reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Coś na zaparcia i wzdęcia:
Ananas wspomaga pracę układu pokarmowego
Bromelaina, poprzez rozkładanie białek do polipeptydów i szybsze ich trawienie, usprawnia i przyśpiesza proces trawienia. Dlatego jest stosowana przy niestrawności i słabym wydzielaniu soków żołądkowych. Może również zapobiegać zaparciom i wzdęciom. Warunkiem takiego działania bromelainy jest spożywanie ananasa na surowo.
 
reklama
pozwolilam sobie zrobic obrazkowa instrukcje mam nadzieje,ze zrozumiesz ;D
1.klikasz na 3 paski w lewym gornym rogu
2. klikasz na 'Ustawienia'
3.zjeżdzaż niżej do sekcji ogolne i tam wybierasz 'Signature'
4. wybierasz ''Własna" i wyskakuje Ci okienko, w które mozesz wpisac co chcesz albo wkleic link do suwaczka :)
Bardzo dziękuję [emoji6]

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja od października studia ale zaoczne 100 km od domu, będzie ciężko ale muszę dać radę :)

2fwa3e3knqytd1p8.png
A co studiujesz jeśli można wiedzieć :)?
 
Dziewczyny a tak z innej beczki co myślicie o farbowaniu włosów? Tzn ja rozjaśniam i tak się zastanawiam czy iść do fryza czy nie

3jgxsek2cju1kis7.png
 
reklama
ja Zarządzanie 2 rok...
od tego roku miałam iść też na dietetyke jako 2 kierunek ale bede musiala chyba zrezygnowac... powody sa rozne ;< moge nie byc az tak sprawna fizycznie i umyslowo zeby hasać z nie malym ciezarkiem na brzuchu i uczyc sie dwa razy wiecej... do tego jest pare przedmiotów, na ktore w ciazy nie moglabym chodzić a na 1 semestrze 1 rokuu raczej nie mam co liczyc na taryfe ulgowa... ale cóż... co sie odwlecze to nie uciecze :)
 
Do góry