reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Dziewczyny a czy ktoras z was bierze luteine dopochwowo mam przepisana 3x1 dzis popoludniu zapomnialam wziasc bo latalam zalatwialam sprawy i wyl budzic nie wiem.co robic czy ominac jedna tabletke czy moze jakos w nocy wziasc
 
reklama
Dziewczyny a czy ktoras z was bierze luteine dopochwowo mam przepisana 3x1 dzis popoludniu zapomnialam wziasc bo latalam zalatwialam sprawy i wyl budzic nie wiem.co robic czy ominac jedna tabletke czy moze jakos w nocy wziasc
A w ulotce co jest napisane??

w57vskjog7p17owg.png
 
Dziewczyny a czy ktoras z was bierze luteine dopochwowo mam przepisana 3x1 dzis popoludniu zapomnialam wziasc bo latalam zalatwialam sprawy i wyl budzic nie wiem.co robic czy ominac jedna tabletke czy moze jakos w nocy wziasc

Omiń. Mój gin mówi że luteina zaczyna działać stopniowo po kilku dawkach dopiero i tak samo jak sie ja odstawia to trzeba stopniowo także jedna z 3 dawek na pewno nie spowoduje że przestanie działać :)
 
Dziewczyny a czy ktoras z was bierze luteine dopochwowo mam przepisana 3x1 dzis popoludniu zapomnialam wziasc bo latalam zalatwialam sprawy i wyl budzic nie wiem.co robic czy ominac jedna tabletke czy moze jakos w nocy wziasc
Ja biorę luteine ale dwa razy dziennie. Wydaje mi się ze jak pominiesz jedena to nic się nie stanie. Jak miałam robić powtorne badanie moczu to na noc mialam nie wkladac więc w sumie nie masz się czym martwić :)
 
Dzien dobry
Co tu dzisiaj tak cicho?

Ja nie spie juz od 5. Najpierw bolal mnie żołądek a potem poranne wymioty x2

Czuje sie jak wrak czlowieka
 
Kingusia współczuję takiego stanu , ja w pierwszej ciąży to nawet nie czułam ze jestem w ciąży tylko brzuch a teraz trochę mnie mulilo i tyle
Dzisiaj super spałam, synek dalej spi a do przedszkola musimy iść.
Sny mam takie głupie ze szok hehe

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Kingusia:-) ja dziś w pracy. Moje mycie zębów rano skończyło się wymiotami po raz 1 he he. I lekko ćmi mnie w pachwinach. Staram się odpoczywać.

Aga mnie się dziś śniło, że zaczęłam krwawić. Sny sie zawsze śnią na opak, więc się nie przejmuje w ogóle.

Jak tam reszta przyszłych mamusiek? Kto teraz ma wizytę?
 
reklama
Kingusia, współczuję kochana. Ja kupiłam sobie paczkę migdałów i piję co rano herbatę z imbirem. Uwierz lub nie, ale to naprawdę pomaga...

Zaczęłam 8 tc według suwaczka, chociaż według OM to już wczoraj. I jakoś czuję taką ulgę, jakby skończył się jakiś koszmarny okres oczekiwania na jakąś katastrofę... :D
 
Do góry