddzielnie gondole (wg. Mnie używaną bo znowu maks 5 miesięcy i będziemy się przenosić) i późniejsze spacerówke i będzie to na pewno Baby Jogger City Mini GT. Mamy ja teraz i oprócz tego że nie można ustawić siedziska na maksa siedzaco to jest idealna :). Wg. Mnie lepiej zainwestować w dobra spacerówke i dobra gondole używana niż zestawy 2w1. Chyba nie znam nikogo kto byłby zadowolony ze spacerówki z zestawu :)

2fwa3e3knqytd1p8.png
dqpr3e5ew75wg1jw.png
Ja byłam bardzo zadowolona ze swojego wózka (Hartan topline s). Gondola dość długo jeździliśmy bo córka późno zaczęła siadać a ze spacerówki tez byłam bardzo zadowolona. Jak corka miała 2 latka to kupiłam baby jogger citi mini bo szybciej sie składał i byl lżejszy ale na dłuższe spacery bardziej mi sie sprawdzał Hartan szczególnie jak droga była nieciekawa :)




ganngox19445go7d.png
 
Jeżeli chodzi o fotelik to polecam bloga osiemgwiazdek, testy ADAC nie są wcale dobrym wyznacznikiem, jak poczytasz zrozumiesz o co chodzi. My synka będziemy wozić do 4rż tyłem do kierunku jazdy :)

Dokładnie jest problem z pakowanie dużych wózków, mieliśmy przy synku duży i ledwo miescilismy do dużego samochodu w bagażniku. Tylko my często podróżujemy

Najlepiej znaleźć gdzieś koło siebie hurtownie z wózkami. Wybór jest ogromny. My wzięliśmy wózek 2w1 i już więcej tego błędu nie popelnie :) gondola była super i duża, wózek fajny do prowadzenia. Za to spacerówka porażka w każdej kwestii.. Teraz będziemy kupować oddzielnie gondole (wg. Mnie używaną bo znowu maks 5 miesięcy i będziemy się przenosić) i późniejsze spacerówke i będzie to na pewno Baby Jogger City Mini GT. Mamy ja teraz i oprócz tego że nie można ustawić siedziska na maksa siedzaco to jest idealna :). Wg. Mnie lepiej zainwestować w dobra spacerówke i dobra gondole używana niż zestawy 2w1. Chyba nie znam nikogo kto byłby zadowolony ze spacerówki z zestawu :)

2fwa3e3knqytd1p8.png
dqpr3e5ew75wg1jw.png

No to juz znasz :p ja jestem zadowolona zarowno z gondoli jak i ze spacerowki naszwgo x-landera xq
 
Jeżeli chodzi o fotelik to polecam bloga osiemgwiazdek, testy ADAC nie są wcale dobrym wyznacznikiem, jak poczytasz zrozumiesz o co chodzi. My synka będziemy wozić do 4rż tyłem do kierunku jazdy :)

Dokładnie jest problem z pakowanie dużych wózków, mieliśmy przy synku duży i ledwo miescilismy do dużego samochodu w bagażniku. Tylko my często podróżujemy

Najlepiej znaleźć gdzieś koło siebie hurtownie z wózkami. Wybór jest ogromny. My wzięliśmy wózek 2w1 i już więcej tego błędu nie popelnie :) gondola była super i duża, wózek fajny do prowadzenia. Za to spacerówka porażka w każdej kwestii.. Teraz będziemy kupować oddzielnie gondole (wg. Mnie używaną bo znowu maks 5 miesięcy i będziemy się przenosić) i późniejsze spacerówke i będzie to na pewno Baby Jogger City Mini GT. Mamy ja teraz i oprócz tego że nie można ustawić siedziska na maksa siedzaco to jest idealna :). Wg. Mnie lepiej zainwestować w dobra spacerówke i dobra gondole używana niż zestawy 2w1. Chyba nie znam nikogo kto byłby zadowolony ze spacerówki z zestawu :)

2fwa3e3knqytd1p8.png
dqpr3e5ew75wg1jw.png
My nie potrzebujemy już ani gondoli ani spacerówki na dużych kołach. Na szczęście bo przyzwyczaiłam się do skretnych kół

2fwa3e3knqytd1p8.png
dqpr3e5ew75wg1jw.png
 
reklama
Do góry