reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Zapytaj lekarza najlepiej jeśli wszystko jest ok to nie powinno być problemu. Jednak jeśli ciaza jest zagrożona bierzesz progestron lub jakieś inne problemy to lepiej zaczekać do odpowiedniego czasu. My dajemy sobie rade na inne sposoby ;)

 
reklama
Ja też miałam "poronienie zatrzymane", tyle że ja wiem dlaczego i już synek urodził się bez problemów. A w tej ciąży z kolei plamienia mnie dopadły, ale biorę lekarstwa i musi być ok :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agaaaacia, to nie są motylki tylko jelita Ci pracują : ) w ciąży tak jest często póżniej wyczuć czy są to kopniaki dziecka czy to normalna praca żołądka : )
 
My sie nie kochamy odkad sie dowiedzielismy o ciazy. Ale to dopiero tydzień;) . trochę sie boje. Wolę sie wstrzymac zeby nie zaszkodzic dzidziusiowi.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agaaaacia, to nie są motylki tylko jelita Ci pracują : ) w ciąży tak jest często póżniej wyczuć czy są to kopniaki dziecka czy to normalna praca żołądka : )
Niee to byly raczej takie motylki typu zachwycenia po 1 pocalunku z chlopakiem haha ale bylo to zaraz po tym koszmarnym snie i moze stresik do mnie tez przemowil. Moje jelita to wieczorem tak buzuja ze to raczej rozpoznalabym :)
 
Ja palilam dopoki nie dowiedzialam sie od lekarza ze jest to na 100% ciaza jak tylko wyszlam od lekarza nie zapalilam juz papierocha :)
Ja paliła ok 1.5 paczki dziennie.... jak się dowiedziałam to 3 dni bez papierosa a teraz.... jak mnie nerwy w pracy mocno poniosą niestety.... ale to max 2 dziennie... nie radzę sobie z całkowitym rzuceniem lekarz powiedział zebym ograniczała do minimum
 
reklama
Ja również, nie truję mojej kochanej kruszyny :* Jeju ale się boję aż dziś że się tak dobrze czuje w porównaniu do poprzednich
 
Do góry