reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
o kochana to ty juz 8 tc to serducho bije jak dzwon :)
Obawa o własnego malucha to chyba główna cecha mam w ciąży [emoji32] No ale tak jak mówisz, nie ma co się nakręcac, trzeba myśleć pozytywnie :) 8tc a ja jeszcze nie słyszałam tego serduszka! [emoji33] Bo byłam w 6t1d u lekarza no i się nie udało[emoji14]Zobaczymy we wtorek [emoji4][emoji179]

 
Witajcie.Ja dziś odprawiłam dzieci do szkoły i przedszkola ale wstaje wcześniej żeby się nie gonić . Teraz trochę luzu ogarnę troszkę mieszkanie i czekam na mojego lubego wraca z trasy jest kierowca ciężarówki wiec zjeżdża tylko ma weekendy. Poza tym czuje się dobrze nic mnie nie boli.
Ja staram się myśleć pozytywnie wierze ze będzie dobrze musi być. Miłego dnia dla wszystkich.

 
Ja dlatego się tak dopytuję, ponieważ pierwszą ciąże poroniłam właśnie zaraz po stosunku ....
W tej na razie jesteśmy bardzo ostrożni : )
z synkiem (3 lata ma ) ogólnie kochaliśmy się ale nie co dziennie : )
A znów mam koleżanka która przed ciążą miała małą chęc na sex a w ciązy z chłopa by nie schodziła : )
 
reklama
Mysle ze dziewczyny ktore poronily nie maja latwiej ja w zeszlym roku poronilam nie wiedzac o niczym poszlam do lekarza na kontrolna wizyte okazalo sie ze serduszko nie bije od ponad tygodnia a ja zero krwawien, nic. Teraz jak tylko ide do toalety to sprawdzam czy nie ma czasem jakiego plamienia ale w glowie siedzi to, ze nie zawsze ono tez wystepuje. W dodatku mam straszne sny zwiazane z brakiem akcji serca ze po przebudzeniu sie zasnac nie moge :/ dziewczyny pytanie czy ktoras z was czula takie jakby motylki w brzuszku ale bardziej na wysokosci zoladka? Zlapaly mnie takie w nocy wlasnie po przebudzeniu sie :)
 
Do góry