reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Mnie też od kawy odrzuca...za to kupiłam sobie już drugi pojemniczek malin i wcinam :D

W ogóle dziewczyny, jestem chora...jest masakra, od 2 tygodni nie mogę się doleczyć. Krtań, gardło, katar...piję herbatki i pryskam Tantum Verde, pani w aptece poleciła dla kobiet w ciąży. Nie mogę ssać Prenalenu, bo mi po nim niedobrze, z resztą po Tantum Verde ostatnio też prawie zwróciłam... więc co robić, sama herbata? Macie jakieś rady? :(
 
reklama
Mnie też od kawy odrzuca...za to kupiłam sobie już drugi pojemniczek malin i wcinam :D

W ogóle dziewczyny, jestem chora...jest masakra, od 2 tygodni nie mogę się doleczyć. Krtań, gardło, katar...piję herbatki i pryskam Tantum Verde, pani w aptece poleciła dla kobiet w ciąży. Nie mogę ssać Prenalenu, bo mi po nim niedobrze, z resztą po Tantum Verde ostatnio też prawie zwróciłam... więc co robić, sama herbata? Macie jakieś rady? :(
Mleko miód i czosnek, działa cuda! :) I sok malinowy z lipą.
Oo mnie tez od kawy odrzucilo. Przed ciąża nie bylo dnia bez kawy [emoji5]


w57vskjog7p17owg.png
 
Mnie też od kawy odrzuca...za to kupiłam sobie już drugi pojemniczek malin i wcinam :D

W ogóle dziewczyny, jestem chora...jest masakra, od 2 tygodni nie mogę się doleczyć. Krtań, gardło, katar...piję herbatki i pryskam Tantum Verde, pani w aptece poleciła dla kobiet w ciąży. Nie mogę ssać Prenalenu, bo mi po nim niedobrze, z resztą po Tantum Verde ostatnio też prawie zwróciłam... więc co robić, sama herbata? Macie jakieś rady? :(
To może być trudne przy wymiotach ale dobre jest płukanie gardla ciepla wodą z solą, od razu poczujesz ulge. A poza tym polecam rano i wieczorem pic po lyzce soku z czarnego bzu, kup sobie jakis 100% naturalny np w sklepie zielarskim.
 
Mnie też od kawy odrzuca...za to kupiłam sobie już drugi pojemniczek malin i wcinam :D

W ogóle dziewczyny, jestem chora...jest masakra, od 2 tygodni nie mogę się doleczyć. Krtań, gardło, katar...piję herbatki i pryskam Tantum Verde, pani w aptece poleciła dla kobiet w ciąży. Nie mogę ssać Prenalenu, bo mi po nim niedobrze, z resztą po Tantum Verde ostatnio też prawie zwróciłam... więc co robić, sama herbata? Macie jakieś rady? :(
potwierdzam syrop z czarnego bzu super,sprawdza się u mojego synka , idzie jesień wiec muszę zrobić zapasy.
a syrop z cebuli?

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
melduje się, że jestem i wszystko ok, tylko weny na pisanie brak, nie spałam całą noc, a w dzień walczyłam, żeby nie przysnąc także może dzisiaj nie będzie z tym problemu.

Powiem wam jako ciekawostkę, że poszłam do położnej po skierowanie na wyniki bo zmieniła mi ze standardowego na takie pode mnie, czyli dopisała na tarczyce. i mówi do mnie, żebym od razu jechała to we wtorek będą już u niej wyniki, a ja jej mówię, że nie mogę jechać bo nie jestem na czczo, tym bardziej, że widzę że cukier jest a ona do mnie, że nie muszę być na czczo, że dopiero jak coś wyjdzie nie tak z cukrem:errr::errr::errr: ale mnie zdziwiła. To ciekawa jestem tych wyników.
 
Ja ma 5 kwietnia i dziś jestem 10 tyg +1 ,u lekarza tak mówię nie ze 11 tyg zresztą lekarka mi to mówiła [emoji1] w szpitalu tez chcieli wiedziec dokładnie który tydzień i dzien

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam dokładnie ten sam termin! 5.04 :) no i 10t1d. Jak byłam pierwszy raz termin wyszedł na 8. Jutro wrzucę fote :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry