reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ja już po wizycie u położnej, ogólnie ok, Pani miła. Wyniki mam ok nawet glukoza. Jedyne co to Pani się czepiła duphastonu bo u nich na krwiaka się nie daje, i wysłała mnie na konsultację do ginekologa, ogólnie to wysyła mnie tam z racji tarczycy (wyniki niby są ok),ale ten duphaston też jest na tapecie, siostra mówi, że pewnie szybko mi zrobią wizytę, żeby mi go odstawić, ehhh. Jak nie będzie wizyty do piątku to w niedziele jadę do polskiego gina. A na powitanie dostałam duży kuferek tam ulotki, książeczka coś takiego jak "pierwszy rok z życia dziecka" i smoczek:-)

Listę uzupełniam na bieżąco, jak już będziecie znały płeć to piszcie do mnie to będę dopisywać
 
reklama
Czy tylko ja mam takie cholerne wieczorne mdłości mam wrażenie ze zaraz pocałuje sedesik, no pierwszy raz takie coś i to po kolacji [emoji20]

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Musicie w ustawieniach aplikacji wkleić ten sam kod :)

w57vskjog7p17owg.png
Kochana wytłumacz krok po kroku bo ja Zielona

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana wytłumacz krok po kroku bo ja Zielona

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
pozwolilam sobie zrobic obrazkowa instrukcje mam nadzieje,ze zrozumiesz ;D
1.klikasz na 3 paski w lewym gornym rogu
2. klikasz na 'Ustawienia'
3.zjeżdzaż niżej do sekcji ogolne i tam wybierasz 'Signature'
4. wybierasz ''Własna" i wyskakuje Ci okienko, w które mozesz wpisac co chcesz albo wkleic link do suwaczka :)
 
no i mam nadzieje,ze Joasia sie nie obrazi, ze ją wyreczylam xD ale jakos tak leze w lozku z ta chorobą i sie nudze
 
reklama
Do góry