reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Hej Kingusia:-) ja dziś w pracy. Moje mycie zębów rano skończyło się wymiotami po raz 1 he he. I lekko ćmi mnie w pachwinach. Staram się odpoczywać.
Aga mnie się dziś śniło, że zaczęłam krwawić. Sny sie zawsze śnią na opak, więc się nie przejmuje w ogóle.

Jak tam reszta przyszłych mamusiek? Kto teraz ma wizytę?

Mnie sie 2 razy snilo ze krwawilam. I kolejny dziwny sen byl ze urodzilam syna "ogromnego syna" w snie wygladal jak pol roczne dzieciatko :) ja mam wizyte dzie ale dopiero miedzy 15 a 18 takze jeszcze troche czasu :)
 
reklama
Dzien dobry
Co tu dzisiaj tak cicho?

Ja nie spie juz od 5. Najpierw bolal mnie żołądek a potem poranne wymioty x2

Czuje sie jak wrak czlowieka
Uuuu biedna :* Ja sie obudziłam o 4 i nie mogłam usnąć już [emoji33] Pojadłam trochę i jakoś poszło [emoji23] Ale mój chłopak wczoraj pił mleko z miodem i czosnkiem i caaaaałą noc mi śmierdziało mimo, że były pootwieraane okna, fuj [emoji19] Teraz też mnie muli i nie wiem co to będzie ;) Wczoraj pani w aptece mi powiedziała, że na nudności najlepsza herbatka imbirowa albo cukierki imbirowe, więc może spróbuj? :)

w57vskjog7p17owg.png
 
Lucy u mnie też dziś początek 8 tygodnia a dokładniej 7+0:-) też czuję, że najgorsze za mną. Teraz byle dociągnąć do 12 tygodnia i może odetchnę.

Agacia trzymam kciuki za wizyte:-) mnie się raz śniło że miałam usg i mi lekarz ogromne klejnoty mojego synka pokazywał. Ale naprawdę wielkie te jajka miał! Ciekawe czy się sprawdzi:-)
 
Ja dzisiaj według om mam 8t0d ale ostatnio jak byłam u lekarza to powiedział mi, ze ciążą jest sporo młodsza bo miałam sam pęcherz ciążowy. 15.09 mam kolejna wizytę wiec powinnam już usłyszeć serduszko jeżeli dobrze się rozwija.
Co do objawów to moje mdłości są tylko wieczorami, piersi raz bolą raz nie i dużo jem ,boje sie wejść na wagę, nie pale, nie pije kawy, nie ćwiczę i waga do góry leci szybko..
 
Ja będę spokojniejsza jak juz będę w 13tc. Teraz to siedzę jak na tykającej bombie :/ ledwo poczuje ze mam bardziej wilgotno w majtkach to od razu biegnę do toalety spr czy wszystko ok :/
Co do dolegliwości to muli mnie lekko cały czas, piersi nie bolą tak bardzo ale są obrzmiałe (normalnie jakbym miała silikony hehe)

Czy któraś z Was zastanawiała sie nad testem PAPPA?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś odsypiam wieczorno- nocne mdłości. Pół nocy nie spałam. Synek już w szkole to mogę odpoczywać ;)
Ja mam wizytę 16.09 i strasznie mi się dłużą te 4 tygodnie. Na poprzedniej maluch miał 2mm, ciekawe ile urósł. I na też serduszko czekam.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś odsypiam wieczorno- nocne mdłości. Pół nocy nie spałam. Synek już w szkole to mogę odpoczywać ;)
Ja mam wizytę 16.09 i strasznie mi się dłużą te 4 tygodnie. Na poprzedniej maluch miał 2mm, ciekawe ile urósł. I na też serduszko czekam.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Tez mam wizytę 16.09 :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja będę spokojniejsza jak juz będę w 13tc. Teraz to siedzę jak na tykającej bombie :/ ledwo poczuje ze mam bardziej wilgotno w majtkach to od razu biegnę do toalety spr czy wszystko ok :/
Co do dolegliwości to muli mnie lekko cały czas, piersi nie bolą tak bardzo ale są obrzmiałe (normalnie jakbym miała silikony hehe)

Czy któraś z Was zastanawiała sie nad testem PAPPA?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja raczej nie będę. Czytałam, że różnie wychodzą i potem więcej stresów niż potrzeba. A potem i tak najczęściej okazuje się, że wszystko ok :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry