reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ja siedzę w pracy. Muli mnie przez cały dzień, nie mogę doczekać się kiedy 15sta będzie.
Muszę do apteki podejść po jakiś specyfik na mdłości dla ciężarnej, bo długo tak nie pociągnę.
Wczoraj czułam się znośnie, dziś meksyk.

alela - współczuje, musisz czuć się fatalnie.
 
reklama
Witajcie.
Ja tez dziś wizyta o 15. Bardzo się boje proszę trzymajcie kciuki ja też trzymam za wszystkie dzisiejsze wizyty.
Tez mam koszmary ale dobrze śpię.. w dzień staram się nie spać to potem o 22 jak zasne to śpię całą noc.
Współczuję Wam mdlosci mnie sporadycznie zemdli ale wczoraj podczas lykania magnezu mimo że przepolowilam ja na pół to i tak staje mi w gardle i nie mogę przełknąć aż zwymiotowalam.

Ja na noc nie potrafię nic zejść najbardziej mi smakuje śniadanie po całej nocy...

 
Alela współczuję ,ale moze Ci to pomoże
Mnie też mdłości męczą cały dzień,nie wiem jak sobie radzić.Wczoraj to po prostu odlatywałam...kręciło mi się w głowie,trzęsło od środka jakbym miała temperaturę i totalnie bez sił.Córcia wystarczyło,że troche głosniej krzyknęła to czułam takie wibracje w głowie.Niech juz ten czas najgorszy się skończy...
Miłych wieści z wizyt oczywiście
 
alela - bardzo współczuję. Będzie lepiej...może nie do 16 tc ale najczęściej po 10 tc dziewczynom mija.

Ja dziś odrobinę mniejsze mdłości. Przyszedł zamówiony krem przeciw rozstępom - Mustela. A Wy się czymś już smarujecie?
 
Witajcie.
Ja tez dziś wizyta o 15. Bardzo się boje proszę trzymajcie kciuki ja też trzymam za wszystkie dzisiejsze wizyty.
Tez mam koszmary ale dobrze śpię.. w dzień staram się nie spać to potem o 22 jak zasne to śpię całą noc.
Współczuję Wam mdlosci mnie sporadycznie zemdli ale wczoraj podczas lykania magnezu mimo że przepolowilam ja na pół to i tak staje mi w gardle i nie mogę przełknąć aż zwymiotowalam.

Ja na noc nie potrafię nic zejść najbardziej mi smakuje śniadanie po całej nocy...


trzymam kciuki :) wszystko będzie dobrze ;) !!!!

co do snów to ja też mam głupie jakies cały czas... potem sie naczytuje jakichś senników i mam większe obawy... a przecież własnie sny się z takich obaw/nadmiaru mysli rodzą...no ale czaasem brakuje zdrowego rozsądku...
ja jakos stracilam apetyt chociaz 2 tygodnie temu jeszcze mialam ogromny... no tylko czekolade bym mogla non stop wcinać ale staram się nie przesadzać.
 
Mi właśnie ciężko się zmusić do śniadania ale wieczorem to bym mogła jeść... :/

Ja póki co smaruję się oliwką Babydream dla mam i z tej samej serii mam lotion na dzień. Na początek myślę, że wystarczy.:)

Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty! :)
 
alela - bardzo współczuję. Będzie lepiej...może nie do 16 tc ale najczęściej po 10 tc dziewczynom mija.

Ja dziś odrobinę mniejsze mdłości. Przyszedł zamówiony krem przeciw rozstępom - Mustela. A Wy się czymś już smarujecie?

ja jeszcze nie zaczęłam... ale chętnie sie dowiem czego używacie szczegolnie jak macie do polecenia sprawdzone osobiscie badz przez Wasze znajome specyfiki ;)
 
Ja kupiłam sobie Palmer's Cocoa i niestety kakaowy zapach mnie odrzuca...więc teraz kupiłam Mustelę. Koleżanki polecały mi też Ziaję.
 
Lucy ja w pierwszej ciąży smarowałam się mustela i ani jednego roztępa ale myślę że na to ma też duży wpływ skłonności, ja nigdy nie miałam,moja mama też i siostra.Teraz smaruje sie olejkami naturalnymi migdal,kokos. Mustela ma rowieniez olejek z dobrym składem i chyba tez go sobie kupię.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji1]

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też mam oliwkę pregnant oil, ale jak brzuch urośnie duży to nic mnie nie uchroni przed rozstępami, trudno, już mniej mi zależy na super wyglądzie, a bardzo pomaga mi fakt, że mój mąż akceptuje mnie w każdym wydaniu i często mówi, że ślicznie wyglądam jak np jedziemy do miasta na zakupy :)
Wiecie, że ja nawet nie wiem kiedy mam kolejne badanie. Chyba dopiero koło 12-14 tygodnia ciąży będę mogła czekać na list z przychodni z datą, niestety usg mają bez dopplera więc przepływów nie sprawdzą ale to nic. A co do mdłości to wczoraj osiągnęły apogeum, przez cały dzień i to tylko dzięki uporowi w żołądku zostało mi jabłko i kilka frytek. Budziłam się do 2 w nocy i wciąż czułam mdłości, powstrzymałam się tylko dlatego, że nie cierpię wymiotować,dziś jest lepiej ale boję się, że po południu wróci :( nie należę do delikatnych ale wczoraj czułam się rzeczywiście chora.
 
Do góry