reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Najprawdopodobniej 14 albo 16 września. W poniedziałek napisze do lekarza, kiedy mu bardziej pasuje:-) tak mi strasznie wolno leci ten czas....chciałabym być już w 2 trymestrze. Dobrze, że nic złego się nie dzieje i mogę pracować. Jakbym w domu leżała to chyba już całkiem bym oszalała z nudów.

Lucy a mąż jakie ma typy imion dla chłopca? Jak mi mój wymyślił imię dla synka to się za głowę złapałam! Doriana mu się zachciało...
Najgorzej xD takie imiona są trudne.. W przyszlosci dla dziecka tez.. To moje zdanie; p ale ma sie odpalt y i czasami wymysla:) ja mam wizyte 12.09 i wtedy bede miala założona karte ciazy.
Tez mi czas tak wolno leci ... Ja jeszcze. Nie slyszlam serduszka bo termin na koniec kwietnia to odbijam troche:)
Ja tez mam infekcje dostalam jakies globulki ale nie pamiętam nazwy, podobno w ciazy to, częsty i normalny, objaw

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dobey wieczor ☺
Ja dzisiaj zabiegany dzien mialam. Czuje sie nawet znosnie tylko jakos jelita mi dziwnie pracuja. Mam takie momenty zw mnie az sciska a potem gobi do toalety :(
Mozna cos na to poradzic?

Widze ze temat imion na tapecie.
My w pierwszej ciazy od razu wybralismy ze bedzie Laura albo Igor i mamy Laure ☺
Igor juz w rodzinie jest takze teraz nie bedzie.
Teraz mamy wiekszy problem z wyborem. Na razie na tapecie Iga albo Olek ☺
 
Tynka, a kiedy masz kolejną wizytę?

Mój ostatecznie stwierdził że Laura "może być", ale w zamian on ma większe prawo głosu przy chłopcu. Dlatego nici z mojego Adasia, Filipka, Dominika :( :(
Nam Laura też się podoba albo Liwia. Dla chłopców mamy Paweł albo Staś (Staś mi soe mniej już podoba bo boję się że później wszyscy będą mówić Stachu :/)

U mnie dzis humor tez nie ciekawy:/ Mdłości męczą i też mam tak że niby bym coś zjadla ale...jednak nie:/

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje maleństwo według usg 10t1d 2,93cm :D


Teraz będą rosły jak szalone :D
Boooziu, ooolbrzym! :D

w57vskjog7p17owg.png
 
reklama
Do góry